Να σας συστηθώ.

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Καλησπέρα σε όλους.

Συστήνομαι καθυστερημένα, ζητώ συγνώμη για την αμέλειά μου.
Ονομάζομαι Νεκτάριος Δρούλος, ζω στο Ηράκλειο Κρήτης και εργάζομαι ως ιδιωτικός υπάλληλος.
Μου αρέσουν τα μαστορέματα και οι μετατροπές, οι μηχανές δρόμου, η φωτογράφιση άγριας ζωής στην φύση, οι εκδρομές και οι περιπέτειες, η θάλασσα και το ψαροτούφεκο, η σκοποβολή και άλλα.
Εννοείτε ότι έχω τον τελευταίο καιρό έχω ξεχάσει τα χόμπυ μου αλλά καθημερινά σκέφτομαι θετικότερα με στόχο να βρίσκω χρόνο, διάθεση και χρήματα για αυτά. Σημαντική βοήθεια στο να είμαι θετικότερος δέχομαι από την γυναίκα μου την Μαρία.

Έχω γνωρισθεί με τον Μάκη, τον "Σύντεκνο", τον Μάνο και τον Φάνη.
Αυτό που μου αρέσει ιδιαίτερα στην παρέα του teriosclub.net είναι ότι είναι δεμένη, με ενδιαφέρον ο ένας για τον άλλο και σε προσωπικό επίπεδο και εστίαση στο να περνάτε καλά με τους ανθρώπους σας και τα Terio σας.

Το Τεριος μου το αγόρασα καινούργιο το 2008, απόλυτα συνειδητά και μετά από χρόνια σκέψεων και ονείρων. Ένα απόγευμα, λίγο καιρό μετά από μια πανέμορφη εκδρομή με την γυναίκα μου, και με επισκέψεις στο σπίτι, της ανακοίνωσα ότι πάω να το παραγγείλω και της ζήτησα την γνώμη της για το χρώμα. Μαύρο, μου είπε, χαμογελώντας για το αστείο που της έκανα. Εγώ πήγα και το παράγγειλα, μαύρο εννοείτε, έδωσα προκαταβολή 300 ευρώ χωρίς να ξέρω αν θα μου εγκριθεί το δάνειο και γύρισα στο σπίτι τρισευτυχισμένος. Ούτε την άλλη μέρα πίστευε ότι το παράγγειλα, όλα όμως πήγαν καλά με την τράπεζα και είμαστε από την πρώτη μέρα δεμένοι με τον "Τεό" μας.

Αυτά τα λίγα!

Σας ευχαριστώ για την καλή παρέα.
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από Synteknos »

Καλώς σε βρίσκουμε και... ιντερνετικά!! Εικόνα Σου εύχομαι καλά ποστ και καλό ψάξιμο, αφού έχει αρκετό υλικό να χαζέψεις!

Στους υπόλοιπους να πω οτι ο Νεκτάριος αναφέρεται μάλλον... μετριοπαθώς για το Τερατάκι του. Για αρχή είναι ήδη ψηλωμένο αρκετά με aftermarket ανταλλακτικά στην ανάρτηση. Το μέλλον μάλλον επιφυλάσσει εκπλήξεις γιατί ο Νεκτάριος έχει διάφορες ιδέες τις οποίες έχει μοιραστεί μαζί μας στις συναντήσεις μας. Θα το δείτε και στην παρουσίαση του αυτοκινήτου...



Υ.Γ. Σου χρωστάω τηλ. Θα γίνει σύντομα Εικόνα
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα Σπύρο.
Κερνάω καφέ όποτε μπορείς, να μαζευτούμε πάλι τώρα που χειμωνιάζει!
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από TAG »

Νεκτάριε , καλως ηρθες και επισημως ;)
Πολυ χαίρομαι που αυξανεται η Κρητικη παρέα καθοτι εμεσα ειμαι κομματι αυτης.
Πολύ θα θελαμε να δουμε και να θαυμάσουμε τον Τεο σου απο φωτογραφίες
Παράλληλα να μαθουμε τι καλα του εχεις αλλαξει, βελτιωσει κλπ...

Καλη συνεχεια ;)
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από manos man. »

Γεια σου Νεκταριε!! Καλα και πολλα ποστ να εχεις! Και ετοιμασου για καμια εξορμηση τωρα που χειμωνιαζει!! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Γεια σας παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα και τις ευχές.
Για βόλτες ψήνομαι, αλλάζω συμπλέκτη από βδομάδα και μετά ακολουθώ όπου θέλετε.
Βελτιώσεις έχω κάνει ελάχιστες, έχω ξεκινήσει όμως την προετοιμασία για πολλές και πιστεύω να σας έχω νεώτερα από φέτος για τα αποτελέσματα.
Υπόψη ότι αγόρασα από την αρχή το Teriaki μας για να του κάνω μετατροπές (είχα ζανταρισμένα τα mud ελαστικά πριν παραλάβω τον Teo μας), είπαμε ότι ήταν και είναι έρωτας και αγάπη μαζί!
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από panos_t2 »

Καλως ηρθες και απο μενα στην παρεα μας Νεκταριε!!!!!!
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από joannathom »

Νεκτάριε, καλωσόρισες!!
πληθαίνετε οι Κρητικοί!! ;)
όταν μπορέσεις βάλε και φωτο του τέρη σου να το δούμε! :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από Marina »

Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα και του club... η παρέα των φίλων κρητικών σε γνώρισαν, χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε και εμείς...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Να σας συστηθώ.

Δημοσίευση από goranterios »

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ Νεκταριε και καλη μελετη στο φορουμ δεν πιστευω μεσα στις μετατροπες να εννοεις ότι θα το βαψεις και ροζε :!: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: να ζήλεψες από την δικια μου φωτογραφια στο πλυντηριο :?: :lol: :lol: Φιλε μου να χαιρεσε το μαυρο τερας σου και πιστευω καποια στιγμη να τα πουμε από κοντα :D :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”