8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Ωπ να΄μαστε και εμείς....

κάθομαι κανα δεκάλεπτο μπροστά στο πληκτρολόγιο και λέω απο που να αρχίσω, τί να γράψω, τί να μήν ξεχάσω...

ούτε που ξέρω τί......

κάθε φορά μετά απο την κάθε μας συνάντηση γράφουμε οτι ήταν καλλίτερη απο την προηγούμενη.....
και ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ
αν το δείς σαν επισκέπτης θα αναρωτηθείς:μα καλά τί πίνουν αυτά τα παιδιά;;
εγώ θα πώ μόνο να σχολιάσουν οι φίλοι που ήρθαν πρώτη φορά σε συνάντηση και έχουν καθαρή εικόνα..

ευχαριστώ στο Γιώργο Duster για το όλο τρέξιμο της εκδρομής
ευχαριστώ απο όλους σε όλους για το πώς περάσαμε,
απο τις εκδρομές που δέν στράβωσε τίποτα!!!!!
ακόμα και η υπεραρκετη απόσταση της "μερέντας" στις κορυφές της Νιάλας μας καλοδέχτηκε και οι "μπάντες" έδιναν και έπαιρναν...
(είχα μπροστά μου την Ιωάννα να πηγαίνει "με τις πόρτες" !!!!!!!!!!!)
μπράβο στον Μανώλη Man που ξεπλύθηκε στον Αγραφιώτη
Θοδωρή Tsouk...........RESPECT και ένα έχω να σου πώ: πίκι,πίκι,πίκι,πίκι,πίκι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μπράβο στο Δημήτρη της Μαρίνας ΑΞΙΟΣ λουκανικάς!!!!!!!
μήπως πρέπει να καθιερώθει το Τσιμπούσι το Σαββατο αντί για φαγητό;;(τροφη για σκέψη!!)


Καλώσ ήρθατε όλοι οι καινούργιοι φίλοι στην παρέα

τί να πρωτογράψω;;;;;
Crashαρα.....

μέχρι την επόμενη αδέρφια.......



να είστε όλοι καλά
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Synteknos »

Μπράβο σε όλα τα ατσάλια, αν και το μόνο σίγουρο ήταν οτι θα περνουσατε τέλεια!!! Με το καλό στην επόμενη!


Υ.Γ. Κάνατε και surfing βλέπω. Πότε φτιάξαμε πανί με το λογότυπο; Ωραίο..... :lol: :lol: :lol:
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από panos_t2 »

Καλησπερα και απο μενα!!!!
Δεν εχω να πω κατι διαφορετικο απ ολους τους υπολοιπους!!!!!
Ηταν απλα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!

Σαν "νεος" να ευχαριστησω μεσα απ την καρδια μου για το καλωσορισμα, περασαμε υπεροχα, και το μονο που ξερω ειναι οτι θα τα ξαναπουμε ΣΙΓΟΥΡΑ :!: :!: :!: :!: :!:

Περιμενουμε το πλουσιο βιντεοφωτογραφικο υλικο!!!!!!!


Υ.Γ. 9:45 το πρωι σαντουιτσ, νερα και σοκολατες στην εισοδο του ξενοδοχειου!!!!!
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από giorgos man. »

Τα αναμνηστικά μπρελόκ της συνάντησης
8η πανελληνια συνάντηση.JPG
η μεγαλύτερη ανάμνηση όμως, είναι μέσα στις καρδιές μας γιατί συναντήσαμε τους φίλους μας παλιούς και νέους :!: :!: :!:


περισσότερα σχόλια αύριο που θα είμαστε και ξεκούραστοι :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
diskin74
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 10:07 pm

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από diskin74 »

ΟΛΑ ΤΕΛΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΙΣΑΒΟ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
titos feroza
koyts66
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 12:06 pm

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από koyts66 »

026.JPG
Αλλη μια υπεροχη εκδρομη με τους αγαπημενους μας φιλους ,παλιους και νεους ,τελειωσε αλλα εμεινε μεσα στην ψυχη και στην καρδια μας χαραγμενη για παντα. Σας ευχαριστουμε ολους και σας αγαπαμε!!! Οι φωτογραφιες μας θα ειναι στο facebook στο ονομα Effie Doudoymi γιατι ειναι πολλες και πιο ευκολο για μενα να τις περασω εκει. Θα βαλω εδω αυτη που ζητησε ο Πανος .
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από geovil »

Τι να λεμε για την εκδρομη αυτη?
οτι καθε μια ειναι καλυτερη απο την αλλη?........εχει καταντησει βαρετο να λεμε τα ιδια και τα ιδια!!!!

Περασαμε ακομα μια φορα τελεια.
Την Παρασκευη το βραδυ φτασαμε στο ξενοδοχειο με την Ακριβη,αφου περασαμε μια τρελη ομιχλη για να ανεβουμε πανω.....
Τις στροφες του δρομου τις βλεπαμε σε ποσοστο 90% απο το gps και σε ποσοστο μολις 10% εβλεπε το ματι.......
Απο εκει καταλαβα οτι σε αυτη την εκδρομη θα ειχαμε περιπετεια!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Την Παρασκευη το βραδυ εβρεξε πολυ και καθαρισε η ομιχλη,το πρωι του Σαββατου ηταν ολα πεντακαθαρα!!!
Και ξεκιναει η εκδρομη λοιπον.........και χωνωμαστε στη λασπουρα μεχρι τα μπουνια!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Παχια λασπη και για τα περισσοτερα απο τα χιλιομετρα των διαδρομων,εγω το κατευχαριστηθηκα!!!!!!
Η Ακριβη σε καποια σημεια μασησε γιατι το αυτοκινητο δεν ισιωνε με τιποτα,πηγαιναμε με τις μπαντες!!!!
Ελπιζω να ξαναερθει εκδρομη!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τωρα για τα υπολοιπα,τι να πω?
Παρεα,η γνωστη και απαιχτη!!!!!
Τσιπουρα,στο φουλ!!!!
Λουκανικα,λακερδες,ντολμαδακια,αλοιφες,...............τα παντα ολα υπηρχαν στο πικ-νικ εκπληξη!!!!

Τις θερμοτερες ευχαριστιες μας στον Tetradusterio-Καστανια για την αψογη οργανωση, και σε ολη την παρεα για την συμβολη τους με οποιοδηποτε τροπο ωστε να περασουμε καλα !!!!!!!!!!!!!!!

Να ειμαστε ολοι καλα να ανταμωσουμε στην επομενη !!!!!!!!!! :D :D :D
dimiteis
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 10, 2012 12:06 am

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από dimiteis »

ΠΑΙΔΕΣ ΕΚΔΡΟΜΑΡΑ ΑΠΑΙΧΤΗ!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ ΟΛΑ!!! ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!
Άβαταρ μέλους
Θανος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 21, 2013 6:23 pm
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από Θανος »

Για αρχη,χαιρομαι που γυρισαμε ολοι καλα και με ασφαλεια. Απαντωντας στον ΓιωργοΠειραια,θα ηθελα να πω οτι η παρεα ηταν οπως ακριβως την περιμενα...Ενας συνδυασμος τρελλας,κεφιου,αφθονου γελιου αλλα και σοβαροτητας και ομαδικοτητας τη στιγμη που χρειαζοταν. Η διαδρομη του Σαββατου ηταν εξαιρετικη τοσο λογω ομορφιας και δρασης,οσο και οργανωσης...25 αυτοκινητα ηταν αυτα! Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους για την υποδοχη μου στην παρεα και ενα μεγαλυτερο μπραβο σε οσους ετρεξαν για την συναντηση αυτη...Καλη ανταμωση στο επομενο βουνο....
yrig
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 11:07 am

Re: 8η Πανελλήνια συνάντηση 7-8-9 Νοεμβρίου 2014

Δημοσίευση από yrig »

Ο,τι και να πω είναι λίγο! Δεύτερη χρονιά που δεν βρίσκόμαστε μαζί σας! Αλλά χαίρομαι που η κάθε φορά ξεπερνά την προηγούμενη!!!

Ευελπιστώ πως του χρόνου ο τζουνιορ Σταύρος θα είναι σε θέση να μας ακολουθήσει και να πάρει το "βάπτισμα του πυρός". Είμαι αισιόδοξος πως θα γίνει και θα σας ξαναδώ όλους από κοντά!

Είχα ανοικτή ανταπόκριση με φωτός από τον φιλαράκο μου Μανώλη-TAG και πραγματικά ήταν λές και πατούσα λάσπη και βουνό!

Πραγματικά δεν έχω να πω τίποτε άλλο..... Μπράβο σε εκείνους που τα έδωσαν όλα (λέγε με Καστανιά!!!) για να γίνει αυτή η εκδρομη μια εξαιρετική εμπειρία και ανάμνηση για όλους σας. Εγώ θα αρκεστώ στις φωτογραφίες σας και απλά θα ....ονειρεύομαι το όνειρο που τελείωσε όμορφα για σας.

Στο επανειδείν λοιπόν....
Απάντηση