ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Marina »

Έφτασε!!! ;)
Τα τρίγωνα βέβαια είναι λίγο επίφοβα γιατί φοβούμενος ο Μάνος ότι μέχρι να γυρίσει στην Κρήτη υπάρχει περίπτωση να ξινίσει λίγο η κρέμα θα τα φάει και θα έχει και δικαιολογία... :lol: :lol:
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από tetradusterios »

Τα ενημερωτικα site της περιοχής γράφουν για μας
http://www.ekalampaka.gr/portal/article ... 86&lang=gr
http://www.stagonnews.gr/10i-kopi-pita ... pitas.html
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tetradusterios την Τετ Μαρ 01, 2017 7:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
yrig
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 11:07 am

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από yrig »

Φιλοι μου τεριάδες, παλιοί και νέοι, καλημέρα και καλό μήνα!!! Και Καλή Σαρακοστή σε όλους!

Εχετε δίκιο, εχω πολύυυυυυυυυ καιρό να επικοινωνήσω.... Ομως να'μαι πίσω, και παρ'ολο που τα πράγματα γενικώς δεν είναι ρόδινα, έχουμε την υγειά μας τουλάχιστον. Αποφασίσαμε λοιπόν πως είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία η κοπή πίτας να επανέλθουμε δριμύτεροι μαζί με τον 3,5 χρονών, πια, Σταρούλη μας,ο οποίος σίγουρα θα ευχαριστηθεί τα μάλα!

Ελπίζουμε, εγώ και η Γιώτα, πως μας θυμάστε έστω και ελάχιστα. Οπως και να χει, θα "ξαναγνωριστούμε"!! Με παλιούς και νέους :)

Χαίρομαι που όλοι είστε καλά και η παρέα παραμένει δεμένη και εμπλουτίζεται με νέα μέλη! Ανυπομονώ να σας δω από κοντά στις 17 του μηνός!

Γιάννης-Γιώτα-Σταύρος
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από tetradusterios »

yrig έγραψε:Φιλοι μου τεριάδες, παλιοί και νέοι, καλημέρα και καλό μήνα!!! Και Καλή Σαρακοστή σε όλους!

Εχετε δίκιο, εχω πολύυυυυυυυυ καιρό να επικοινωνήσω.... Ομως να'μαι πίσω, και παρ'ολο που τα πράγματα γενικώς δεν είναι ρόδινα, έχουμε την υγειά μας τουλάχιστον. Αποφασίσαμε λοιπόν πως είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία η κοπή πίτας να επανέλθουμε δριμύτεροι μαζί με τον 3,5 χρονών, πια, Σταρούλη μας,ο οποίος σίγουρα θα ευχαριστηθεί τα μάλα!

Ελπίζουμε, εγώ και η Γιώτα, πως μας θυμάστε έστω και ελάχιστα. Οπως και να χει, θα "ξαναγνωριστούμε"!! Με παλιούς και νέους :)

Χαίρομαι που όλοι είστε καλά και η παρέα παραμένει δεμένη και εμπλουτίζεται με νέα μέλη! Ανυπομονώ να σας δω από κοντά στις 17 του μηνός!

Γιάννης-Γιώτα-Σταύρος
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=XKOKDz2WxTM[/youtube]
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Marina »

Καλώς τον Γιάννη!... Να λοιπόν μια καλή ευκαιρία ν'ανταμώσουμε ξανά....
Άντε να μαζευόμαστε!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από tetradusterios »

5ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T4rvwcVOWTA[/youtube]
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από giorgos man. »

Γιάννη ( Yrig ), καλώς να ορίσετε , να γνωρίσουμε και το Σταύρο σας.
Οι καλές παρέες δεν ξεχνιώνται.... :D
Με το καλό να ανταμώσουμε.

Υ.Γ. Πολύ εύστοχο Γιώργο το τραγουδάκι του Σαββόπουλου που έβαλες !!!
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από manos man. »

Κάτι μου λέει ότι και καλοκαίρι να κόψουμε την πίτα μας, τα χιονια θα μας συντροφεύουν!!! :!: :!:
17 με 19 Μάρτη μήπως δούμε πασπαλισμένα τα Μετέωρα;;; :?: :?: :?:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από tetradusterios »

Άσε ρε Μάνο τι είναι αυτό το πράγμα. Γράφω σβήνω παίρνω τηλ σε δασαρχεία, δήμους, κυνηγούς και το συμπέρασμα είναι μέχρι και σήμερα θα κινηθούμε κάτω από 1200. Ποιος μας έδωσε την ευχή του δεν ξέρω να έχουμε χιόνια μέσα Μάρτη. Εδώ μιλάμε για φρέσκο χιόνι πάνω στο υπάρχων .Όλα καλά τι να κάνουμε .
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2017

Δημοσίευση από Marina »

Τι πειράζει δηλαδή;;;; θα πάρουμε τον εξοπλισμό για τα σκι... νομίζω πρέπει να σκεφτούμε πολύ σοβαρά την δημιουργία πατέντας για παγοπέδιλα στα ελαστικά.... :lol: :lol: :lol: Μας θέλει πολύ το χιόνι!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Απάντηση