Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Νέα & ανακοινώσεις του δικτυακού τόπου TeriosClub.net
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Pesketzis »

Όπως αρκετοί από εσάς γνωρίζεται μιας και το έχουμε ήδη συζητήσει επί προσωπικού, θα πρέπει να συνεννοηθούμε για κάποια πράγματα και να πάρουμε από κοινού αποφάσεις για την πορεία της χώρας μας, ούπς συγνώμη του club ήθελα να πω.

Έτσι ο μόνος τρόπος που βρίσκω να είναι εφαρμόσιμος για να μπορέσουμε όσοι περισσότεροι θελήσουμε να συμμετάσχουμε είναι να γίνει μια τηλεσυνάντηση και φυσικά μέσω skype.

Οι Βορειοελλαδίτες μπορούμε να συναντηθούμε στο κατάστημα μου όπου υπάρχει αρκετός χώρος και δεν θα έχουμε πρόβλημα με όσα μέλη και να θελήσουν να συμμετάσχουν.
Για τους Κρητικούς δεν υπάρχει πρόβλημα μιας και δεν είναι πολλοί και απ' ότι μου έχουν πει μπορούν να το βολέψουν.
Οι Νότιοι θα πρέπει να οργανωθείτε και να βρείτε ένα μέρος το οποίο μπορεί να σας φιλοξενήσει, αν και ήδη έχει εκφράσει την επιθυμία η Νανά να μαζευτείτε στο σπίτι της. Αυτό δεν γνωρίζω όμως αν είναι εφικτό.
Όσοι φυσικά βρίσκεστε μακριά από τις τρεις αυτές περιοχές θα μπορείτε και εσείς να παρακολουθήσετε την συζήτηση αν και νομίζω πως υπάρχει περιορισμός των τεσσάρων καμερών ταυτόχρονα.
Οι ποιο ειδικοί σίγουρα θα έχουν να μας προτείνουν λύσεις και πιστεύω πως αυτό δεν θα μας προβληματίσει.

Εξαρχής θα πρέπει να δηλώσουμε ποιοι θέλουμε να συμμετέχουμε σε αυτή την on line συνάντηση για να δούμε πόσοι είμαστε όπως και θα πρέπει να κανονιστεί η μέρα και η ώρα που θα γίνει αυτό ώστε να βολέψει τους περισσότερους αν όχι όλους.

Στην τηλεσυνάντηση θα συζητηθούν θέματα που αφορούν την λειτουργία του forum όπως επίσης και προτάσεις εθελοντισμού και βοηθείας μιας και αυτό ήταν το βασικό αίτημα των περισσοτέρων από εσάς στις προηγούμενες συναντήσεις που είχαν γίνει σε Θεσσαλονίκη, Αθήνα και Κρήτη.
Φυσικά θα συζητηθεί και το θέμα των Πανελλήνιων εκδρομών ώστε να πούμε τις απόψεις μας, να τις συζητήσουμε και να το οργανώσουμε έτσι ώστε να έχουμε την δυνατότητα να συμμετέχουμε όλοι και να βλέπουμε τους παλιούς και νέους φίλους μας.

Περιμένω τις απόψεις σας, τις προτάσεις σας και τις συμμετοχές σας...
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από daiterios »

Πρώτα απο όλα να πώ ότι μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η ιδέα :) :) :).
Επίσης να σημιωθεί ότι για την καλή ποιότητα κλήσεων εκτός από σχετικά γρήγορους υπολογιστές και καλές ταχύτητες internet χρειάζονται και κάμερες καλής ευκρίνιας, δεν σημαίνει όμως ότι εάν δεν υπάρχουν τα παραπάνω δεν γίνετε η συνομιλία.
Τέλος από ότι θυμάμε νομίζω και ότι γίνετε να συνομιλήσουν ταυτόχρονα μέχρι 5 χρήστες του skype εάν θυμαμε καλά.
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από g.koytrias »

Γιώργο το ξέρεις πως συμφωνώ απόλυτα με την ιδέα και απλά περίμενα την ανακοίνωσή σου.Για τη μέρα και την ώρα το συζητάμε και βλέπουμε!!!Αν εγώ εκείνη την περίοδο βρίσκομαι Αθήνα θα βρεθώ με τους Νότιους διαφορετικά θα τα πούμε από το σπίτι μου.Είναι όντως αρκετά τα θέματα που πρέπει να συζητήσουμε !!!
Είμαστε πάντως μες την τεχνολογία!!! :D :D :D Μιλάμε το club εκπέμπει σε άλλα μήκη κύματος!!!Έχουμε ανέβει level λέμε!!! :D :D :D
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
MikeG
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Κυρ Απρ 22, 2012 6:22 pm
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από MikeG »

Πολύ καλή σύλληψη! Θα χαρώ να παρευρεθώ και εγώ.
H υπομονή είναι μεγάλο χάρισμα... Αλλά ποιός χαρίζει πια στις μέρες μας...
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Marina »

Οριστικοποιήστε τη μέρα και την ώρα και είμαι και εγώ μέσα....
Δεν χάνω κανενός είδους Πανελλήνια Συνάντηση
ΕικόναΕικόναΕικόνα
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Synteknos »

Ας ξεκινήσουμε τις προτάσεις για ημερομηνία. Επειδή για το Ηράκλειο η συνάντηση θα γίνει στο σπίτι μου, έχετε υπ' όψιν σας οτι η μέρα που βολεύει είναι η Τετάρτη λόγω ρεπό, αφού τις υπόλοιπες ημέρες στο σπίτι είμαι 17:00 με 19:30.

Επίσης, νομίζω οτι είναι καλή ιδέα να παρατεθούν οι προτάσεις και τα θέματα συζήτησης των μελών ΠΡΙΝ την τηλεσυνάντηση, για να έχουμε όλοι μια γενική ιδέα του τί θα συζητηθεί και να έχουμε διαμορφώσει την άποψή μας για το όποιο θέμα μπορεί να φέρει κάποιος συνφορουμίτης.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από tetradusterios »

Πω πω ,τι αύρα δημοκρατίας υπάρχει σ'αυτό το site :o :o :o :o
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

λογικά κάπως θα τα καταφέρουμε και του κέντρου...της χώρας για να μήν έχουμε παραξηγήσεις ε
:D :lol: :D
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Μιχάλης Καμπούρης
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:50 am
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Μιχάλης Καμπούρης »

Καλησπερα και απο μενα συμφωνω και εγω, μαζι σας
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από theodora »

κι εμεις φυσικα μεσα
"Κοντέσα"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του TeriosClub.net”