ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Καλημέρα σ' όλο το club. Θεοδώρα το πρόβλημα μετά την Καθαρά Δευτέρα είναι ότι άλλοι θα νηστεύουν και άλλοι όχι . Μπερδεύεται το θέμα του φαγητού και θα θέλει να ανεβάσουμε την θάλασσα στο βουνό, άσε που σ' αυτά τα μέρη πας με σκοπό να αφανίσεις ένα κοπάδι με αρνιά και ένα με μοσχαράκια γάλακτος. :lol: :lol: :lol: . Τώρα για να έχω και ένα μπούσουλα θα ήθελα να μου δηλώσετε πιθανές συμμετοχές γιατί υπάρχει ένα θέμα με τα ξενοδοχεία . Οι πιθανές ημερομηνίες είναι δύο (4-5-6 Μαρτίου τσικνοπέμπτη ή 11-12-13 Μαρτίου Καθαρά Δευτέρα) στην πρώτη ημερομηνία έχουμε περισσότερα δωμάτια στην διάθεση μας και στην δεύτερη λιγότερα με καλύτερες τιμές αλλά υποδεέστερης ποιότητας καταλύματα και με δυνατότητα τριών διανυκτερεύσεων. Παρακαλώ βοηθήστε για να προχωρήσουμε γρήγορα.


ΠΙΘΑΝΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1. Tetradusterios (δίκλινο)
2. Pathfinder (δίκλινο)
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από geovil »

Καστανια....εγω ακομα δεν ξερω αν θα ερθω...........
Εχω αρχισει να διαβαζω το θεμα που ποσταρες "Χρήσιμες συμβουλές για κίνηση «εκτός δρόμου» (Off-Roading)." και δεν ξερω αν θα το εχω τελειωσει μεχρι την κοπη της πιτας................
Θα σε ενημερωσω για την εξελιξη στο αμεσο μελλον!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PAOK
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Δευ Οκτ 15, 2012 11:46 am

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από PAOK »

tetradusterios έγραψε:Καλημέρα σ' όλο το club. Θεοδώρα το πρόβλημα μετά την Καθαρά Δευτέρα είναι ότι άλλοι θα νηστεύουν και άλλοι όχι . Μπερδεύεται το θέμα του φαγητού και θα θέλει να ανεβάσουμε την θάλασσα στο βουνό, άσε που σ' αυτά τα μέρη πας με σκοπό να αφανίσεις ένα κοπάδι με αρνιά και ένα με μοσχαράκια γάλακτος. :lol: :lol: :lol: . Τώρα για να έχω και ένα μπούσουλα θα ήθελα να μου δηλώσετε πιθανές συμμετοχές γιατί υπάρχει ένα θέμα με τα ξενοδοχεία . Οι πιθανές ημερομηνίες είναι δύο (4-5-6 Μαρτίου τσικνοπέμπτη ή 11-12-13 Μαρτίου Καθαρά Δευτέρα) στην πρώτη ημερομηνία έχουμε περισσότερα δωμάτια στην διάθεση μας και στην δεύτερη λιγότερα με καλύτερες τιμές αλλά υποδεέστερης ποιότητας καταλύματα και με δυνατότητα τριών διανυκτερεύσεων. Παρακαλώ βοηθήστε για να προχωρήσουμε γρήγορα.


ΠΙΘΑΝΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1. Tetradusterios (δίκλινο)
2. Pathfinder (δίκλινο)
3.ΠΑΟΚ δικλινο και τετραποδο
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

geovil έγραψε:Καστανια....εγω ακομα δεν ξερω αν θα ερθω...........
Εχω αρχισει να διαβαζω το θεμα που ποσταρες "Χρήσιμες συμβουλές για κίνηση «εκτός δρόμου» (Off-Roading)." και δεν ξερω αν θα το εχω τελειωσει μεχρι την κοπη της πιτας................
Θα σε ενημερωσω για την εξελιξη στο αμεσο μελλον!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Εγώ θα σε βάλω γιατί είσαι μελετηρό παιδί και θα σε εξετάσω τι έμαθες στον Αθ. Διάκο :lol: :lol: :lol: :lol:
Αλλωστε ο Κώστας απ'το Μετερίζι το πρώτο που ρώτησε είναι αν θα έρθει ο Βηλιώτης με τον μπαγλαμά.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από joannathom »

Κι εμείς μέσα είμαστε! :D :D
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από stev kar »

Πήγαινε με όπου θέλεις ταξιτζη ........
Για πληθυσμό θα σε ενημερωσω καταλληλα!!!!!!
Ευτυχειτε!!!!!
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από Marina »

Εγώ προτιμώ Καθαρά Δευτέρα. ..αλλά εννοείται ότι ακολουθώ οποτε κι αν αποφασιστεί ώστε να έχουμε τις περισσότερες δυνατές συμμετοχές. ...Το ξενοδοχείο που μέναμε ήταν αρκετά καλό και μεγάλο αν θυμάμαι καλά. ..ήρθες σε επαφή Γιώργο ή μιλάς μόνο με τον Κώστα ;...έτσι ειναι όμως το φαΐ πάνω απ' ολα ;) :lol:

Πιθανές Συμμετοχές
1. Tetradusterios (δίκλινο)
2. Pathfinder (δίκλινο)
3. Paok (δικλινο)
4. Joannathom (δίκλινο)
5. Stev kar (δικλινο)
6. Marina (δικλινο)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Με όλους ήρθα σε επαφή Μαρίνα. Η εικόνα για να σας δώσω να καταλάβετε είναι η εξής . Το ξενοδοχείο Βαρδούσια (που έχει αλλάξει διεύθυνση) στο οποίο μείναμε και έχει 22 δωμάτια το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας είναι στα 85 ευρώ το δίκλινο με ημιδιατροφή σονι και ντε , και μας το αφήνει 55 ευρώ το δίκλινο χωρίς ημιδιατροφή το προηγούμενο ΠΣΚ. Για το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας είναι το Ξενοδοχείο του Κώστα με 40 το δίκλινο και με 9 δωμάτια και του σκληρού Ραβάνη και αυτό με 9 δωμάτια προς 40 το δίκλινο και δεν το κατεβάζει ενώ είναι υποδεέστερο. Τέλος έχει και ένα δίπλα στο Μετερίζι που το λένε Καστανιές το οποίο έχει 7 δωμάτια με 65 ευρώ το δίκλινο (μετά από σκληρό μαρκάρισμα) γιατί πιστεύουν οτι είναι στην Ελβετία. Γι' αυτό ζητάω τις πιθανές συμμετοχές για να δούμε που θα κάτσουμε και πότε. Ουφ τα είπα όλα... :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από panos_t2 »

Να μαι και εγω!!!!!!!Και εγω μεσα για οποτε και αν αποφασιστει αν και θα προτιμουσα το ΣΚ 11-12-13!!!!Παντα εκτος απροοπτου!!!!!

Πιθανές Συμμετοχές
1. Tetradusterios (δίκλινο)
2. Pathfinder (δίκλινο)
3. Paok (δικλινο)
4. Joannathom (δίκλινο)
5. Stev kar (δικλινο)
6. Marina (δικλινο)
7. Panos_t2 (δικλινο+τετραποδο)
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από TAG »

Καλή "κοπή την Πίτα 2016", καλοί μου Φίλοι.

οι περισσότεροι, ξέρετε ότι λόγω των αθλητικών και σχολικών υποχρεώσεων του γιου , δυσκολεύομαι να πω σίγουρα πότε μπορούμε να έρθουμε.
οικονομικά σαφώς θα είναι καλύτερα ένα "απλό" ΣΚ.

επίσης να ρωτήσω : εάν αποφασίσουμε για της Καθ. Δευτέρας θα είναι: ΠΣΚΔ ή ΠΣΚ ή ΣΚΔ ???

Ε μπας Περιπτώσει ,

βάζω συμμετοχή με κάθε επιφύλαξη :roll:
επίσης επειδή αγάπησαν πολύ την παρέα μας θα είναι μαζί μας η οικογένεια του Indian με το cherokee
οπότε :

1. Tetradusterios (δίκλινο)
2. Pathfinder (δίκλινο)
3. Paok (δικλινο)
4. Joannathom (δίκλινο)
5. Stev kar (δικλινο)
6. Marina (δικλινο)
7. Panos_t2 (δικλινο+τετραποδο)
8. TAG (τρικλινο ) με κάθε επιφύλαξη..
9. Indian (τρίκλινο)
Επίτιμος....
Απάντηση