Καλησπέρα και από μένα!

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
sportbilly
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Σάβ Απρ 27, 2013 1:34 pm
Τοποθεσία: Κατερίνη

Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από sportbilly »

Ονομάζομαι Βασίλης και είμαι από Κατερίνη. Πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός Τ2 1.5. Είναι μοντέλο 2008 εισαγωγής από Γερμανία με πρώτη άδεια στην Ελλάδα το 2009 με 20.000 χιλιόμετρα, φουλ έξτρα! Την επόμενη της αγοράς τοποθέτησα σύστημα υγραεριοκίνησης Zavoli.



Κώδικας: Επιλογή όλων

ΥΓ. Μου χτυπάει συνεχώς το antivirus για trojan. Παραθέτω το log από το antivirus. Adminαράδες κοιτάξτε το!


19/8/2013 10:03:23 μμ	HTTP filter	archive	http://www.teriosclub.net/teriosclub/styles/absolution/template/harabara.ttf	JS/Kryptik.ANZ trojan	connection terminated
Big
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Παρ Αύγ 16, 2013 12:33 pm

Re: Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από Big »

sportbilly έγραψε:Ονομάζομαι Βασίλης και είμαι από Κατερίνη. Πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός Τ2 1.5. Είναι μοντέλο 2008 εισαγωγής από Γερμανία με πρώτη άδεια στην Ελλάδα το 2009 με 20.000 χιλιόμετρα, φουλ έξτρα! Την επόμενη της αγοράς τοποθέτησα σύστημα υγραεριοκίνησης Zavoli.
Μαύρο το έχεις?

Είχα γνωρίσει ένα παιδί Βασίλη από κατερίνη με μαύρο και μια μπουκάλα με υγραέριο!
sportbilly
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Σάβ Απρ 27, 2013 1:34 pm
Τοποθεσία: Κατερίνη

Re: Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από sportbilly »

Όχι ανθρακί είναι και το έχω περίπου ένα μήνα. Τώρα θα χρειαστώ ένα κάλυμμα ρεζέρβας και κοτσαδόρο, αλλά πήρα τηλ και ρώτησα στην αντιπροσωπεία του συμφορουμίτη και μου κόπηκε λίγο η φόρα προς το παρόν ειδικά όταν άκουσα την τιμή για το επετειακό κάλυμμα. Από τον άλλον μήνα και βλέπουμε.
Άβαταρ μέλους
vitaroulas
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 12, 2012 9:17 am
Τοποθεσία: Αμαρούσιον
Επικοινωνία:

Re: Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από vitaroulas »

καλώς ήρθες!

προς admins: δείτε το θέμα με το trojan. Μου το έπιασε το AVG σήμερα που μπήκα από το σπίτι
Δαμιανός
GV 2.0
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από Marina »

καλώς τα σύνορα.... :D :D κοντά στο block των βορείων...
Καλές διαδρομές με μας που έμπλεξες... ;)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Καλησπέρα και από μένα!

Δημοσίευση από Pesketzis »

Καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλά... λασπώματα :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”