10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/2016

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από tetradusterios »

Παρακαλώ όσοι κάνουν εμβασματα να πληρώνουν και τις προμήθειες
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Όμορφες διαδρομές! Τις είχαμε κάνει με την Μαρία πριν 8 χρόνια περίπου με την ψηλωμένη "Clio" μας.

Μικρό Χωριό, Μεγάλο Χωριό ... Όμορφες λίμνες, ανάλογα την περίοδο, και γευστικότατος καφές.
Τον καλύτερο φραπέ τον έχω πιει στο Μικρό Χωριό!

Φαράγγι Πανταβρέχει ... Ααααχ ... Δεν χρειάζεστε ρούχα, μόνο μποτάκια νεοπρενίου με σόλα και μαγιό. Όσοι κρυώνουν να βάλουν και μια στολή νεοπρενίου, αυτές των θαλασσινών αθλημάτων! Πάντως το καλύτερο μπάνιο γυμνός, εκεί το έκανα! (Ναι, υπάρχουν και φωτό!)
Για να περάσουμε απέναντι, έκτιζα πέτρες στο ποτάμι για 2 ώρες για να γίνει ρηχότερο και να περάσουμε με την Clio.
Η Μαρία τηλεφωνούσε στους γνωστούς μας, αν μέναμε γιατί θα βουλιάζαμε, να έρθουν να μας μαζέψουν!
Μην ανησυχείτε, τώρα είναι βατό.

Στην κορφή της Χελιδόνας έχω τραβήξει από τις πιο όμορφες φωτογραφίες στην δύση του ηλίου, χοροπηδούσα από την χαρά μου σαν τρελοκατσικάκι, φύγαμε λίγο πριν βραδιάσει.
Όλη η περιοχή θέλει 5 μέρες τουλάχιστον για να την "νοιώσεις".

Ένα πράγμα θα σας πω. Μόλις γυρίσαμε από αυτή την εκδρομή, αγόρασα αμέσως τον "Teo" μας! (Τον ζαχάρωνα 5-6 χρόνια, μετά την εκδρομή δεν το κουβέντιασα, τον αγόρασα. Τελεία και παύλα!).
Ζήτω οι όμορφες εκδρομές!!

Καλά να περάσετε!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από tetradusterios »

ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ;

Εικόνα
Προλαβαίνω να μάθω να χορεύω;
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από manos man. »

Μετά το λελέμετρο, πρέπει να βγει και το εκδρομόμετρο!!! :lol: :lol: :lol:

20 ΚΣ
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από giorgos man. »

Θα δηλώσει συμμετοχή και κανένας άλλος νότιος - δυτικός ή θα στείλουμε αντιπροσωπεία τον Dimiteis και Geovil ?

Αντε και έχουμε μείνει πίσω..... :lol: :lol: :lol:

....όσο καθυστερούμε τόσο θα ανεβαίνουν οι τιμές...... :o :o :o
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από tetradusterios »

ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ


Αγαπημένοι μου φίλοι, βρίσκομαι στη δυσάρεστη θέση να σας ενημερώσω ότι μετά από δύο μέρες αναζήτησης του υπεύθυνου του ξενοδοχείου (διότι ο εν λόγω κύριος δε σήκωνε το τηλέφωνό του), κατάφερα να επικοινωνήσω τελικά σήμερα μαζί του. Αυτό που μου είπε ως δικαιολογία;;; ότι έλειπε στο εξωτερικό και ότι η καλή του η υπάλληλος, όταν αυτός απουσίαζε, πρόλαβε και έκλεισε μια άλλη συμφωνία για εκείνη την ημερομηνία και πήρε και προκαταβολές από άλλο γκρουπ και έτσι δεν μπορεί να μας εξυπηρετήσει. Μου πρότεινε άλλη ημερομηνία ή άλλο ξενοδοχείο για την ίδια ημερομηνία ίδιας κατηγορίας, αλλά εγώ θόλωσα... Τόση προχειρότητα, τόση ανευθυνότητα ή συνήθης τακτική του ξενοδοχείου! και πείτε μου τώρα τι προτείνετε να κάνουμε;
Εγώ προσωπικά προτείνω είτε να ακυρώσουμε την εκδρομή και να επιστέψω τα χρήματα σε όσους πρόλαβαν να τα καταθέσουν ή να βρούμε άλλο ξενοδοχείο. Αν επιλεγεί το δεύτερο, τότε θα επιστρέψω τα χρήματα σε όσους δεν τους αρέσει το ξενοδοχείο.
Είμαι πολύ στεναχωρημένος με τη δυσάρεστη αυτή εξέλιξη. Το ξέρω ότι όλοι έχετε κανονίσει τις άδειές σας και έχετε προγραμματίσει τη ζωή σας και ιδιαίτερα λυπάμαι για τους καινούριους μας φίλους που ενώ δεν έχουν γνωρίσει ακόμα την παρέα μας, σχηματίζουν άσχημη εικόνα για εμάς.


ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΘΗΤΕ ΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Δεν έγινε και τίποτα. Εμμένουμε στην ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ιωαννης Λιακος την Δευ Οκτ 24, 2016 4:40 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από theodora »

Άλλο ξενοδοχειο προτιμω αν ειναι εφικτο και οχι ακυρωση εκδρομης
"Κοντέσα"
Άβαταρ μέλους
Θανος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 21, 2013 6:23 pm
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από Θανος »

Αν και δεν γνωριζω ακομα αν θα μπορεσω να ερθω,γνωμη μου ειναι να βρεθει αλλο ξενοδοχειο. Οι συμμετεχοντες φιλοι,εκτιμω οτι δεν ερχονται για το οποιοδηποτε Avaris αλλα για την παρεα!
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: 10η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 11-12-13/11/201

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Καλησπέρα σε όλους.

Γιώργο σε καταλαβαίνω αλλά μην τρελαίνεσαι φίλε, θα τη βρούμε τη λύση.
Κατ΄αρχήν ξέχνα το μ@λ@κα τον ξενοδόχο και την πρόταση του δεν υπάρχει λόγος.
Εγώ δεν θεωρώ οτι θα πρέπει να ακυρώσουμε την εκδρομή, άλλωστε κανένας απο μας, όπως θεωρώ οτι συμφωνούν όλοι, δεν έρχεται για να απολαύσει ξενοδοχείο στην εκδρομή αλλά την εκδρομή την ίδια- Εντάξει μερικοί μερικοί κάνουμε κανένα σπα που και που αλλά δε μετράει :lol: -.
πιστεύω οτι έχουμε χρόνο να δούμε αλλού και επισυνάπτω και πρόταση- σε Π.Μ μη γίνει χαμός εδώ-απο κάποια απο τις φορές που ψάχναμε ταυτόχρονα Βορρά και Νότο πρίν καταλήξουμε που θα πάμε.
Τη διαφορά στην τιμή (πάνω ή κάτω ) θα την βρούμε, δε νομίζω οτι είναι ούτε αυτό πρόβλημα.
Απο την άλλη μεριά όπως πολύ σωστά είπες όσοι δεν θέλουν μπορούν να πάρουν τα λεφτά τους πίσω.......

Και είμαι σίγουρος οτι όλοι έχουμε να θυμηθούμε απο μία στραβή που μας έχει κάτσει στα δωμάτια των εκδρομών- το να μην μας ανάβουν τη θέρμανση, το να μην έχει κανένας λέβητας πετρέλαιο στο δασικό, το γιουβέτσι χωρίς κρέας μόνο με κριθαράκι, κάτι νυχτερίδες κάτι ζεστά νερά- θα πρέπει να ανοίξουμε καινούργιο πόστ με τα στραβά των εκδρομών...

Φιλαράκι για να κλείσω γιατί κουράζω, μη μασάς, αλλαγή ξενοδοχείου και προχωράμε

να είστε όλοι καλά
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Απάντηση