νεο μελος!!!!

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

Καλο βραδυ σε ολο το Terios club!!!!!!!!Ειμαι απο τη μερια της μανας μου Ρεθεμνιωτης και απο τη μερια του πατερα μου Χανιωτης!!!!!!!!!!!!! :)
ktmmatis
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2012 9:32 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από ktmmatis »

Καλως ηρθες Γιωργη!ελπιζω να παιζεις καλα αλλιως Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από manos man. »

Καλως ηρθες Γιωργη!!! :) Ετσι να μαζευομαστε πολλοι Κρητικοι να το κουζουλανουμε τελειως το Τεριος κλαμπ!!! :lol: χαχαχα!!!!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

ktmmatis έγραψε:Καλως ηρθες Γιωργη!ελπιζω να παιζεις καλα αλλιως Εικόνα
Καλημεραααα!!!!! :lol: τωρα για το αν παιζω καλα δεν μου επιτρεπεται να πω εγω !!!!!παντως την ωρα που παιζω δεν βλεπω να φευγουν ποντικια και κατσαριδες :lol: :lol: :lol: !!!!αυτο το ρισκο πρεπει να το παρετε !!!! :mrgreen: :mrgreen:
καλο π/σ/κ ευχομαι εγω αυριο παω Σαλονικα (το πρωτο ταξιδι με τον τερυ !!!!!!!!!) να περνατε παντα καλα !!!!! ;)
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

manos man. έγραψε:Καλως ηρθες Γιωργη!!! :) Ετσι να μαζευομαστε πολλοι Κρητικοι να το κουζουλανουμε τελειως το Τεριος κλαμπ!!! :lol: χαχαχα!!!!
καλως σας βρηκα Μανο η ζωη θελει και μια ολια κουζουλαδα :mrgreen: :mrgreen:
''Φρονιμοι και νοικοκυροι δεν ζουν στον Ψηλορειτη...........
μα οι κουζουλοι την καμανε αθανατη την Κρητη !!!!!!!!!!!
Γεια σου παρεα ομορφη :D ;)
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Marina »

Καλώς ήρθες,
το teios - group μεγαλώνει, άντε να μαστε καλά να συναντιόμαστε συχνά και να περνάμε ξεχωριστά!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Synteknos »

manos man. έγραψε:Καλως ηρθες Γιωργη!!! :) Ετσι να μαζευομαστε πολλοι Κρητικοι να το κουζουλανουμε τελειως το Τεριος κλαμπ!!! :lol: χαχαχα!!!!
Να, μίλησε και ο Κρητικός που για να πεί κρητική λέξη πρέπει να γκρεμιστεί φούρνος! :P :P :lol: Γιώργο, καλωσήρθες, Σπύρος από Αθήνα. Με το φίλο Μάνο κάνουμε καλή παρέα στο Ηράκλειο αλλά έχουμε και τους δεσμούς μας με την πρωτεύουσα. Καλά ποστ!
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

Γεια σου Σπύρο να είσαι καλά και θα σμίξομε και με το μανο αλλά και με τα άλλα κοπέλια και θα καεί το πελεκούδιιι :lol: :mrgreen:
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

ααααα!!!!!!!και κάτι άλλο ο μπόμπιρας στη φώτο σου αν είναι δικός όλα τα λεφτά :D να τον χαίρεσαι !!!!η γυναίκα μου έπαθε την πλάκα της!!! :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από manos man. »

Synteknos έγραψε:
manos man. έγραψε:Καλως ηρθες Γιωργη!!! :) Ετσι να μαζευομαστε πολλοι Κρητικοι να το κουζουλανουμε τελειως το Τεριος κλαμπ!!! :lol: χαχαχα!!!!
Να, μίλησε και ο Κρητικός που για να πεί κρητική λέξη πρέπει να γκρεμιστεί φούρνος! :P :P :lol: Γιώργο, καλωσήρθες, Σπύρος από Αθήνα. Με το φίλο Μάνο κάνουμε καλή παρέα στο Ηράκλειο αλλά έχουμε και τους δεσμούς μας με την πρωτεύουσα. Καλά ποστ!
Κοιτα να δεις που στα τελευταια θα με βγαλει και πρωτευουσιανο... :P χαχαχαχα :lol: :lol:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”