8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από tetradusterios »

Καλή αντάμωση να έχουμε φίλοι μου καλοί. Γι' αυτούς που θα αφήσουμε πίσω μας γιατί δεν μπόρεσαν να μας ακολουθήσουν
θα μας δουν την Κυριακή στο Ε TV στην εκπομπή της Φαίης Μαυραγάνη στις 8:00 το πρωί μέσω skype θα φιλοξενηθεί το Νevros hotel. ;)
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Pesketzis »

Καλό δρόμο σε όλους σας φιλαράκια!!!
Να περάσετε καλύτερα από κάθε άλλη εκδρομή μας, αν και γιαυτό είμαι σίγουρος, και περιμένουμε άφθονο υλικό και ντοκουμέντα.
Ο λόγος που με κρατάει μακριά σας είναι πολύ σημαντικός για εμένα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩ!!!!!

Γιώργο, είσαι άπαιχτος φιλαράκι. Και τηλεόραση;
Από τις 7:45 θα είμαι συντονισμένος να δω τις μούρες σας αγουροξυπνημένες :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από tetradusterios »

Α και μια ακόμα σκέψη για την Κυριακή για φαγητό πρίν χωριστούμε, είναι ένας ωραίος χώρος http://www.keramario.gr που θα φάμε και είναι σε κοντινό χωριό έξω από το Μουζάκι που θα γίνει η αποχώρηση. Σε τηλ. επικοινωνία μαζί του, είχαμε ένα μενού των 10ευρώ το άτομο που περιλαμβάνει μερίδα της ώρας σαλάτα και δύο ορεκτικά στα 4άτομα χωρίς ποτά και αναψυκτικά λόγω επιστροφής. Απλώς το γράφω για να το έχετε στο μυαλό σας και να τον απαντήσουμε μέχρι το Σάββατο το μεσημέρι γιατί θέλει μια προετοιμασία.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Todotsouk
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 10:57 pm

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Todotsouk »

ΛΙΓΌΤΕΡΟ ΑΠΌ 1 ΗΜΈΡΑ.

Καλό ταξίδι σε όλους, καλή αντάμωση αύριο.
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Marina »

Ρε συ duster... τόση δημοσιότητα δεν την αντέχω πλέον... βαρέθηκα να σηκώνομαι κάθε πρωί και να φοράω μάσκαρα, τώρα με αναγκάζεις να την φορέσω και την Κυριακή ... τιί να πώω;;;; :x :x

Dr...το ξέρω πως σκας... αλλά μην μασάς θα έχεις αναμετάδοση στα σίγουρα... χρωστάς πολλές παρουσίες όμως... και πρέπει να το διευθετήσεις άμεσα το θέμα...

Άντε βρε παιδιά ..τα λέμε πλέον σε λίγες ώρες...
Προσοχή στον δρόμο .... έεεεε;;;;... τα γούστα αφήστε τα για το Σάββατο το πρωί... ;)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από giorgos man. »

ΓιώργοςΠειραιάς έγραψε:Α!
εγώ άμα δέν μπεί ο Μανουσάκης κατα τις 01:00 τη νύχτα να πεί τα σχετικά του δέν ετοιμάζομαι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
και να δώσεις και συχνότητες που είπε ο Καστανιάς ε!
Τί Κ.Επικ. είσαι
:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

για να σε επιβεβαιώσω!!!!!!!! Γιώργο.
...λίγο την ώρα δεν προέβλεψες , μπήκα 1 ώρα αργότερα :D :D :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από giorgos man. »

Να συμπληρώσω τις συχνότητες που έδωσε ο manos man.

Ναι στα PMR στο κανάλι 4.0 και
στο CB κανάλι 24 FM



Την αμέριστη συμπάθειά μας στους φίλους που δεν μπόρεσαν να συμμετέχουν σ' αυτή τη συνάντηση, να είσαστε σίγουροι ότι θα μας λείψετε παιδιά.


Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στο φίλο Γιώργο tetradusterios για την προσπάθεια και οργάνωση της συνάντησης και σε όσους συνέβαλαν αφανώς ;) ;) με το δικό τους τρόπο, καθώς επίσης και στο φίλο Μανόλη TAG για τις συνεχείς ενημερώσεις και υπενθυμίσεις.


Καλό δρόμο σε όλους σας φίλοι μου και ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ :D :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Ευχομαι να έχετε μία καταπληκτική συνάντηση! Καλό δρόμο και καλή επιστροφή! :D
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από g.koytrias »

Φιλαράκια μου καλά το ξέρω ότι ίσως να είμαι αδικαιολόγητος που δεν έχω γράψει τόσο καιρό, αλλά ο λόγος είναι ότι μέχρι και την ώρα που γράφω προσπαθήσαμε κι εγώ και η Δήμητρα να διευθετήσουμε κάποια θέματα με την υπηρεσία μας, χωρίς δυστυχώς να τα καταφέρουμε. Εγώ είμαι αντιπροσωπεία το Σάββατο και η Δήμητρα την Κυριακή... :( :( :(
Χρωστάμε συνάντηση και μακάρι να μπορέσουμε μέχρι τις γιορτές των Χριστουγέννων να κανονίσουμε καμιά εξόρμηση έστω και με κάποιους από εσάς!!!!
Είναι σίγουρο ότι θα περάσετε τέλεια!!!!Να προσέχετε και λασπώστε τα τέρατα μέχρι τον ουρανό, αφού ο καιρός απ' ότι φαίνεται θα είναι ό,τι πρέπει!!!Προσοχή και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!Περιμένουμε ντοκουμέντα!!! :D :D :D
Θα μας λείψετε!!!

Υ.Γ: Ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εδώ στο Γιώργο τον Καστανιά!!!!Γιώργο ξέρεις εσύ το λόγο!!!
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Terioskost »

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου να ανταμώσετε καλά και να περάσετε ακόμη καλύτερα.
Δυστυχώς η δουλειά και το μεταπτυχιακό, με κράτησαν πίσω στο παρατσάκ...
Θα ήθελα να παρακαλέσω θερμά τους νότιους, να δώσουν τα φιλιά μου και τα χαιρετίσματα σε όλη τη βόρεια παρέα σε έναν έναν ξεχωριστά.
Θα σας πάρω και τηλέφωνο εντός του ΣΚ να μιλήσουμε με όσους γίνεται περισσότερο.
Επίσης χίλια ευχαριστώ τους καπετάν-Μανουσάκηδες, τον Φάνη και τους υπολοίπους για την καλή τους διάθεση να με έχουν συνοδηγό σε περίπτωση που ανέβαινα.
Καλό σας ταξίδι φιλαράκια.
Απάντηση