νεο μελος!!!!

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Synteknos »

Gandre1 έγραψε:ααααα!!!!!!!και κάτι άλλο ο μπόμπιρας στη φώτο σου αν είναι δικός όλα τα λεφτά :D να τον χαίρεσαι !!!!η γυναίκα μου έπαθε την πλάκα της!!! :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!
Γιώργο, να είσαι καλά! Το πιτσιρίκι στην φωτό είναι όντως δικό μου, μόνο που το λένε... Χριστίνα!! :lol: Αλλά μην ανησυχείς, ακόμα κι εγώ δυσκολεύομαι να τη δώ σαν κορίτσι σε αυτή τη φωτό. Πραγματικά απίστευτη φάτσα!

Η φωτό είναι αρκετά παλιά, όταν ακόμα είχαμε το Terios. Τώρα πια στα 3,5 η μικρή μου είναι μια μικρή κυρία!... :D
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

Synteknos έγραψε:
Gandre1 έγραψε:ααααα!!!!!!!και κάτι άλλο ο μπόμπιρας στη φώτο σου αν είναι δικός όλα τα λεφτά :D να τον χαίρεσαι !!!!η γυναίκα μου έπαθε την πλάκα της!!! :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!
Γιώργο, να είσαι καλά! Το πιτσιρίκι στην φωτό είναι όντως δικό μου, μόνο που το λένε... Χριστίνα!! :lol: Αλλά μην ανησυχείς, ακόμα κι εγώ δυσκολεύομαι να τη δώ σαν κορίτσι σε αυτή τη φωτό. Πραγματικά απίστευτη φάτσα!

Η φωτό είναι αρκετά παλιά, όταν ακόμα είχαμε το Terios. Τώρα πια στα 3,5 η μικρή μου είναι μια μικρή κυρία!... :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Την πάτησα !!!!!!!!!!! να την χαίρεσαι φίλε μου και να τηνε καμαρώνεις σα τα ψηλά βουνά..... της αφιερωνω και την παρακάτω μαντινάδα .........
Μη με θωρρείς μικιό μικιό και χαμηλοζωσμένο....
από τη γης δε φαίνομαι μα τσι καρδιές μαραίνω !!!!!!!!!!! ;)
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από giorgos man. »

ε, ρε γλέντια ....!!!!

Γιώργη , καλώς ήρθες στην κουζουλοπαρέα μας,
κι εγώ απ' τσι κουζουλούς είμαι...!!!! απ' την άλλη μπάντα όμως , απ' τα Λασιθιώτικα.... ,
αλλά κατοικοεδρεύω στην Αθήνα.
Θα δοθεί η ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά μαζί με τσ' άλλους.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

giorgos man. έγραψε:ε, ρε γλέντια ....!!!!

Γιώργη , καλώς ήρθες στην κουζουλοπαρέα μας,
κι εγώ απ' τσι κουζουλούς είμαι...!!!! απ' την άλλη μπάντα όμως , απ' τα Λασιθιώτικα.... ,
αλλά κατοικοεδρεύω στην Αθήνα.
Θα δοθεί η ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά μαζί με τσ' άλλους.
Άντεστε να ανεβαίνομε μια ολιά!!!!!!!
''Δέστε και καμαρωσετε τσι κρητικούς πως ζούνε.........
στη Κρήτη πως πεθαίνουνε, στη Κρήτη πως γλεντούνε !!!!!!!!!!!
Γεια σου Γιώργη.............
kosan33
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Απρ 22, 2013 3:35 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από kosan33 »

Γειά σας και από μένα!!!Ονομάζομαι Κώστας και είμαι κάτοχος ενός Daihatsu Terios 1.5 M/T SX 4WD 4AB's Special M/P επετειακό χρώματος ασημί.Κατάγομαι από Φωκίδα αλλά ζώ και εργάζομαι στην Αθήνα.Είμαι στρατιωτικός και παντρεμένος με δύο υπέροχα αγοράκια 4 και 2 ετών αντίστοιχα!!!Αυτά τα λίγα και ελπίζω να τα λέμε με κάθε ευκαιρία!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από manos man. »

Καλώς ήρθες Κώστα! Με το καλό να σε γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια συνάντηση :)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Terioskost »

Καλώς τον συννονόματο, ωραίες διαδρομές έχετε εκεί κατά Φωκίδα μεριά και ορεινή Ναυπακτία επίσης.
Gandre1
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Τετ Μαρ 27, 2013 5:50 pm

Re: νεο μελος!!!!

Δημοσίευση από Gandre1 »

Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα Κωστή !!!!!!!!!!!θα τα λέμε !!!!!!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”