ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ!!

Ότι αφορά τον κινητήρα του Terios
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nikos-ter1959
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Δευ Ιουν 12, 2017 10:41 pm

ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ!!

Δημοσίευση από Nikos-ter1959 »

Παιδια μια βοηθεια!!Εχω το j100!!Δεν μου τραβαει παει μεχρι βαρια 60 χλμ παταω
γκαζι δλδ μουγκριζει και δεν φευγει παει το πολυ μεχρι 60χλμ!!Μου ειπαν μηποως ειναι
η βαλβιδα ψυξης βρηκα μια μεταχειρισμενη την αλλαξα παλι τα ιδια!!Εχετε κατι υποψη σας??
Και εντομεταξυ μου πεταει τσεκ αλλα μετα σβηνει και παω το βαζω στον εγκεφαλο και δεν μου βγαζει βλαβη
μου ειπε ο μηχανικος πρεπει να ειναι αναμενο το τσεκ για να πιασει την βλαβη!!
Άβαταρ μέλους
ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Δεκ 17, 2019 12:17 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ!!

Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ »

Nikos-ter1959 έγραψε:Παιδια μια βοηθεια!!Εχω το j100!!Δεν μου τραβαει παει μεχρι βαρια 60 χλμ παταω
γκαζι δλδ μουγκριζει και δεν φευγει παει το πολυ μεχρι 60χλμ!!Μου ειπαν μηποως ειναι
η βαλβιδα ψυξης βρηκα μια μεταχειρισμενη την αλλαξα παλι τα ιδια!!Εχετε κατι υποψη σας??
Και εντομεταξυ μου πεταει τσεκ αλλα μετα σβηνει και παω το βαζω στον εγκεφαλο και δεν μου βγαζει βλαβη
μου ειπε ο μηχανικος πρεπει να ειναι αναμενο το τσεκ για να πιασει την βλαβη!!
Φίλε μου κοίταξε την βαλβίδα του vvt-i μαλλον αυτη ειναι.
Άβαταρ μέλους
Nikos-ter1959
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Δευ Ιουν 12, 2017 10:41 pm

Re: ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ!!

Δημοσίευση από Nikos-ter1959 »

ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΤΡΑ έγραψε:
Nikos-ter1959 έγραψε:Παιδια μια βοηθεια!!Εχω το j100!!Δεν μου τραβαει παει μεχρι βαρια 60 χλμ παταω
γκαζι δλδ μουγκριζει και δεν φευγει παει το πολυ μεχρι 60χλμ!!Μου ειπαν μηποως ειναι
η βαλβιδα ψυξης βρηκα μια μεταχειρισμενη την αλλαξα παλι τα ιδια!!Εχετε κατι υποψη σας??
Και εντομεταξυ μου πεταει τσεκ αλλα μετα σβηνει και παω το βαζω στον εγκεφαλο και δεν μου βγαζει βλαβη
μου ειπε ο μηχανικος πρεπει να ειναι αναμενο το τσεκ για να πιασει την βλαβη!!
Φίλε μου κοίταξε την βαλβίδα του vvt-i μαλλον αυτη ειναι.
Αυτη που ακριβως ειναι??Πισω απο την μηχανη??Η κανω λαθος?
Απάντηση