6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 2012

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από geovil »

Μερικες φωτο απο την εκδρομη γενικοτερα , στο ακολουθο link..............


https://www.facebook.com/media/set/?set ... d1361199c3




Μερικες φωτο απο την Μονη Κηπινας , στο ακολουθο link..........


https://www.facebook.com/media/set/?set ... 05a23125dd
koyts66
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 12:06 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από koyts66 »

Επιστρεψαμε από άλλη μια υπέροχη εκδρομή,που θα μείνει μια γλυκειά ανάμνηση στην ψυχή και στην καρδιά μας.Ευχαριστούμε όλους όσους την οργάνωσαν και περάσαμε όλοι εμείς τέλεια και καταπληκτικά.Να μαστε όλοι καλα μέχρι την επόμενη συνάντησή μας ,που ευχομαι να γίνει σύντομα και να έρθουν και ολοι οσοι δεν μπορεσαν τώρα.
Άβαταρ μέλους
vags
Webmaster
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2012 7:50 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από vags »

Έχω βρεθεί και σε άλλες εκδρομές του Teriosclub αλλά αυτή η τελευταία ήταν "από εμάς για εμάς"! Καλύτερη από κάθε θετική προσδοκία που είχαμε πρίν πάμε ...

Μια παρέα, ένα υπέροχο μέρος, εντυπωσιακές εναλλαγές τοπίου και off-road διαδρομών, μοναδικά χρώματα και εικόνες που θα μας μείνουν για πάντα.

Συγχαρητήρια και από εμένα στους manos man., fireman και τον μοναδικό tetradusterios που με αρκετή δουλειά δεν μας άφησαν να βαρεθούμε ούτε για δευτερόλεπτο και διαχειρίστηκαν με άψογο τρόπο την κάθε δυσκολία ή τα εκτός προγράμματος, ώστε να έχουμε αυτό το τελικό αποτέλεσμα... Να είμαστε όλοι καλά και να μην λείψει κανείς από την επόμενη
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από stev kar »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Τώρα εγώ τι να πώ? Δε μπορώ να τα πω με λόγια, δε περιγράφονται. Τα μάτια μου και η καρδιά μου
είναι γεμάτα από όλους και όλα όσα συνέβησαν αυτό το τριήμερο!
Με δυό λόγια, είμασταν ΥΠΕΡΟΧΟΙ.
Μεγάλο ευχαριστώ σε όσους συνετέλεσαν στην επιτυχία αυτής της συνάντησης :P :P :P
Πάμε γι άλλα, μαζί και αυτοί που δεν τα κατάφεραν να βρεθούν σε αυτή την πανελλήνια!
Φιλιάααααα!


_______________________________________________________________________________
Άρχοντας
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
fireman
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 6:42 pm
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από fireman »

vags έγραψε:Έχω βρεθεί και σε άλλες εκδρομές του Teriosclub αλλά αυτή η τελευταία ήταν "από εμάς για εμάς"! Καλύτερη από κάθε θετική προσδοκία που είχαμε πρίν πάμε ...

Μια παρέα, ένα υπέροχο μέρος, εντυπωσιακές εναλλαγές τοπίου και off-road διαδρομών, μοναδικά χρώματα και εικόνες που θα μας μείνουν για πάντα.

Συγχαρητήρια και από εμένα στους manos man., fireman και τον μοναδικό tetradusterios που με αρκετή δουλειά δεν μας άφησαν να βαρεθούμε ούτε για δευτερόλεπτο και διαχειρίστηκαν με άψογο τρόπο την κάθε δυσκολία ή τα εκτός προγράμματος, ώστε να έχουμε αυτό το τελικό αποτέλεσμα... Να είμαστε όλοι καλά και να μην λείψει κανείς από την επόμενη
Θα ηθελα φιλε Βαγγελη να σου πω ενα ευχαριστω απ τη μερια μου για την δικη σου δουλεια για το σαιτ αυτο.Η ομαδικη δουλεια εχει αποτελεσματα και αυτο φαινεται .Ολοι βαζουν το δικο τους λιθαρακι.Και γω και η γυναικα μου ειμαστε εντυπωσιασμενοι απο αυτη την παρεα.Ευχαριστουμε ολους εσας που μας δωσατε τη δυνατοτητα να ειμαστε μελοι.
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από tetradusterios »

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια
ευχαριστώ τον Μάνο για την άψογη συνεργασία,τον fireman για το ενδιαφέρον και τα τηλέφωνα που έκανε για την βατότητα των δυο διαδρομών που δεν έγιναν λόγο βροχόπτωσης και κατολισθήσεων και την μαχητικότητα στο γεφύρι,τον Πεσκετζή για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και για την προτυπία να κλείσει στο δασικό χωριό.Δεν έχω να πώ τίποτα είμαι καλλυμένος από όλους τους προλαλήσαντες και συγχωρέστεμε εαν σας κούρασα λιγάκι.ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tetradusterios την Τρί Νοέμ 06, 2012 2:18 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

Καλησπέρα κι από μένα φίλοι μου. :P :P :P

Ηδη μου λείπετε !!!!!
Αυτό τα λέει όλα.

" Η καλή μέρα από το πρωϊ φαίνεται "...

έτσι λοιπόν ξεκίνησε και η Παρασκευή με τα αυτοκόλλητα "net "στο .....parking !!!
....μετά από 2 ώρες, ήδη μας είχαν "μάθει" και στο πορθμείο του Ρίου - Αντιρίου ...!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ηταν δυνατόν με τέτοιες διαθέσεις να μην πήγαιναν καλά και υπόλοιπες ημέρες ???

Το πιό σημαντικό όμως είναι ότι η όλη οργάνωση της συνάντησης έγινε συλλογικά. καθένας με τον τρόπο του και με τις δυνατότητές του προσέφερε. Ολοι δώσαμε και όλοι πήραμε και αυτό είναι πολύ σημαντικό.

Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ και ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους Tetradusterio, fireman, Dr. peske, treloteriaki και mano man. που έδωσαν την ψυχή τους για την επιτυχία της εκδρομής.

Οι μέρες ήταν γεμάτες και ούτε μια γκρίνια δεν ακούστηκε για το πότε θα πάμε για φαγητό ή πότε θα ξεκουραστούμε, αλλά μετά από όλα αυτά είχαμε όλοι τη διάθεση να βρεθούμε και μετά την επιστροφή και να ξενυχτήσουμε κάνοντας πειράγματα :oops: :oops: :oops: και ρακόμελα ....... :roll: :roll: :roll:

Την επόμενη φορά λοιπόν, "καταμερισμός εργασιών" γιατί συλλογική δουλειά = θετικά: ΠΟΛΛΑ, αρνητικά : ΚΑΝΕΝΑ

...χώρια που είχαμε και κρυφά ταλέντα.... ;) ;) ;) την επόμενη φορά πιστεύω ότι θα έχουμε και " live " μουσική !!!!

....όπως θα έχουμε και τον προσωπικό μας .... καφετζή !!!! ;) ;) ;) ;)

ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΑΝ ΠΟΛΥ οι φίλοι που λόγω αντικειμενικών συνθηκών δεν κατάφεραν να συμμετέχουν, τους είχαμε όμως νοερά ανάμεσά μας συζητώντας τους και τηλεφωνώντας τους.

Θα ήταν παράλειψη αν δεν ανέφερα και τα νέα μέλη της παρέας τον Φάνη και τον Σάκη.
Καλώς ήρθατε παιδιά στην παρέα μας. Πιστεύω να πήρατε μια γεύση τι σημαίνει παρέα του Terios Club net :P :P :P

Η αγωνία και το ενδιαφέρον όλων μας (5.000 τηλέφωνα όπως είπε και η Θεοδώρα ) για το αν επιστρέψαμε όλοι καλά , σημαίνουν πολλά για το δέσιμο αυτής της παρέας. Ας το κρατήσουμε αυτό.

Να είμαστε όλοι καλά και να αντέχουμε στις δυσκολίες που συναντάμε, για να βρεθούμε και πάλι.

Βούρρρρ για την επόμενη....!!!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgos man. την Τρί Νοέμ 06, 2012 11:15 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08167.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgos man. την Τρί Νοέμ 06, 2012 2:11 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

PB023144.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από giorgos man. »

DSC08692.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Απάντηση