6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 2012

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

κάτι πρέπει να γίνει γιατί.......

"ΕΝ ΤΟ ΚΑΤΈΩ ΤΟ ΦΑΤΣΟΤΕΦΤΕΡΟ"

έξ ονόματος όσον δεν συναναστρέφονται με το :twisted: facebook :twisted:
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από tetradusterios »





ΚΑΙ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΜΟΥ

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tetradusterios την Τρί Νοέμ 06, 2012 1:27 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Terioskost »

Ρε παιδιά μη λέτε τόσα καλά λόγια και βάζετε τόσες φωτό, μπορεί να μας διαβάζει και η τρόικα....

Οι συνολικές εντυπώσεις από την εκδρομή κατά γενική ομολογία είναι άψογες, πολύ γεμάτη εκδρομή με τρελό τοπίο και την άγρια ομορφιά των Τζουμέρκων να δίνουν το παρών, η παρέα δεμένη και η οργάνωση άψογη, από διαδρομές, από τα ξύλινα σπιτάκια στο Δασικό χωριό, από όλα.
Να πούμε και ένα ευχαριστώ στον Πεσκέ για αυτό τον οποίο και δυστυχώς δεν μπορέσαμε να χαιρετήσουμε, Γιώργο να μου φιλήσεις τον Κωνσταντίνο.
Για όσους δεν συμμετείχαν έχω να πώ να μην στεναχωριούνται γιατί απ'ότι φαίνεται όλες οι εκδρομές από δω και πέρα κάπως έτσι θα είναι, Μαρίνα και Κούτρια η απουσία σας ήταν αισθητή.

Εγώ θέλω να ευχαριστήσω τα παιδιά (Dusterios, Manos Man, Fireman, Fanis) που έβγαλαν τις διαδρομές οι οποίες μας αποζημίωσαν με τα φθινοπωρινά χρώματά τους αλλά και τον Geovil που με ανέχτηκε και τον GiorgoMan ο οποίος ήταν διατεθειμένος να με ανεχτεί γιατί χωρίς αυτούς δεν θα είχα μπορέσει να ανέβω...

Θα δώσω και τις δικές μου φωτό στον Geovil....

Εις το επανιδείν Φιλαράκια.
Άβαταρ μέλους
mpekatsas7
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:30 am
Τοποθεσία: Περιστέρι-Ίλιον!

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από mpekatsas7 »

:P Παιδια Μπραβο σας!!!Ηταν ολα υπεροχα απο τα λεγομενα σας, και παλι Μπραβο σε ολους σας!!! :P
Ζηλευουμε και εμεις που δεν ηλθαμε μαζι σας αλλα ας οψεται :oops: ............ :oops: η παλιοκατασταση :oops: :oops: :oops:
Βαγγελης
TERIOS I - 1.3 SX
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από TAG »

ΓιώργοςΠειραιάς έγραψε:κάτι πρέπει να γίνει γιατί.......

"ΕΝ ΤΟ ΚΑΤΈΩ ΤΟ ΦΑΤΣΟΤΕΦΤΕΡΟ"

έξ ονόματος όσον δεν συναναστρέφονται με το :twisted: facebook :twisted:
Και γω και γω... 8-) ;)
Επίτιμος....
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Pesketzis »

Άλλη μια υπέροχη εκδρομή με αγαπητούς φίλους που θα μας μείνει αξέχαστη :D :D :D
Άλλος ένας προορισμός που επισκεφθήκαμε και αφήσαμε... τις ροδιές μας.
Ήδη στο μυαλό μας είναι η επόμενη και αυτό λέει πολλά.

Πολλά συγχαρητήρια και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Tetradusterios για την πρωτοβουλία του να οργανώσει τις διαδρομές, όπως επίσης και στους manosman και fireman οι οποίοι προθυμοποιήθηκαν αμέσως μόλις τους το ζήτησα να βοηθήσουν τον Γιώργο σε αυτό το δύσκολο έργο της οργάνωσης των διαδρομών.
Χωρίς αυτούς η εκδρομή μας δεν θα μπορούσε να είναι τέλεια!

Κάτι μου λέει ότι αυτή η παρέα θα μείνει για πολλά χρόνια ενωμένη και αγαπημένη και συνεχώς θα μεγαλώνει.

Σας ευχαριστώ όλους για αυτό που είστε και με κάνετε να περνάω εγώ και η οικογένεια μου ευχάριστες στιγμές.
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από Marina »

ΓιώργοςΠειραιάς έγραψε:κάτι πρέπει να γίνει γιατί.......

"ΕΝ ΤΟ ΚΑΤΈΩ ΤΟ ΦΑΤΣΟΤΕΦΤΕΡΟ"

έξ ονόματος όσον δεν συναναστρέφονται με το :twisted: facebook :twisted:
Όντως, εσείς που δεν έχετε λογαριασμό στο Facebook και κατ'επέκταση δεν έχετε (ως φίλους εκεί) αυτούς που δημοσιεύουν τις φωτογραφίες, δεν μπορείτε να ανοίξετε το link που ποστάρουν εδώ τα παιδιά και οπότε δεν μπορείτε να δείτε και τις φωτογραφίες.
Πριν να αλλάξουν κάποια πράγματα στο FB υπήρχε τρόπος που τον ήξερα, να μπορείς να δημοσιοποιείς ένα άλμπουμ σου με συγκεκριμένες φωτογραφίες σε όλους (με ένα ειδικό link που σου έδινε το ίδιο το FB) ανεξαρτήτως αν σε έχουν φίλο αυτοί που θέλουν να τις δούνε και ανεξαρτήτως αν θα είναι κάποιος συνδεδεμένος.
Τώρα δυστυχώς επειδή άλλαξε ο τρόπος παρουσιάσης φωτογραφιών στο FB δεν μπορώ να βρώ που σου δίνει το link που καταστεί τις φωτογραφίες σου δημόσιες και όχι κλειδωμένες. Ίσως ο Ανέστης που τα ξέρει καλύτερα αυτά να μπορέσει να βρεί τον τρόπο... άντε Ανέστη ως hacker κάνε καμιά προσπάθεια να βρείς άκρη.

ΑΑΑ και κάτι άσχετο... εσείς τα φιλαράκια μας του Νότου... πού "οικονομήσατε" το .net;;; ε;;; ε;;;;
γιαααα κανονίστε και για μας τίποτις....
Εγώ βασικά θέλω όλο το σήμα πίσω γιατί έχω πλέον σκληρό κάλλημα στη ρεζέρβα στο χρώμα του Τέρη... μιλάμε πολύ άδειο .. θέλω να μπεί το ωραίο μας σήμα να ομορφύνει λίγο την κατάσταση .. ;) ;)
syntekne και Dr Πεσκε μήπως να ανοίξουμε κανένα post για παραγγελίες σημάτων πάλι;;; άντε να οργανωθούμε για να προχωράει και η διαφήμιση .....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
vags
Webmaster
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2012 7:50 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από vags »

Μαρίνα καλησπέρα ελπίζω να είστε όλοι καλά. Για net μίλα με geovil θα σε τακτοποιήσει και εσένα :)
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

Μαρίνα καλησπέρα, όπως και στους υπόλοιπους φίλους βέβαια.

Για το "net " υπήρξαν πολύ λίγα κομμάτια (2 ή 3) από το Γιώργο ( geovil ), και ήταν " αποσπώντα " όπως λέμε.

Αφού λοιπόν " ήρθε και έδεσε " σαν γραμματοσειρά , θα πρότεινα να "αγκαζάρουμε " το Γιώργο αν έχει χρόνο, ή αν όχι να μας πεί που το έφτιαξε και να το προχωρήσουμε το θέμα .
Δεν λέω για το syntekno γιατί ξέρω ότι έχει αρκετό τρέξιμο με τη δουλειά του, άλλωστε αρκετά έχει τρέξει για τέτοιου είδους υποθέσεις ", να μην τον φορτώσουμε περισσότερο.

Θα μιλήσω εγώ με το Γιώργο να δούμε τι " παίζει " και θα το οργανώσουμε πιστεύω.
Αλλωστε όταν δεί τη δημοσίευση αυτή, θα απαντήσει σχετικά νομίζω.
Σήμα έχουν μόνο τρείς, οπότε σίγουρα θα χρειαστούν κάμποσα ώστε να συμφέρει οικονομικά και τον κατασκευαστή.

Είδομεν λοιπόν.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από geovil »

Παιδες.......για την καταληξη net , εχουν ενδιαφερθει πολλοι........το εχω υποψην μου και θα παω να φτιαξω αρκετα κομματια,τα οποια πιστευω οτι θα ειναι φτηνα................
Για ολο το αυτοκολλητο της ρεζερβας θα πρεπει να ξερω διασταση,δηλαδη διαμετρο του μαυρου αυτοκολλητου φοντου για να δωσω στον κατασκευαστη και να εχω τιμη...........
Για τα καλυματα ρεζερβας που ειναι στο χρωμα του αυτοκινητου,επειδη εχω κι εγω τετοιο,δεν χρειαζομαι κατι γιατι μετραω το δικο μου....


Μαρινα,εσυ εχεις καλυμμα στο χρωμα του αυτοκινητου νομιζω.......αλλα επειδη ειναι ασπρο,δεν θα φαινεται καθολου το βουνο.....
Μηπως ταιριαζει καλυτερα να βαλεις αυτο που ολο το σημα του club ειναι κολλημενο πανω σε ενα μαυρο στρογγυλο φοντο?........

Και για να μην απασχολουμε το συγκεκριμενο τοπικ με τα αυτοκολλητα,ας συνεχισουμε με ερωτησεις-απαντησεις στο αντιστοιχο θεμα ή σε καποιο καινουργιο σχετικο με τα αυτοκολλητα.....................
Απάντηση