Τη κοπή τη πίτα

Ημερήσιες βόλτες των μελών του TeriosClub.net
Απάντηση
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Pesketzis »

Τι έγινε ρε παρέα?
Φέτος θα κάνετε μόνοι σας κοπή τη πίτα?
Δεν φαντάζεστε πόσο σας ζηλεύω και πόσο στεναχωριέμαι που δεν θα μπορέσω φέτος για πρώτη φορά στα χρονικά να συμμετέχω.
Μου φαίνεται δεν θα ξαναδιαβάσω το συγκεκριμένο θέμα γιατί θα... σκάσω από το κακό μου :( :( :(

Φυσικά και εννοείτε πως σας εύχομαι να περάσετε τέλεια και να μας κάνετε να ζηλέψουμε ακόμα περισσότερο όταν γυρίσετε και αρχίσετε να ανεβάζετε φώτο και βίντεο.


Υ.Γ. Άσχετα που δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω σε αυτή την εκδρομή αν θέλετε μπορώ να αναλάβω τις διαπραγματεύσεις για διαμονή και φαγητά μιας και πλέον έχω αποκτήσει μια εμπειρία... λέμε τώρα :D
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από geovil »

Εγω παιδες δεν ξερω με τι θελετε να ασχοληθω για να βοηθησω.......

Πιστευω ομως οτι αν μου αναθεσετε κατι θα μπορεσω να το καταφερω........

Για Οιτη εννοειται οτι ειμαι μεσα........για να μην ξεχνιομαστε!!!! :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από g.koytrias »

Γεια σας φιλαράκια!!!

Απ' ό,τι βλέπω ξεκίνησαν οι συζητήσεις για το κοπή τη πίτα... :P :P :P

Επειδή γυρίζω Ελλάδα μετά το πρώτο δεκαήμερο του Φλεβάρη πρώτα ο Θεός αν η εκδρομή δεν γίνει πιο πριν θα μπορέσω να ακολουθήσω οπωσδήποτε!!!

Θα ήθελα πάρα πολύ να βοηθήσω σε κάτι αλλά λόγω του προγράμματος θα έχω ελεύθερα μόνο τα Σαββατοκύριακα!!!
Μέχρι τις 10 Γενάρη που θα είμαι Ελλάδα ό,τι χρειαστείτε μπορούμε να κανονίσουμε και να το αναλάβω με μεγάλη χαρά!!! :) :) :)
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από tetradusterios »

Λοιπόν για να συντονιζόμαστε (όπως λέει και το ανέκδοτο) :lol: :lol: :lol:
Η Βάσω και η Μαρίνα έχουν αναλάβει και δουλεύουν από ότι μαθαίνω, τη διαμονή, μπορεί και τη διατροφή και λίγο παρακάτω μπορεί και τα ποτά μας ;) :o
Εγώ με το Μάνο τις διαδρομές και το ΚαΨιΜι έχουμε Σταύρο,Βαγγέλη και Γιώργο Μαν.
Ο νονός μου θα αναλάβει τη διασκέδαση μας τα βράδια με το μπαγλαμαδάκι του και τον θερμοπαρακαλούμε να μας γράψει τα τραγούδια για να τα ξέρουμε :lol: :lol:

Τέλος η κοπή τη πίτα θα γίνει μέσω skype για να μη χάσουν αυτή τη στιγμή αυτοί που δε θα 'ρθουν :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Synteknos »

g.koytrias έγραψε:
Επειδή γυρίζω Ελλάδα μετά το πρώτο δεκαήμερο του Φλεβάρη πρώτα ο Θεός αν η εκδρομή δεν γίνει πιο πριν θα μπορέσω να ακολουθήσω οπωσδήποτε!!!
:) :) :)
Μπορούμε να συζητάμε για 15 Φλεβάρη και μετά για να είναι και ο Γιώργος? Δεν νομίζω οτι μας ενοχλεί σε κάτι να γίνει το 2ο μισό του μήνα, έτσι δεν είναι?
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Pesketzis »

Ναι, ναι σπρώξτε λίγο να πάει παρακάτω μήπως και βολέψει και εμάς :D :D :D :D
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από geovil »

tetradusterios έγραψε:Λοιπόν για να συντονιζόμαστε (όπως λέει και το ανέκδοτο) :lol: :lol: :lol:
Η Βάσω και η Μαρίνα έχουν αναλάβει και δουλεύουν από ότι μαθαίνω, τη διαμονή, μπορεί και τη διατροφή και λίγο παρακάτω μπορεί και τα ποτά μας ;) :o
Εγώ με το Μάνο τις διαδρομές και το ΚαΨιΜι έχουμε Σταύρο,Βαγγέλη και Γιώργο Μαν.
Ο νονός μου θα αναλάβει τη διασκέδαση μας τα βράδια με το μπαγλαμαδάκι του και τον θερμοπαρακαλούμε να μας γράψει τα τραγούδια για να τα ξέρουμε :lol: :lol:

Τέλος η κοπή τη πίτα θα γίνει μέσω skype για να μη χάσουν αυτή τη στιγμή αυτοί που δε θα 'ρθουν :lol: :lol:

Γουσταρω!!!!......Θα γινουμε και κομπανία δηλαδη εκτος απο club!!!!!!....

Ναι γειααα!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Marina »

Pesketzis έγραψε:Ναι, ναι σπρώξτε λίγο να πάει παρακάτω μήπως και βολέψει και εμάς :D :D :D :D
Να το σπρώξουμε να το σπρώξουμε ...καλύτερα... να είμαστε όλοι!... κανένας απών!....
Dr, σου παραχωρώ τη θέση μου για τα καταλύματα (μιας που έχεις και την εμπειρία και το πρόσταγμα), δεν ξέρω τι έκανε η Βάσω αλλά εγώ δεν πρόλαβα να ασχοληθώ καθόλου τελικά λόγω τέκνων....
Θα τα πούμε και απο κοντά στην συνάντηση που θα οργανωθεί...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από tetradusterios »

Σπρώξε ,σπρώξε και έρχεται
horseshit.gif
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Pesketzis »

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!
Απάντηση