Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από TAG »

Σύντροφοι, 28η δε μπορω ουτε γω.. :|
Σχολικές υποχρεώσεις.. :roll:
Επίτιμος....
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από Pesketzis »

theodora έγραψε:peske το εμαιλ που εστειλα προχτες το πηρες?
Το πήρα και ήταν λύτρωση, με έβγαλες από πολύ κόπο :D
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από theodora »

:D :D χαιρομαι ...αναμενω οδηγιες για τη συνεχεια...
"Κοντέσα"
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από stev kar »

;) ;) ;) Γειά σας φίλοι μου!!!!! Προτείνω να λάβουμε υπ΄ όψη τις απουσίες ορισμένων καλών φίλων!!!
Κι εγω βέβαια θα ήθελα να βρίσκομαι στην παρέλαση της Θεσ/νίκης, για να χειροκροτήσω τους ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ (ΠΟΝΤΚΟΥΣ)μας,
για τα έργα τους βέβαια βέβαια χα χα χα!!! :x :x :x
Από εκεί και μετά όμως, ότι προκύψει!!!!!!!!!!!

Φιλιάαααααα!!!!!!!!!!!!
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από geovil »

Παιδες....το να μεταθεσουμε μια εβδομαδα μετα την Πανελληνια,δεν ειναι προβλημα για κανεναν νομιζω,ποσο μαλλον αν αυτο εξασφαλιζει την παρουσια και συμμετοχη μελων που ειναι φιλαρακια και αναποσπαστο κομματι της παρεας............ :D :D
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από manos man. »

Και να συμληρωσω Γιωργο Geovil οτι απο την στιγμη που κανενας δεν εχει θεσει προβλημα για το πρωτο Σαββατοκυριακο του Νοεμβριου, σημαινει πως βολευει σχεδον ολους! ;) Οσο για τον καιρο δεν χαλασε και ο κοσμος για μια εβδομαδα!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

καλήσπερα

και εμένα το πρώτο Σ-Κ του Νοέμβρη μου κάνει περισσότερο και τα παιδιά να έχουν περισσότερες πιθανότητες να ανέβουν (Koytrias, TAG κλπ) και επίσης σημαντικό
θα έχει στάξει και ζεστό χρήμα (αλλαγή μήνα γάρ)

Οπότε η Προτίμηση μου πάει για 3-4 Νοεμβρίου

να είστε καλά

:D :D :D
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Pesketzis έγραψε:Αυτό είναι το μεγαλύτερο Μάνο αλλά όπως είπα είναι καπαρωμένο από την λέσχη 4χ4 Περιστερίου.

Υπάρχουν εναλλακτικές και τις επεξεργάζομαι...


Αναστάσιε αν και δεν μου αρέσουν τα προεδριλίκια για πες την ένσταση σου να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε
Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ!!! καμία ένσταση ειδικά απο σας κύριε γιατρε μας :o ......λοιπόν να πω και γω τα δικα μου, πρωτα απο ολα ξερω οτι χάθηκα λιγο άλλα σίγουρα δεν σας ξέχασα , ;) συνεχές υποχρεώσεις με κρατάνε μακριά απο δραστηριότητες και δυστυχώς απο το φόρουμ ,βέβαια ενημερώνομαι που και που για το τι γίνεται για να μην μένω πισω.Τωρα στα δικα μας λιγο, εγω εχω αρκετά χρόνια στο φόρουμ αλλα δεν έκατσε ποτε να βρεθώ σε πανελλήνια , επιθυμία μου βέβαια ειναι σε αυτην να ακολουθήσω (καλωs τον πραγμάτων ) και να βρεθώ μαζι με πολυ καλα φιλαρακια!!!! μου λειψατε βρε!!!!! Εντάξει ως προς το μέρος γενικά δεν εχω πρόβλημα γιατι βασικά ουτε Τζουμέρκα εχω παει, ουτε Καρπενήσι εχω παει, αλλα ουτε και Μαϊάμι :o ... α συγνωμη το Μαϊάμι δεν ειναι μεσα στο πρόγραμμα.Θα συμφωνήσω και εγω με μερικούς για να τρενάρομαι λίγο την ημερομηνία προκειμένου να έρθουν περισσότεροι,γιατι απο οτι ειδα μερικα στελέχη δεν μπορούν την 28η επομένως αμα το παμε και λιγο μετα δεν χάλασε ο κόσμος,λοιπόν αυτά απο εμένα εύχομαι να μπορέσω να ειμαι και εγω να είστε ολοι καλά !!!!! :D :D :D ( πεσκε ευχαριστώ για τιs πληροφορίες τις προάλλες )
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από Marina »

:evil: :evil: Θα κρατήσει πολύ αυτή η ΖΗΛΕΙΑ ..... :evil: :evil: με αποκορύφωση το πρώτο ΠΣΚ του Νοέμβρη.....
απο τώρα και μέχρι να γυρίσετε απο την Πανελλήνια εγώ θα σκάσω .... ήδη με τις πρώτες συζητήσεις παθαίνω παράκρουση....
plzzzzzzz .... μην το κάνετε πολύ οδυνηρό με τις λεπτομερείς περιγραφές σας.... ;)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: Προτάσεις για την επόμενη Πανελλήνια...

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Marina έγραψε::evil: :evil: Θα κρατήσει πολύ αυτή η ΖΗΛΕΙΑ ..... :evil: :evil: με αποκορύφωση το πρώτο ΠΣΚ του Νοέμβρη.....
απο τώρα και μέχρι να γυρίσετε απο την Πανελλήνια εγώ θα σκάσω .... ήδη με τις πρώτες συζητήσεις παθαίνω παράκρουση....
plzzzzzzz .... μην το κάνετε πολύ οδυνηρό με τις λεπτομερείς περιγραφές σας.... ;)

NA KATΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ!!!! :D να τον χαίρεσαι βρε!!!! ;)
Απάντηση