ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από goranterios »

Χαιρετώ όλη την παρέα η Ελλάδα μάς έχει άφθονα ωραία μέρη!!!!!!Όμως ΜΕΤΕΡΙΖΙ δεν έχω πάει, στο μεταξύ δεν άκουσα ούτε έναν να μην πέρασε καλά, επίσης η υπερπροσφορά του Κώστα καλύπτει τις όποιες αναστολές μου, πού δεν είχα βέβαια, κουβέντα να γίνεται, Ψάρια άκουσα , για όσους είμαστε ψαροφάγοι βάζω και τον εαυτόν μου , Γείτονα τον έχω, φτιάχνει και η ΑΝΕΜΩΝΗ κάτι γλυκά μούρλια, δέν το ξεχνάω αυτό ;)
Κοκκορέτσια κάνουν παραδοσιακούς χορούς και μη στην πλατεία :!: :!:
Εκχιονιστικά μηχανήματα ιδικά το τελευταίο πού έβαλε ο Κώστας, :lol: με έπεισε, καί είμαι ψημένος και εγώ για ΜΕΤΕΡΙΖΙ :!: :!: :!: :!: :!:
Φυσικά και όπου αποφασιστεί ακόμα και Ορεστιάδα πρώτα ο θεός θα ακολουθήσω :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Η αλήθεια είναι πως στο ΜΕΤΕΡΙΖΙ δεν έχω πάει αλλά ακούγονται τόσο δελεαστικά όλα!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από manos man. »

Κι εγώ είμαι μέσα για Μετερίζι! Αλλά επειδή το σημαντικότερο είναι τι θέλει η πλειοψηφία, παρακαλώ και οι υπόλοιποι να πείτε την γνώμη σας!! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από giorgos man. »

Τι να πώ εγώ τώρα.... επειδή είμαι τύπος που τα θέλω όλα, θέλω και Μετερίζι που έχει εξελιχθεί σε "κατάσταση δική μας" :P και την πρόταση του Γιώργου για Καλαμπάκα και πέριξ !!( πειράζει ;;;) . Δηλαδή να πηγαίναμε τώρα για "το κοπή τη πίτα" στο Μετερίζι και αργότερα να κανονίζαμε και μια Καλαμπάκα..... (.... καλά μη βαράτε :roll: , ξέρω ο Σταύρος κι εγώ θα πηγαίναμε ... )

Εδώ μπαίνει κι ένας άλλος παράγοντας ( της απόστασης) για τους φίλους από τα βόρεια και ιδιαίτερα από Κιλκίς, που ίσως να βολεύει η περιοχή Καλαμπάκας. Ας πουν κι εκείνοι την άποψή τους.

Πιστεύω ότι η γνώμη των βορείων βαρύνει περισσότερο γιατί πολλές φορές έχουν έρθει σε περιοχές κοντινότερες σε εμάς.
Εδώ είμαστε να το συζητήσουμε (σύντομα όμως ).
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από geovil »

Εμεις ακολουθουμε σε ολες τις πιθανες προτασεις.
Το Μετεριζι ειναι σταθερη αξια και εχουμε περασει καλα οσες φορες και αν εχουμε παει.
Οτι αποφασισει ο Τεριολαος ειμαστε μεσα!!!! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Marina »

Τι λές τώρα;;;;;
Προτάσεις φοβερές!
Υπερισχύει νομίζω του φίλου μας του Κώστα .. Το Μετερίζι πάντα θα είναι πρώτο στις καρδιές μας και το ξέρει!!! ;) ;) ;)
Καιρός όμως να μας ακολουθήσει αυτός κάπου αλλού για να απολαύσει την παρέα χωρίς σκοτούρες και τρέξιμο.. ακούς Κωστάκη;;;;;
Καστοριά για μένα είναι ένας προορισμός που με τρελαίνει και που πάντα θέλω να πηγαίνω.... οπότε είμαι μέσα με χίλια...
Βόρεια Εύβοια επίσης είμαι μέσα ...στάνταρ διαδρομές με πολύ καλούς φίλους οδηγούς...
Καλαμπάκα επίσης καλή πρόταση.. μέσα και εκεί...
Όπως καταλαβαίνεται δεν μπορώ να αποφασίσω... πάμε όπου θέτε...

Αααααα!!! κάτι ακόμη πολύ σημαντικό! Θα πρέπει να μεριμνήσουμε να πάμε σε μέρος προσβάσιμο για ΙΧ (τουλάχιστον στην διαμονή) καθώς επετειακή πίτα θα πρέπει να σκεφτούμε τους φίλους που έχουν δώσει τα Terios και αυτή τη στιγμή έχουν συμβατικά αυτοκίνητα και που θα πρέπει οσοσδήποτε να έρθουν σε αυτήν την κοπή της πίτας διότι δεν νοείται να λείπουν....

Ευχαριστώ!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
koyts66
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 12:06 pm

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από koyts66 »

καλησπέρα σε ολη την παρεα!!!!! εμεις προτείνουμε τα 3 Κ: Καλαμπακα , Καστορια , Κιλκις !!!
meterizi
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Φεβ 18, 2013 3:00 pm
Τοποθεσία: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΟΣ
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από meterizi »

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Marina »

Προσπαθείς ε;;;; Μ΄αρέσεις! Αθέμιτος ανταγωνισμός!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από goranterios »

Πώ Πώ..... Μά τι επίμονο πού είναι αυτό το παιδί από το ΜΕΤΕΡΙΖΙ....εεεεεε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ :?: :?: :lol: :lol:
Απάντηση