ψαλιδια terios j 100

Συζήτηση για ότι αφορά τις ανάρτησεις, το πλαίσιο και την μετάδοση
Απάντηση
πανος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 4:38 pm
Τοποθεσία: Αιτ/νια

ψαλιδια terios j 100

Δημοσίευση από πανος »

απ' οτι προσεξα μια μερα που σηκωσα το αυτοκινητο , στα μπροστινα ψαλιδια υπαρχουν 2 βασεις που κρατιουνται στο αμαξωμα . οι εμπρος βαση ειναι λαστηχιενια , ενω πισω εδραζετε με αλλο τροπο . ρωτησα λοιπον για να αλλάξω αυτες τις ελαστικες βασεις , και μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν στο εμποριο , και οτι πανε ολοκληρα ψαλιδια . μολις βεβαια ακουσα την τιμη μου ειρθε κολπος . μηπως γνωριζει καποιος αλλη λυση ποιο φτηνη ? ειναι πολυ τραβηγμενο για ελαστικες βασεις να αλαζεις ψαλιδια . μηπως τεριαζει απο καποιο αλλο μοντελο να τις πρεσάρω και να υσηχασω ? :!: ευχζαριστω προκαταβολικα .
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: ψαλιδια terios j 100

Δημοσίευση από kostas »

Δυστηχως πανε μαζι :( αλλα εχεις πιο οικονομικες επιλογες σε ιμιτασιον

http://www.nt.gr/?Section=4WD&carmodel= ... rgroup=273
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
πανος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 4:38 pm
Τοποθεσία: Αιτ/νια

Re: ψαλιδια terios j 100

Δημοσίευση από πανος »

ευχαριστω πολυ κωστα για την απαντηση . ειναι προβλημα . βεβαια δεν ξερω κατα ποσο μπορει να αντεξει ενα ιμιτασιον , μιας και η ποιοτητα του θα ειναι πολυ υποδιεστερη απο το γνησιο . πρωσορινα το αφηνω , μιας και δεν εχουν κοπει τελειως μονο ανοιγμα απο την πανω πλευρα κανανε . οκ ! και παλι thank's ;)
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ψαλιδια terios j 100

Δημοσίευση από Pesketzis »

Τα ψαλίδια που ψάχνεις υπάρχουν φίλε μου και ιμιτασιόν της πλάκας αλλά και καλά ποιοτικά από επώνυμους κατασκευαστές.
Όταν το αποφασίσεις αν θέλεις κάνε μου ένα τηλέφωνο να σε κατατοπίσω.
Σωτήρης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Απρ 02, 2023 2:09 pm

Re: ψαλιδια terios j 100

Δημοσίευση από Σωτήρης »

Έβαλα εγώ σήμερα σε j102 τα febi. Στα Ιωάννινα. Πιστεύω είναι καλά
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναρτήσεις-Πλαίσιο-Μετάδοση”