o goran moy

Παρουσιάστε μας τον Τέρη σας!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: o goran moy

Δημοσίευση από tetradusterios »

ετοιμος φίλε μου για κοπη τη πιτα σε κοβω :lol: :lol: :lol:
κανεις προπονησεις; :lol: :lol:
κανε και στο χορο. :lol: :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: o goran moy

Δημοσίευση από Marina »

Ο νούς σου στον χορό..... :lol: :lol: :lol:
Εγώ λέω να κάνουμε καμιά προπόνηση σε καμιά πίστα .... άντε κουνήσου λίγο ...φοβάσαι να μην πάθει τίποτα το κουβαδάκι σου dusteraki;;;; εεεε;;;;;;
Goran ...ωραίο το Τέρας !!!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: o goran moy

Δημοσίευση από goranterios »

ΓΙΩΡΓΟ ετοιμος ειμαι για την κοπη της πιτας και για χορο αρκει να μην υπαρχει χοροπαρατηρητης :lol: ΜΑΡΙΝΑ ευχαριστω, περιμενουμε την οπτικοακουστικη αποδειξη στο ποσο ωραια περασατε, με λιγα λογια τα βιντεο παιδι μου, και μην μου στεναχωρεις τον ΓΙΩΡΓΟ. :lol: :lol: Α........και κατι αλλο,περασανε μερες απο την επιστροφη σας,καιρος για λιστα βαθμολογησης του ΙΑΜΑΤΙΚΟΥ ΝΕΡΟΥ (λεγεμε τσιπουρο) που δοκιμασατε οι γευσιγνωστες με αντικειμενικα κρητηρια. ( οχι ζαβολιες ....α.......) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: o goran moy

Δημοσίευση από tetradusterios »

Marina έγραψε:Ο νούς σου στον χορό..... :lol: :lol: :lol:
Εγώ λέω να κάνουμε καμιά προπόνηση σε καμιά πίστα .... άντε κουνήσου λίγο ...φοβάσαι να μην πάθει τίποτα το κουβαδάκι σου dusteraki;;;; εεεε;;;;;;
Goran ...ωραίο το Τέρας !!!

Κάτι ετοιμάζω σε λίγο που θα βγει στον αέρα, αλλά θα είναι
μόνο για τους βόρειους λαούς :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: o goran moy

Δημοσίευση από g.koytrias »

Ωραίος ο goran!!!
Μάχιμος!!!!Να δουλεύουν τα διαφορικά στο full!!!! :D :D :D
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: o goran moy

Δημοσίευση από goranterios »

g koytrias ευχαριστω απο τον πανεμορφο βολο που εχω απο τις καλυτερες αναμνησεις απο τον τοπο σου ομως εχω 28 χρονια απο το γαμηλιο ταξιδι να ερθω εκει μακαρι καποια εκδρομη του φορουμ, να γινει στον τοπο σου. ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ειναι και το τερας το δικο σου και εχει και ιδιο χρωμα και εκτος τοπικ τωρα, αψογα ελαστικα που δυστιχως ο μουργος ο φιλος μου δεν τα ειχε εκεινη την εποχη, ουτε τα γιοκοχαμα ηταν μαλαισιας, και αναγκαστικα εβαλα τα μισελεν65/35 που τελικα πολυ καλο λαστιχο, αλλα στερει απο γεολαντερ, και κοτινενταλ κρος, που φορας εσυ, παντα για α/τ και σε ολα τα τερεν,τσεκαρισμενα με λεπτομερεια κοντινενταλ κρος και γεολαντερ g12 ειναι καλυτερα, με προβαδισμα το κοτινενταλ κρος. για νιβα και τεριος που ξερω. ΠΙστευω να βρεθουμε οποτε γινει καποια συναντηση η στην κοπη της πιτας. :D :D :D :D :D :D :D :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goranterios την Δευ Αύγ 25, 2014 9:17 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: o goran moy

Δημοσίευση από joannathom »

ωραίο το τέριος!
να σας δούμε κι από κοντά (βλ. πίττα)!! :) :)
και μια και ανέφερες το Βόλο, το κλαμπ είχε οργανώσει συνάντηση στο Χόρτο Πηλίου 10/2010, για μένα από τις πιο ωραίες εκδρομές και τα πιο όμορφα μέρη που έχω πάει. :)
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: o goran moy

Δημοσίευση από goranterios »

Ευχαριστω ιωαννα ,και ο δικος σου ο χρυσαφης απιθανος, και μαχιμος!!!!!!!!! εχω παρακολουθησει απο τις φωτογραφιες και τα βιντεο ποσο καλα περνατε, σε ολες τις εκδρομες, και συναντησεις και ελπιζω να τα πουμε στην κοπη πιτας, :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: o goran moy

Δημοσίευση από giorgos man. »

Νίκο, ωραίο το τερατάκι σου.
Αντε, να σε δούμε στην επόμενη συνάντησή μας :P :P
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: o goran moy

Δημοσίευση από goranterios »

Γιωργο σε ευχαριστω πολυ. Αλλα καλες εξορμησεις και καλα ταξιδια με τον ασημι σου.Εκτος του διαστηματος απο 9/12 - 20/12 περιπου που θα βρισκομαι στην πελοποννησο για τις ελιες και δεν εχω δυνατοτητα στο γυναικοχωρι για ιντερνετ,αν τυχει καποια συναντηση, υπαρχει στην λιστα το τηλεφωνο μου, αλλιως στην κοπη πιτας. :D :D :D :D :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παρουσίαση αυτοκινήτων των μελών”