Αέρας ανανέωσης

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Σκεφτόμουνα καιρό τώρα τί θα μπορούσαμε να κάνουμε για να φρεσκάρουμε λίγο το "σπίτι" μας και την διάθεση μάς,
μιας και το ΄13 έφυγε όσο δύσκολα μπήκε το ΄14 για κάποιους από τους φίλους της παρέας.
Έλεγα πόσο σημαντική είναι τελικά αυτή η παρέα η οποία εκτός από το ό,τι έχει να κάνει με το Terας μας, έχει μάθει να μοιράζετε τις χαρές και τις λύπες, τις καλές και τα στραπάτσα της προσωπικής ζωής του καθενός μας, με "τα παιδιά από το club".
Είναι, τουλάχιστον για μένα, πολύ σημαντικό και μακάρι να κρατήσει όσο περισσότερο γίνεται.
Θέλοντάς λοιπόν να ρίξουμε λίγο "αέρα ανανέωσης" στο "σπίτι" που φιλοξενεί την οικογένεια μας θέλω να σας δείξω κάτι που γύριζα στο μυαλό μου καιρό τώρα και κατάφερα να το ολοκληρώσω πριν από λίγες ημέρες.
Ελπίζοντας λοιπόν ότι θα σας αρέσει (……ίσως τόσο ώστε και να το υιοθετήσουμε σαν επίσημο σήμα μας;;) και θα ανανεώσει λίγο την κατάσταση, ξεχωρίζοντας πλέον από μακριά και όχι από απόσταση ανάγνωσης της κατάληξης, γιατί μπορεί να “γεννηθήκαμε” κάπου αλλού κάποια άλλη εποχή αλλά μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε ( :D ) στο δικό μας σπίτι πλέον….. αυτή είναι η πρόταση μου.
NTeriosclubsmall.jpg

Ελπίζω να σας αρέσει όσο και εμένα που είναι "παιδί" μου :lol: :lol:
περιμένω τα σχόλια σας
να είστε όλοι καλά
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από stev kar »

Γειά σου φιλαράκι!!! Μπορώ να πώ πολύ δυνατή η προσπάθειά σου, αλλά έχεις βγάλει απ΄έξω το TERIOS I !!!
;) ;)
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από goranterios »

Γιωργο ο stev kar εχει δικιο όμως κατι θα βρεις να σκεφτεις πανω σε αυτό!!!!! εμενα προσωπικα μου αρεσει να τω δω σε στρογγυλη μορφη στην ρεζερβα. ;) εισαι σε παρα-παρα- πολύ καλο δρομο :!: :!: :!: :!: :!: :D :D


Υ.Γ. Αν δεν το ανεφερε ο stev kar δεν θα το επερνα χαμπαρι :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από Synteknos »

Είναι ότως πολύ όμορφο και φρέσκο. Το πρώτο πράγμα που παρατήρησα και εγώ όμως ηταν το Τ2. Θα ταίριαζε περισότερο στο TeriosIIClub.net Εικόνα Άσε που αφήνεις απ' έξω και το... Terios III Εικόνα Εικόνα

Εγώ βέβαια είμαι παραδοσιακός τύπος και μου αρέσει το σήμα που ήδη έχουμε. Είναι που έχει και το βουνό, την ροδιά, είναι που έτσι το γνώρισα...
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από manos man. »

Γιωργο ειναι φοβερο! Πολυ εξυπνο σημα! :) Ομως μιας και θα αισθανονται λιγο ξεχασμενα τα Terios I ισως θα ηταν ωραιο να γινοταν παντρεμα με το τωρινο μας σημα, δηλαδη αντι για Terios να περιεχει στη μεση βουνο και τη ροδια;) Απο την αλλη ομως ακομα και αν ειναι αποδεκτο απο ολους (ηδη καποιοι εχουν φρεσκοκολλημενο σημα και δεν λεει να σκας χρηματα για αυτοκολλητα πλεον... ) ισως θα ηταν δυσκολο να βγει σε αυτοκολλητο λογω τρισδιαστατης οψης... Υποθετω ;)
Παντως μ αρεσει!!!!! :) Εχω και μια λατρεια στις πυξιδες ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από TAG »

Πολύ ωραίο Γιώργο.
Είσαι καλλιτέχνης :!:

Εάν έβγαινε π.χ μόνο αυτοκόλλητο (μικρό για τζάμι ή μεγάλο για ρεζέρβα) , θα μπορούσε να υπάρχουν 2 επιλογές με Terios Ι και II με το περίγραμμα του αυτοκινήτου. (μη σου πω και.... Duster !! ;) )
και ο καθένας ανάλογα ποιον Τερη (ή duster λέμε... :D ) έχει να επιλέγει ...

Κουβέντα να κάνουμε... :roll:
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από Marina »

Πολύ καλό!!! :!: :!: ;)
Σε πρώτη φάση αν συμφωνήσετε να κάνουμε στρόγγυλα αυτοκόλλητα για το τζάμι (εμπρός ή πίσω)...
Είσαι καλλιτέχνης :o :o
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Σας ευχαριστώ για τα καλά λόγια και τις παρατηρήσεις σας.

Να σας πώ τα εξής, για να ξεκαθαρίσω τις απορίες,
Τα Τ1 δέν ξεχαστήκαν να μπούν στο σήμα, απλά αν μπούν και τα δύο αυτοκίνητα, καταλαβαίνετε οτι επειδή είναι ήδη "μπουκωμένο" το κέντρο του σήματος το μόνο που θα φαινότανε θα ήταν μια μουτζούρα ( η οποία και τώρα απο μακριά δέν ξεχωρίζει τόσο οτι είναι Τ2 φαίνετε κάτι μάυρο πάνω στη σημαία αλλά θα πρέπει να πάς κοντά για να δείς οτι είναι Τ2, μην μπερδεύεστε με την οθόνη του PC φανταστείτε το σε d10 στο τζάμι του αυτοκινήτου)
Τα Τ3 που λέει ο Σπύρος τα άφησα απ'έξω καθαρά απο κόμπλεξ
που δέν θα μπορούμε ουτε να τα δούμε ουτε να τα πάρουμε :lol: :lol: Εικόνα
Μανώλη μας έχει ήδη προλάβει η φυλή του Καστανιά http://www.autoevolution.com/news/dacia ... 55919.html ( και μ@μ@ει το σηματάκι του adventure!!!!

Έχω ήδη κάνει μία έρευνα για εσωτερικό αυτοκόλλητο διαμέτρου 10εκ. μαζί με τον Geovil και βγαίνει απο ότι είδαμε άρα εκεί δέν έχουμε πρόβλημα και ψάχνω και για άλλα.

Τώρα για να το Customάρο που είπε ο Tag επιφυλάσσομαι να δώ τί μπορώ να κάνω και το βλέπουμε παιδιά δέν έχω πρόβλημα άν όντως σας ενδιαφέρει να φρεσκάρουμε το σήμα μπορούμε να το δούμε
αυτό το έκανα καθαρά απο την κεφάλα μου και σαν τυπικός μπαμπάς λοιπόν το θεωρώ το ποιό όμορφοΕικόνα παιδί του κόσμου
ΕικόναΕικόναΕικόνα
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Επανέρχομαι λοιπόν ελπίζοντας να σας έχω καλύψει όλους και όταν λέμε όλους εννοούμε ΟΛΟΥΣ
η συνέχεια παρακάτω
.....5
....4
...3
..2
.1

Για το T1
TeriosclubT1small.jpg
για τον φίλο μου τον DUSTERίδη
TeriosclubDUSTERsmall.jpg
και για να μήν παραπονιέτε και εκείνος ο οποίος είναι ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΠΑΡΩΝ αν και πλέον είναι ΜΗ έχων

ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ............

οοοοοοοοοο ΚΩΣΤΑΣ
TeriosclubCOSTASsmall.jpg
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Αέρας ανανέωσης

Δημοσίευση από goranterios »

ΓΙΩΡΓΟ πολύ ωραια καλυψες τους παντες, και πιστευω να μην εχει κανεις μα κανεις ;) παραπονο :idea: :idea: :idea: :!: :!: :!: :!: :!: φυλαξου τωρα από τον ΚΩΣΤΑ :lol: :lol: :lol: :lol:
Απάντηση