Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από tetradusterios »

viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από tetradusterios »

viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από tetradusterios »

viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
mpekatsas7
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:30 am
Τοποθεσία: Περιστέρι-Ίλιον!

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από mpekatsas7 »

:P Μπραβο βρε παιδια ολα πολυ ομορφα!!! :P
Αντε και στην επομενη να περασετε πιο ωραια!!! 8-)
Βαγγελης
TERIOS I - 1.3 SX
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από joannathom »

πολύ όμορφη η Θάσος, πολύ πιο ωραία η παρέα!Εικόνα
Μαρίνα βλέπω φτάνει η ώρα, να είστε όλοι καλά!
πολύ ωραίες φωτογραφίες και βίντεοΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από Marina »

Παιδιά ότι και να πώ είναι λίγο...
Περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ, η παρέα όπως πάντα ήταν φοβερή οι οικοδεσπότες (βλέπε stev kar, Αναστασία και κα. Καραντόλα) ήταν άπαιχτοι και τέλος το νησί Θάσος ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.....

Έχω πάει αρκετές φορές στη Θάσο παλιότερα αλλά τώρα ήταν το κάτι άλλο... την είδα με άλλο μάτι και την ευχαριστήθηκα στο δεκαπλάσιο, δεν ξέρω αν φταίει η παρέα ή οι οικοδεσπότες που μας ξενάγησαν... πάντως οι αναμνήσεις που μου άφησαν οι μέρες τις παραμονής μας εκεί σίγουρα θα είναι απο τις καλύτερες....

Κρίμα που δεν μπόρεσαν να έρθουν οι περισσότεροι απο εσάς.... είναι σίγουρο ότι θα επαναληφθεί αυτή η εκδρομή το συντομότερο δυνατό και θα ήταν τέλεια αν συναντιόμασταν όλοι αυτή τη φορά.... αξίζει....

Είχαμε ένα ατυχές γεγονός με το τέριος του Terioskost... μια αβαρία.... την τελευταία μέρα του γυρισμού ... ελπίζω όμως να πήγαν όλα καλά..... Περιμένω Κώστα λεπτομέρειες ...

Οι φωτογραφίες και τα βίντεο του tetradusterios και του koyts66 είναι αρκετά αντιπροσωπευτικά... μαζί με κάποια δικά μου ντοκουμέντα και κάποια του terioskost (που τα περιμένω) θα κάνουμε (όπως πάντα) μια συνολική παρουσίαση σε ένα ενιαίο βίντεο εντός των ημερών....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από Terioskost »

Γεια σας και από μένα αγαπητοί φίλοι, πωπώ χάλια τα videaκια....

παιδιά η Θάσος πανέμορφη, πολύ πράσινο, πολύ καλό φαγητό, καταπληκτικές παραλίες και το σημαντικό είναι οτι μου φάνηκε έτσι παρά το ότι μόλις είχα φτάσει από Χαλκιδική από δεύτερο πόδι που αν μη τι άλλο είναι επίσης υπέροχο.....μα όλα αυτά δεν θα ήταν έτσι αν δεν υπήρχε το κλασσικό παρειστικο κλίμα του Teriosclub, ή άψογη φιλοξενία από πλευράς StevKar αλλά και η βοήθεια που δέχτηκα από Dusterios, Δημήτρη και όλων των υπολοίπων όσον αφορά το τεχνικό κομμάτι αλλά και το ψυχολογικό. Και αυτά γιατί το ψυγείο του Τερη τρύπησε σε ένα σημείο που βέβαια το είχα κολλήσει όταν το ζορίσαμε κατά την ανάβαση στην κορυφή του νησιού. Μείναμε έξω από την Καβάλα, και μετά από 3 μεταφορτώσεις από πλατφόρμα σε πλατφόρμα φτάσαμε Θεσσαλονίκη απ'όπου πήραμε το τραίνο και κατεβήκαμε Αθήνα. Η ταλαιπωρία μεγάλη αλλά δεν μας άγγιξε λόγω των όμορφων στιγμών που είχαμε ήδη περάσει....

Χαρήκαμε που σας ξαναείδαμε από κοντά (άρε Πεσκεντζή μου ξέφυγες) Σας ευχαριστούμε για όλα και αναμένουμε με ανυπομονησία τα επόμενα...εις το επανειδείν.

P.S. JohnKouts στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να σας χαιρετήσω...να στε όλοι καλά...
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από g.koytrias »

Μπράβο φιλαράκια!!! :) :) :)
Μου θυμίσατε τις περσινές διακοπές μου και ζήλεψα πραγματικά που δεν μπόρεσα να είμαι μαζί σας!!!Το νησί και οι παραλίες ήταν όντως υπέροχο!!!
Πάντα τέτοια!!!Ελπίζω να μπορέσουμε να τα πούμε σύντομα σε μια επόμενη εκδρομή!!! 8-) 8-) 8-)
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
Άβαταρ μέλους
Δημητρης
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 12:20 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Μπραβο παιδια τελεια τα βιντεακια !!!!!!!! μας κανατε να νιωθουμε ενοχες που δεν μπορεσαμε ( για οσους ) να ακολουθησουμε ......................... Να ειστε παντα ετσι κεφατοι και να περνατε καλα !!!!!!!
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...
koyts66
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 12:06 pm

Re: Εκδρομή Θάσος 29/6-01/7 (2012)

Δημοσίευση από koyts66 »

Απάντηση