ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση από goranterios »

Καλημερα και ευχαριστω για το καλοσωρισμα. ΚΩΣΤΑ εαν προσεχα το ΝΙΒΑ και ολα τα αυτοκινητα που περασανε απο τα χερια μου ουκ ολιγα το εκανα για να με προσεχουν και να μην εχω προβλημα οταν θα τους ζητουσα το κατι παραπανω,οπως τα εχεις ΤΕΡΙΟΣ ΚΑΙ ΝΙΒΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ εσυ. Το σταρλετ δεν το εχω τυχει στις παλιοτερες συναντησεις μας ;) αν κρινω απο τα αλλα 2 που ξερω, θα ειναι και αυτο στην εντελεια. ΓΙΩΡΓΟ τελικα τα καταφερα και μπηκα γιατι απο κομπιουτερ εγω αστα να πανε :lol: τωρα οσο για τον goran,εχω στο πορτ μπαγκαζ ολα τα παρελκομενα.γρυλλους ιμαντες, κλειδιακ.λ.π.που ειχα στο νιβα για να μπορεις να με ξελασπωνεις ;) :lol: η και το αντιθετο. Ι :lol: ΙΩΑΝΝΑ ευχαριστω για το καλοσωρισμα και για την υποστηριξη απεναντι στο μαυρο duster, :lol: και ναι θα τα πουμε και απο κοντα, και πιστευω συντομα με ολους, και παλι ευχαριστω. :D :D :D :D :D :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goranterios την Τρί Νοέμ 19, 2013 10:43 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Big
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Αύγ 16, 2013 12:33 pm

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση από Big »

Καλώς τον Νίκο τον γείτονα!

Μα καλά και εσύ βρε άνθρωπε του Θεού, NIVA????? Έπρεπε να πάρεις ένα τέριος από την αρχή να σωθείς ;)
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση από goranterios »

Νικο ευχαριστω για το καλοσωρισμα, να ξερεις το 2004 προσπαθησα σε ενα φαναρι εστριβες στην προτοπαπαδακη και ηθελα να σε ρωτισω εντιπωσεις απο το τεριος 1 που ηθελα για την συζυγο τοτε αλλα δεν μας επιασε το φαναρι της ελευθεριου βενιζελου οποτε συνεχεισες ευθεια και εγω εστριψα προς σκλαβενιτη που ειναι και το σπιτιμου. με καθε επιφυλαξη, αν ομως ενα τεριος 1μαυρο και ενα σαμουραι,αρκετα φτιαγμενο που βλεπω παρκαρισμενα σε κεντρικο δρομο του γαλατσιου, ειναι τα δικα σου, η αποσταση που μας χωριζει ειναι περιπου στα 500 μετρα και ναι ειμαστε γειτονες, και ελπιζω, να τα πουμε απο κοντα. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ πρεπει να περασες, απιθανα. Το ΝΙΒΑ το εχει παρει φιλος διπλα μου, και το πασατ, απεναντι σου πισω απο τον γερμανο. ΤΟ τηλεφωνο μου ειναι 6944-112219 ανοικτο ολο το 24ωρο παλιες εργασιακες συνηθειες, που δεν κοπηκαν με την συνταξη. :D :D :D :D :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”