Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Νέα & ανακοινώσεις του δικτυακού τόπου TeriosClub.net
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Pesketzis »

Μην μου απογοητεύεστε!!!
Θα κάνουμε την σύνδεση νωρίτερα και θα δοκιμάσουμε έστω να συνομιλήσουμε χωρίς κάμερες.
Πιστεύω πως θα λειτουργήσει και θα μπορέσουμε όλοι να είμαστε στην ίδια διαδικτυακή παρέα.
Είναι σημαντικό πιστεύω να είμαστε όλοι on line και να καταθέσουμε τις απόψεις μας και να πάρουμε από κοινού τις αποφάσεις μας.
Ίσως κιόλας να χρειαστεί να συνομιλήσουμε μέσω msn που νομίζω πως δεν έχει τόσες πολλές απαιτήσεις όπως το skype.
Όπως και να έχει πάντως θα το προσπαθήσουμε και έχω την πεποίθηση πως θα βγει άκρη και θα έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα.

Όλοι στις 20:30 λοιπόν για την πρώτη δοκιμή :P :P :P
Άβαταρ μέλους
vags
Webmaster
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2012 7:50 pm

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από vags »

Ναι χωρις καμερες ειναι η καλυτερη λυση. Ας ειναι ολοι standby εκεινη την ωρα που λεει ο Dr και θα δοκιμασουμε το πραγμα στην πραξη. Εστω με ηχο θα παιξει. Βασικη προυποθεση adsl παντως. Με στικακια 3g κτλ δυσκολο να εχετε σταθερη επικοινωνια ακομα και στην περιπτωση που μιλησουμε μονο μεσω ηχου.
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Marina »

Έλα λέμε.... θα πετύχει...μην απογοητευόμαστε... τόσα διαδυκτιακά μυαλά διαθέτει το club μας, αποκλείεται να μην τα καταφέρουμε.... :o :o
Λοιπόν, εγώ δεν το κατέχω το άθλημα και στο skype έχω μπεί μόνο τρεις φορές απο τότε που το κατέβασα, θα επικοινωνήσουμε τηλεφωνικά πρώτα για να καταφέρω να συνδεθώ.... ή μάλλον θα μου κάνετε κλήση εσείς γιατί δεν ξέρω πως μπαίνεις σε μια συνομιλία πολλών... το e mail μου το ξέρετε, αν χρειάζεται και τίποτε άλλο μου λέτε.
Syntekne μια που είσαι online τώρα πες καμιά λεπτομέρεια πως γίνεται...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από daiterios »

Κάντε ένα capture video για εμάς που μάλλον δεν μπορέσουμε να συνδεθούμε να δουμε το θέμα της συζήτησης :) :) :)
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Marina »

Καλά αυτό εννοείται ... αν δεν μπορέσουμε να συνδεθούμε εμείς οι παρατρεχάμενοι ..θέλω πλήρης αναφορά, video και ανατριχιαστικές λεπτομέρειες .... :lol: :lol: :lol:
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από giorgos man. »

Λοιοιπόόόν....

Γειά σας κι από μένα. (εδέησε ο ...Κύριος να σκάσω μύτη) !!! :P :P

Η συννενόηση έκλεισε τελικά με τον "ξενοδόχο".
Το ραντεβού για το βράδυ είναι στις 20:30 στο σπίτι της Νανάς .

Για όποιον ενδιαφέρεται εκτός από αυτούς που ειδοποιήσαμε με sms για τη διεύθυνση,
πάτρε μας τηλέφωνο ( τη Νανά, ή εμένα, ή τον Γ. Πειραιά, ή τον Geovil, ή τον Θοδωρή todotsuk) να σας ενημερώσουμε σχετικά.

Καλή αντάμωση :P :P :P :P :roll: :roll: :roll:
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Μιχάλης Καμπούρης
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:50 am
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Μιχάλης Καμπούρης »

παιδια καλησπερα, λογο μαγαζιου εχω χασει επεισοδια, πως μπορω να σας βρω?

καλο βραδυ :D
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Marina »

Καλημέρα σε όλους...
χάρηκα πολύ που τα είπαμε εχθές μέσω skype έστω και χωρίς εικόνα, νομίζω ότι ο χρόνος επικοινωνίας που μας είχε απομείνει μέχρι να συντονιστούμε όλοι ήταν λίγος, οπότε πρέπει να επαναλάβουμε το εγχείρημα κάποια άλλη στιγμή μαζί και με αυτούς που δεν πρόλαβαν ή δεν μπόρεσαν να συνδεθούν εχθές.

Μιχάλη sorry αλλά τώρα είδα το μήνυμά σου (ήμασταν βλέπεις απορροφημένοι όλοι στο skype με τη συνομιλία μας και δεν κοιτάξαμε το forum για τυχόν μηνύματα), θα έπρεπε να είχες καταρχήν το πρόγραμμα του skype κατεβασμένο στον υπολογιστή σου και να ήταν ανοιχτό και τέλος να μας έλεγες το e mail σου ώστε να σε προσκαλούσαμε στη συζήτηση εμείς που είχαμε ήδη συντονιστεί, δεν θα χρειαζόταν να κάνεις κάτι άλλο εσύ. Την επόμενη φορά θα το οργανώσουμε καλύτερα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Marina την Πέμ Μάιος 31, 2012 12:09 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Terioskost »

Πολύ καλημέρα σας, όντως χθές η τηλεδιάσκεψη πήγε πολύ καλά, χαρήκαμε πραγματικά που βρεθήκαμε ιντερνετικά με παλιούς φίλους κ με κάποιους από κοντά...να ευχαριστήσουμε τον Θανάση και την Νανά για την άψογη φιλοξενία και τα ζουμερά σουβλάκια....χαχαχα
Μιχάλης Καμπούρης
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:50 am
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: Πανελλήνια συνάντηση Terios club μέσω skype

Δημοσίευση από Μιχάλης Καμπούρης »

:D καλημέρα στην πανεμορφη παρεα, το emai ειναι kambourismk@yahoo.gr η 2243047966 η 6946281698, οποτε ειστε ετοιμη let me know ειμαι στο μαγαζι μεχρι τις 12 το βραδυ.

Καλημερα σε ολους :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του TeriosClub.net”