Καλώς σας βρήκα

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Μπέμπαπειραιάς
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Απρ 23, 2013 4:26 pm
Τοποθεσία: Όμορφη Πειραιώτισσα

Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από Μπέμπαπειραιάς »

Γειά σε όλους σας κυρίες και κύριοι,

Είμαι καινούργιο μέλος (πολύ καινούργιο θα έλεγα) αλλά αισθάνομαι οτι σας ξέρω καιρό μιας και έχω ακούσει τόσα πολλά για εσάς τους τελευταίους 9 μήνες. Εμένα σίγουρα δέν με ξέρετε ακόμα γιατί ήρθα στον κόσμο μόλις πρίν απο 4 μέρες την Παρασκευή δηλαδή αλλά ξέρετε τον μπαμπά και την μαμά μου είναι ο Γιώργος και η Μαίρη απο τον Πειραιά, εξ'ού και το ψευδώνημο μου ΜπέμπαΠειραιάς σαν το μπαμπά και την μαμά μου. :) :)
Πιστέυω να μου αρέσουν οι βόλτες με το αμάξι του Μπαμπά και κάποια στιγμή φέτος να τα πούμε και απο κοντά.

Τώρα θα σας αφήσω γιατί πείνασα πάλι και νυστάζω κιόλας...
επέιδή εγώ τώρα θα κοιμάμαι πολλές ώρες θα σας απαντάει ο μπαμπάς μου στα μυνήματα. καταλαβαίνετε ε;

δεν σας φιλάω γιατί είμαι πολύ μικρή ακόμα απλά σας λέω γειά.........
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από joannathom »

Καλωσόρισες μπέμπαπειραιά, να σε χαίρονται η μαμά και ο μπαμπάς σου και νάσαι πάντα καλότυχη!!!!

Εικόνα

ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα κι από κοντά!!!
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από geovil »

Καλως ηρθες Μπεμπαπειραια!!!Να σε χαιρονται και να εισαι γερη και τυχερη στη ζωη σου!!!!!
Εισαι το 200στο μελος του club......οποτε η τυχη σε παει γκαζωμενη με 200!!!!!!!!!!!!
Να εισαι ησυχη,να τρως ολο το φαι σου,να μην κλαις ,να μην γκρινιαζεις,και να αφηνεις τον μπαμπα και τη μαμα να κοιμουνται τα βραδια!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Αλλιως δεν θα σε παιρνει μαζι ο μπαμπας στις εκδρομες με τα Terios..................

Φανταζομαι πως αυτο το τελευταιο ακουγεται αρκετα απειλητικο για την ηλικια σου!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από manos man. »

Kαλως ηρθες Μπέμπαπειραιά!!! :) Εισαι το πλεον νεοτερο μελος της παρεας και περιμενουμε με λαχταρα να ερθει η ωρα να σε γνωρισουμε απο κοντα! Ευχομαι να εισαι παντα γερη και τυχερη στη ζωη σου! :) Αν και για την τυχη ειμαι σιγουρος πως την εχεις και με το παραπανω ηδη! Αφου εχεις υπεροχους γονεις!! ;) Επισεις αμα βλεπεις τον μπαμπα σου να φερεται κι αυτος σαν μωρο, μην τον παρεξηγεις! Γιατι σιγουρα ειναι ενας πανευτυχης χαζομπαμπας ;) :lol: :lol: :lol:
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από TAG »

καλως μας ήρθες ομορφη μικρή Πειραιώτισσα !!
Να είσαι πάντα γερή και δυνατη !!
και να ακους τον Μπαμπά και την Μαμά.. 8-) , Να εισαι σιγουρη , ότι ετσι , θα σου κανουν οοολα τα χατήρια !! :lol: :lol:

Γιωργη να χαιρεστε την Κορουλα σας !!
Να ειναι πάντα ευτυχισμενη και χαρουμενη !! :)
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
Todotsouk
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 10:57 pm

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από Todotsouk »

Γεια σου μπέμπαΠειραιάς. Καλοσόρισες στο Terosclub.net και καλοσώρισες και στον μαίταιο τούτο κόσμο.
Καλές μάσες (μόνο γάλα για αρχή, τα παϊσάκια θα ακολουθήσουν αργότερα όταν αρχίσεις να έρχεσαι στις εκδρομές),
ξάπλες (τυχερούλα ύπνος κάθε 2-3 ώρες και χωρίς ξυπνητήρι, αλλά εσύ θα είσαι το ξυπνητήρι για τους ευτυχισμένους σου γονείς)
και το τρίτο δεν το λέμε (για το τρίτο θα χρειαστείς πολλά babylino).

Γιώργο, Μαίρη, να σας ζήσει, να την χαίρεσται. Και σε 4-5 μήνες θα αποχτήσει (αν όλα πάνε καλά) και μια φιλενάδα να έχει παρέα στις εκδρομές.
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας παιδιά,

να είστε όλοι καλά
και εσύ με το καλό θοδωρή να πάνε όλα καλά φίλε

καιι πάλι σας ευχαριστούμε
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από tetradusterios »

Kαλώς την μικρότερη φίλη μας στο club.Μιας και είσαι ταυράκι, να κάνεις οτι θέλεις τον μπαμπά και την μαμά
και να τους ζητάς ότι γουστάρεις και αυτοί θα στο κάνουν, γιατί έχουν τρελαθεί μαζι σου και δεν θα σου χαλούν
το χατήρι. Γιώργο και Μαίρη να σας ζήσει και να την καμαρώσετε και νυφούλα.(εχουμε και γαμπρό έτοιμο για όλα)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Σαλονικιό.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από giorgos man. »

Γειά σου ΜπέμπαΠειραιάς, καλώς μας ήρθες !!!! :D :D :D

Να είσαι πάντα γερή, δυνατή, γελαστή, όμορφη και να έχεις πολλή τύχη :D :D :D

Να είσαι σίγουρη ότι εσύ είσαι η αιτία που το παντελόνι του μπαμπά σου έχει έναι μεγάάάάλο λεκέ στο πίσω μέρος ;) ;) ;) και η μαμά σου έχει ένα χαμόγελο μέέέχρι τα αυτιά της !!!!! ;) ;) ;) ;) ,
με λίγα λόγια τους έχεις κάνει ευτυχισμένους :D :D :D :!: :!: :!:

Θα χαρούμε πολύ να σε έχουμε μαζί μας στις εξορμήσεις μας και να κάνουμε μαζί πλάκα στο μπαμπά σου :lol: :lol:

Γιώργο, Μαίρη , να σας ζήσει και να τη χαιρόσαστε :D :D :D :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καλώς σας βρήκα

Δημοσίευση από Marina »

Καλώς την Μπέμπα μας.... :!: :!:
Καιρός ήταν πήξαμε στους άντρες.... :lol: :lol:
Γερή - Δυνατή και Καλότυχη... εύχομαι η ζωή σου να είναι πάντα ευτυχισμένη γεμάτη χαμόγελα και πολύ πολύ αγάπη απο γονείς, συγγενείς και φίλους....

Να σας ζήσει παιδιά...να την δείτε να μεγαλώνει σαν τα ψηλά βουνά...

Θοδωρή με το καλό και η δική σας Μπέμπα.. την περιμένουμε....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”