ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΟ

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΟ

Δημοσίευση από manos man. »

Καλως ηλθες Κωστα στην παρεα μας!! Αχ τι μου θυμησες... Στην Ανδρο ειχα παει με τον πατερα μου πριν δεκα χρονια! Και συγκεκριμενα στο φαρο της Φασας!! :)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
maverick
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2012 10:18 pm
Τοποθεσία: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΟ

Δημοσίευση από maverick »

Καλώς μας βρήκες Κώστα απ το όμορφο νησί την Άνδρο που τυνχάνει να είναι και η γεννέτηρα της πεθεράς μου. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Καλά πόστ να έχεις και κοίτα να ξεκουνήσεις και ένα ξαδερφάκι που έχει τον τέρη μόνο για παραλίες :mrgreen: Για πατριώτη σου μιλάω απο πιτροφό. :mrgreen:
RAV MKIII BF 225/70/R16
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΟ

Δημοσίευση από giorgos man. »

manos man. έγραψε: Αχ τι μου θυμησες... Στην Ανδρο ειχα παει με τον πατερα μου πριν δεκα χρονια! Και συγκεκριμενα στο φαρο της Φασας!! :)
......περάσανε κιόλας 10 χρόνια ε ????? πω πω !!!! σαν χθές μου φαίνεται !!!!!

Η Ανδρος (όπως και όλα τα νησιά μας ) είναι φανταστική για τέτοιου είδους εξορμήσεις , και για μας τους Αθηναίους η πρόσβαση είναι εύκολη για σύντομη εκδρομούλα ;) ;) ;)

Κώστα καλώς ήρθες στην παρέα μας !!!! :P :P :P
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Μιχάλης Καμπούρης
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:50 am
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: ΝΕΟΣ ΑΠΟ ΑΝΔΡΟ

Δημοσίευση από Μιχάλης Καμπούρης »

καλοσόρισες Κωστα και συμφωνο ολα τα νησια μας ειναι πανεμορφα :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”