6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 2012

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Synteknos »

Θα ήθελα να ξέρω πως γίνεται, ενω σας ζηλεύω θανάσιμα, να έχω ένα μόνιμο, πλατύ χαμόγελο στο προσωπό μου! :D Μπράβο βρε παιδιά, πραγματικά σας χαίρομαι! Μακάρι στην επόμενη να μπορέσω να είμαι μαζι σας :roll:

(δεν μπορω να γραψω και πολλα γιατι πάλι απο το κινητο μπαίνω....)
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Pesketzis »

Για τα σήματα αν δεν τα καταφέρεις Γιώργο μπορούμε να επικοινωνήσουμε με τον ίδιο που έβγαλε τα πρώτα που τα έχει έτοιμα όσον αφορά τις διαστάσεις και γνωρίζει όλες τις λεπτομέρειες.
Αλλά όπως είπατε και εσείς πάμε σε άλλο θέμα μην χαλάμε αυτό... άντε οι moderator να πιάσουν δουλειά και να ανοίξουν νέο θέμα για τα αυτοκόλλητα και γενικά για μπλουζάκια κ.τ.λ. :D :D :D :D
Τρελοτεριάκι
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευ Απρ 16, 2012 1:45 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Τρελοτεριάκι »

Επιστρέψαμε λοιπόν από άλλη μια όμορφη εκδρομή. Εγώ όπως πάντα τελευταία λόγω «γκαβομάρας», έφτασα στο σπίτι μου τρεις τα χαράματα. Εντυπώσεις λοιπόν…

1. Αν και «ανησυχούσα» αν ο οδηγός μας θα τα καταφέρει και λόγω τουτουνιού αλλά κυρίως λόγω επαγγέλματος (ταξιτζήδες παιδί μου… πάντα χάνονται…) μπορώ να πω πως όχι απλά τα κατάφερε μια χαρά αλλά κατά την γνώμη μου κάναμε τις καλύτεροτερες διαδρομές… μπράβο μπράβο και ξανά μπράβο στον Καστανιά και στον Μανουσάκη.
2. Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι ξεπαγιάσαμε το πρώτο βράδυ η διαμονή ήταν σε πολύ όμορφο μέρος και έμεινα και στο δωμάτιο που ήθελα. Ευτυχώς ο Μάνος έφτιαξε τα ρακόμελα και ζεστάθηκε ο «Πλάτανος»
3. Εγώ προσωπικά ένιωσα έντονα την απουσία κάποιων φίλων και κυρίως της «Ντίβας», ελπίζω Μαρινάκι να σε δούμε στην επόμενη εκδρομή γιατί πραγματικά ήταν σαν να έλειπε ένα κομμάτι μας.
4. Δεν υπάρχει καλύτερο φάρμακο για την ρουτίνα της καθημερινότητας από το να βλέπεις αυτά που απλόχερα η φύση μας δίνει με ανθρώπους που ξέρουν να τα εκτιμούν.

Το ποιο σημαντικό όμως για εμένα δεν είναι ούτε τα μέρη, ούτε η διαμονή, ούτε τίποτα παρόμοιο. Το ποιο σημαντικό είναι ότι είδα φίλους που είχα καιρό να δω και μου έλειπαν και διαπίστωσα για άλλη μια φορά πως όταν υπάρχει καλή θέληση, όταν η παρέα είναι δεμένη, όταν σεβόμαστε ο ένας τον άλλον πραγματικά περνάμε υπέροχα.

Ευχαριστώ τον μπαμπά Μανουσάκη που όπως πάντα ήταν η ψυχή της παρέας. Ευχαριστώ τον γιό Μανουσάκη που έφτιαξε ρακόμελα χωρίς να φουντουλόσουμε. Ευχαριστώ τον «Νονό» που με ανέχθηκε τον οποίον αφού τον ζάλισα με το μπούρου μπούρου, αποκοιμήθηκα (τόσο καλή παρέα ήμουν) και αφού ξύπνησα σου λέει - ωχ ωχ θα ξαναρχίσει και δεν θα βάλει γλώσσα μέσα της - οπότε μου λέει «είσαι τόσο καλή παρέα όταν κοιμάσαι» χαχχαχααχχα. Ευχαριστώ τον Γιαννάκη που με βοήθησε να βγάλω όμορφες φωτογραφίες και ευχαριστώ όλους σας που ήσασταν συνοδοιπόροι σε άλλη μια από τις όμορφες αναμνήσεις που θα κρατήσω για πάντα μέσα στην καρδιά μου.
Saqartvelo shen vin mogtsa shvili dasakargavi
Άβαταρ μέλους
Todotsouk
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 10:57 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Todotsouk »

Πραγματικά περάσαμε πάρα πολύ ωραία.

Ευχαριστούμε πολύ τους οδηγούς μας (Γιώργο, Μανουσάκη, Fireman, Φάνη και φυσικά τον Dr).

Μερικές foto και από εμένα στο
https://www.facebook.com/video/?upload# ... 694&type=3

και video στο

https://www.facebook.com/media/set/?set ... =3&theater

https://www.facebook.com/media/set/?set ... =3&theater

https://www.facebook.com/media/set/?set ... =3&theater

https://www.facebook.com/#!/photo.php?v ... =3&theater

https://www.facebook.com/#!/photo.php?v ... =3&theater
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από theodora »

Καλημέρα,

και οι δικες μου οι φωτογραφιες

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 435&type=1


αντε δεν επιστρέφουμε στα βουνά???
"Κοντέσα"
yrig
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 11:07 am

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από yrig »

giorgos man. έγραψε:
yrig έγραψε:Δυστυχώς δε κατάφερα να λάβω μέρος σε αυτή τη καταπληκτική εκδρομή, λόγω οικονομικής στενότητας και υποχρεώσεων.
Με γεμίζει όμως με απέραντη χαρά που όλοι σας περάσατε υπέροχα με άλλη μια πανελλήνια terio-συνάντηση να λαμβάνει τέλος αλλά αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

Περιμένω με ανυπομονησία ανάρτηση φωτογραφιών, βίντεο για εμάς που δεν παρευρεθήκαμε!!! Πιάστε δουλειά παιδιά!!!
....στην επόμενη εξόρμηση σε θέλουμε παρέα !!!!! :P :P :P

Σ'ευχαριστώ Γιώργο μου!! Αμήν!!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08556.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08517.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08667.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08741.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Απάντηση