Shoutbox

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Καλημέρα φίλοι μου γνωστοί και άγνωστοι 😉...παμε γερα για μια νέα εποχή!💪💪💪
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

Καλημέρα Φιλοι μου ! ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Καλή και ήρεμη ημέρα σε όλους!
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

αυτάαααα.... :roll:
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Ηρεμία βλέπω....αντε ξυπνήστε!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από tetradusterios »

Που θα γίνει η συζήτηση για την επόμενη μέρα;; Γραπτώς ή τηλεφωνικώς;; και ποιος θα μπει μπροστά για να συντονίσει;;
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

το ιδανικό θα ηταν δια ζώσης, αλλά λόγω απόστασης ολων μας, ειναι ανεφικτο, άρα καλυτερα μεσω τηλεκλήσης. Εδω στο shoutbox δε θα το προτεινα, μια και φοβάμαι ότι δυσκολο να μπει κόσμος εδω, αλλά και να μπει ο γραπτός λόγος παρεξηγέιτε πολλές φορές... :?
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

και μεταφέρω εδώ αυτό που εγραψα και στην ομαδα του viber: Από το πρωί που εχω ανοιχτό συνέχεια το shoutbox του site, εχουμε γραψει τρία - τεσσερα ατομα και αμφιβάλω εαν τα εχουν διαβασει αλλοι... Οπως εχω ξαναπει σε παλαιότερες κουβέντες που ειχαμε αναλογη..."κριση", το site ειναι μονο για τεχνικές απόψεις, διαβασματα παλαιότερων post, και τελικές ανακοινώσεις. Για όλα τα αλλα εκει που ειμασταν... ;) αυτή ειναι η γνωμη μου... :roll:
Επίτιμος....
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από geovil »

Καλησπέρα και από εμένα σε όλους.
Τα θέματα που έχουν τεθεί και στο Viber σχετικά με τις εκδρομές και την οργάνωσή τους, μπορούν να λυθούν πιστεύω με νηφαλιότητα και με καλή διάθεση,η οποία ξέρω εκ των προτέρων οτι υπάρχει.
Προσωπικά πιστεύω ότι κανένας από τους υπάρχοντες τρόπους επικοινωνίας δεν πρέπει να καταργηθεί, αλλά θα πρέπει οπωσδήποτε οι ανακοινώσεις και το οπτικοακουστικό υλικό να ανεβαίνουν στο αντίστοιχο θέμα του teriosclub.net.
Είμαι ανοιχτός για ανταλλαγή απόψεων και είμαι σίγουρος ότι η καλύτερη λύση θα βρεθεί γιατί η δική μας ιστορία έχει αποδείξει ότι δεν κολλήσαμε ποτέ ούτε στα βουνά αλλά ούτε και στα πληκτρολόγια!!!!
Τους χαιρετισμούς μου σε όλους!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Νομίζω ότι το zoom είναι μια παρα πολυ καλή περίπτωση να μπούμε για να κάνουμε την κουβέντα που πρέπει να γίνει .
Μανώλη εσύ την κατέχεις την τεχνολογία, θέλεις να ανοίξεις ένα meeting να στείλεις το link και να μπούμε;;;
Εγώ μπορώ στις 6.00 μετά τις 7.30 θα είμαι εκτός
Αλλιώς αν θέλετε αύριο ορίζουμε ώρα συνάντησης
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Απάντηση