ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
paliothodoros
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 26, 2013 4:39 am

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από paliothodoros »

γεια σας και απο εμενα ειμαι καινουργιο μελος .... δεν ειμαι κατοχος καποιου τεριος αλλα προσπαθω να γινω ....
θα προτιμουσα κατι σε καινουργιο αλλα οι εποχες δεν το επιτρεπουν ...... ειμαι κατοχος ενος leon fr του 2004 που εχει γινει cupra οποτε σκεφτομαι για καμια ανταλαγη ή και πωληση ... θα τα δουμε εν καιρο αυτα........
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από manos man. »

Καλως ηρθες στην παρεα μας! Οτι αποριες εχεις σχετικα με το terios εδω ειμαστε! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Pesketzis »

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό να "περάσεις" στον κόσμο των 4χ4.
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Καλώς ήρθες φίλε
με το καλό να βρείς και εσύ το Terας σου αν και....
θα σου φανεί λίγο κάπως να ''βγείς'' απο το Cupra και να ανέβεις στο Terios....
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
paliothodoros
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 26, 2013 4:39 am

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από paliothodoros »

ΓιώργοςΠειραιάς έγραψε:Καλώς ήρθες φίλε
με το καλό να βρείς και εσύ το Terας σου αν και....
θα σου φανεί λίγο κάπως να ''βγείς'' απο το Cupra και να ανέβεις στο Terios....
Σας ευχαριστω ολους σας ..... Αστα να πανε Γιωργο το σκεφτομαι και με πιανει τρελλα ..... Αλλα τωρα με την οικογενεια ειναι διαφορετικα ...... παμε και στο χωριο που ειναι τερμα θεου κ.τ.λ.
Βασικα δεν θελω να το δωσω το αμαξι γιατι ειναι αρκετα προσεγμενο και δεν αξιζει να το δωσω για 8000€(αν τα πιασει) φαντασου οτι μονο το intercooler της forge ειχε 1000€ και τα big φρενα της Galfer περιπου στα 3000€ οποτε καταλαβανεις.
προτιμο να κανω οικονομια ενα ή και δυο χρονια και να παω να παρω ενα τεριος μεταχειρισμενο αφου εχω ακομα τη δουλεια μου.(ειμαι ακομα απο τους τυχερους) και ας εχω το λεον να το κοιτω ..... ασε που κατα πασα πιθανοτητα τα μεταχειρισμενα θα πεσουν και αλλο..... βεβαια αυτο ισχυει και για το αμαξι μου .
Θα δουμε θα το βαλω και φοτο θα το δειτε ....... αυτο που παρατηρησα στα DIY ειναι οτι δε βλεπω αλλαγες λαδιων κ.λ.π και service ..... εχω καποιες γνωσεις και θα προσπαθησω να τις μεταφερω μεσα στο forum . επισης θα χαρω πολυ να τα πουμε και σε καποια συναντηση για να δω και σας γνωρισω απο κοντα και εσας και το τεριος γιατι μεχρι στιγμης δεν εχω μπει μεσα να το δω...
ακομα μενω Νεο κοσμο αν υπαρχει καποιος γειτονας στο forum απο τις διπλα γειτονιες θα χαρω να τα πουμε απο κοντα....
καλη αρχη λοιπον!!!!!! :D
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από goranterios »

ΘΑΝΑΣΗ με το καλο να βρεις το τερας που θα σου αρεσει,θα σε παει σε μερη που δεν μπορεις μεχρι και σημερα με το leon να δεις, οποσδηποτε θα σε παει σε ποιο αργους ρυθμους, ομως ειναι ενα τιμιοτατο!!!!! εργαλειο, μακαρι να μπορεσεις να κρατησεις σε αυτους τους δυσκολους καιρους, υποθετω οτι ειναι 1800 κυβικα με το λιγοτερο 160 hp, ;) εσυ θα μας πεις. Το ξερω οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα, αλλα δες πλεον τι απαιτησεις θα εχεις απο το οχημα. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από joannathom »

καλορίζικος κι από μένα!! :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Marina »

Καλώς ήρθες ... εύχομαι να πραγματοποιήσεις σύντομα μια πολύ καλή αγορά έτσι όπως την φαντάζεσαι...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Big
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Αύγ 16, 2013 12:33 pm

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από Big »

Καλώς ήρθες στην μεγάλη οικογένεια!
paliothodoros
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 26, 2013 4:39 am

Re: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

Δημοσίευση από paliothodoros »

goranterios έγραψε:ΘΑΝΑΣΗ με το καλο να βρεις το τερας που θα σου αρεσει,θα σε παει σε μερη που δεν μπορεις μεχρι και σημερα με το leon να δεις, οποσδηποτε θα σε παει σε ποιο αργους ρυθμους, ομως ειναι ενα τιμιοτατο!!!!! εργαλειο, μακαρι να μπορεσεις να κρατησεις σε αυτους τους δυσκολους καιρους, υποθετω οτι ειναι 1800 κυβικα με το λιγοτερο 160 hp, ;) εσυ θα μας πεις. Το ξερω οτι ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα, αλλα δες πλεον τι απαιτησεις θα εχεις απο το οχημα. ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ :D :D :D :D :D
Θα δουμε παιδια μα ειμαστε καλα απο δουλεια που δεν το βλεπω με τα τελευταια γεγονοτα που βλεπω στις ειδησεις....
Ειμαστε στα 240 ps sto leon .
το θεμα ειναι οτι αν αποφασισω να το πουλησω θα δυσκολευτω να βρω αγοραστη....
εαν καταφερω να παρω ενα τεριος το σιγουρο ειναι οτι δεν θα εχω και τα δυο σε κυκλοφορια αλλα αν ειναι να το σκοτωσω το λεον ... προτιμο να καταθεσω πινακιδες να το βαλω στο γκαραζ και να καθομαι να το κοιταω 100000 φορες το προτιμω.
Και παλι σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”