Shoutbox

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

Ευχαρίστως αλλά ίσως κάποιους τους δυσκολέψει το zoom
Δεν το κατέχουν
Θα έλεγα καλύτερα με messenger
Ότι θέλετε, σήμερα δε μπορώ, αύριο ή μεθαύριο ότι ώρα θέλετε, απλά να ξέρουμε ποιοι θα είναι στην τηλεσυναντηση..
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Απλά το ζοομ το διαχειρίζεσαι πιο εύκολα ως συνομιλία απ ότι το messenger, ας μας πούνε ποιοι θέλουν κα συμμετέχουν και αν έχουν zoom
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από tetradusterios »

Να το κάνουμε την Κυριακή το βράδυ για να είναι περισσότεροι;
Δεν χρειάζεται να είναι και με εικόνα αλλά μόνο ήχο για να είμαστε περισσότεροι και ένας να κάνει τον συντονιστή.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από tetradusterios »

Δεν έχω zoom
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από panos_t2 »

Καλησπέρα κόσμε και από εμένα, σαν καλύτερη μέρα με ελεύθερο χρόνο προτείνω την Κυριακή. Τώρα το zoom δεν το ξέρω, μέχρι telegram έχει φτάσει η χάρη μου. Επίσης πρέπει να ορίσουμε από πια άτομα θα γίνει η συζήτηση...δεν μπορεί να μπει όλο το vaiber στην συνομιλία γιατί δεν είναι όλο το vaiber, teriosclub...φίλοι φίλων ξαδερφων αδέλφια κλπ που περιμένουν εκδρομή για να γλεντήσουν και δεν έχουν καν λογαριασμό στο φόρουμ έτσι για το γαμω το, δεν έχουν άποψη κατά την γνώμη μου. Έπειτα πρέπει οπωσδήποτε να είναι όλοι, κατά την γνώμη μου, που έχτισαν το teriosclub ή τουλάχιστον όσοι θέλουν ακόμα να έχουν λόγο και άποψη στα θέματα που θα έρθουν είτε είναι εκδρομών, είτε ρουχισμού, είτε οτιδήποτε άλλο...από εκεί και πέρα νομίζω ότι αυτοί, σαν διαχειριστές, ιδρυτές, κλπ, θα επιλέξουν ποιοι ακόμα έχουν λόγο στην κουβέντα για τις αποφάσεις του club. Και για να ξηγηθώ, για τον εαυτό μου τουλάχιστον, απ' το γαλατικό χωριό ήθελα να βγω εδώ και πάρα πολύ καιρό...δεν έγραφα μήνες γιατί με ενόχλησαν κάποια περιστατικά με τελευταίο το "η εκδρομή πρέπει να οργανωθεί από κάποιον απ' το γαλατικό". Γιατί? Γιατί από μόνοι μας να αποκλείσουμε την ιδέα κάποιου τρίτου? Απίθανο το σενάριο να έρθει κάποιος καινούργιος και να θέλει να οργανώσει ή έστω να προτείνει, αλλά γιατί να ειπωθεί αυτό? Για εμένα το vaiber, ήταν μια κλίκα που φτιάξαμε μόνοι μας, και μόνοι αφήσαμε το forum να χαθεί. Εγώ όταν σας βρήκα πριν χρόνια, σας βρήκα από εδώ, και έβλεπα συζητήσεις τακτικά, και έλεγα μπράβο που ασχολούνται και αγκαλιάζουν νέο κόσμο. Τέλος πάντων...ελπίζω να βρεθεί μια λύση και να ξανά γίνει club του τετρακίνητου χώρου και όχι μόνο της βόλτας, της μάσας και του πιοτου.
Καλό ξημέρωμα σε όλους!!!
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από manos man. »

Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο!
Κι εμένα με βολεύει πολύ η Κυριακή. Εχω και zoom ως απομεινάρι των τηλεκπαιδεύσεων!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Καλησπέρα σε όλους!

Προτείνω αύριο Κυριακή στις 6.00μ.μ.

Το zoom απορρίπτεται γιατί δεν το κατέχουν όλοι.

Υπάρχει μία ομάδα στο messenger με διαχειριστή τον Καστανιά που είμαστε κάποιοι από εμας μέσα, ονομάζεται teriosclub, και μπορούμε να την χρησιμοποιήσουμε για την κλήση, αυτό που πρέπει να γίνει είναι ο Γιώργος να προσθέσει και τους υπόλοιπους που πρέπει να συμμετέχουν με βάση των όσων έχουν ειπωθεί, να βγάλει ίσως ένα άτομο που δεν έχει πλέον σχέση και να ξεκινήσει την κλήση την προγραμματισμένη μέρα και ώρα.

Αν δεν μπορεί για τους δικούς του λόγους ο Γιώργος να το κάνει αυτό, εγώ προτείνω ο Μάνος να φτιάξει μια καινούργια ομάδα και να βάλει αυτους που πρέπει να βάλει.
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από manos man. »

Ενας μονο απ οσο ξέρω δεν έχει messenger.
Ναι Μαρίνα θα επικοινωνήσω με τον Καστανιά αν δεν βγαλει ακρη να αναλάβω εγω την δημιουργία νεας ομάδας.
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από tetradusterios »

Στις 18:00 δεν μπορώ λίγο πιο μετά κατά τις 20:00. Καλημερα κόσμε!
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Καλημέρα σε ολους , εγώ δεν μπορώ μετά τις 8.00 αν θέλετε ξεκινάμε 7.00
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Απάντηση