ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από joannathom »

καλημέρα!
όσον αφορά τις ημερομηνίες λέμε για τον Οκτώβριο, που θυμίζει πιο πολύ Φθινόπωρο και για να υπάρχει λίγη χρονική απόσταση από την πίττα, όσο για την τοποθεσία ψηφίζουμε Πήλιο ή Αθανάσιο Διάκο που δε μπορέσαμε να έρθουμε πέρυσι.
Το σίγουρο είναι ότι ανυπομονούμε!!!!!! :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από theodora »

αν γινει νοεμβριο τοτε ψηφιζω το 2ο σεναριο 7-9/11 γιατι το προηγουμενο σκ ουτε εγω ουτε η αναστασια μπορουμε το μερος δε με απασχολει απλα ισως προτιμω καπου που δε ξαναπηγαμε
"Κοντέσα"
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Καλησπέρα σε όλους,
και εμείς για Πήλιο λέμε ή Διάκο,ποιό πολύ Πήλιο μιας κα στο διακο έχετε πάει κάποιοι και θα προτιμούσαμε 8-9/11.
όπως και να έχει καλώς ερχόντων των πραγμάτων είμαστε μέσα.
άντε με το καλό να ξεκινήσουμε να μετράμε για να ανταμώσουμε.
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από manos man. »

giorgos man. έγραψε:
Για την ημερομηνία να συμφωνήσω για 8-9 Νοεμβρίου , ε....πανελλήνια χωρίς mano man. γίνεται ??? ;) ;) :P :P :lol:


Α ρε πατερα!! Με συγκινεις!!! Ομως δεν ειμαι μονο εγω. Το θεμα ειναι να μπορουν οσο το δυνατον περισσοτεροι ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από goranterios »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε ολες και ολους :D όλα τα μερη είναι απίθανα οπου και να παμε πρωτα ο θεος μεσα θα ειμαι ;)
επιλογές θα προτιμούσαμε ΠΗΛΙΟ - ΑΘ. ΔΙΑΚΟ ημερομηνίες 7-9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ για τους λογους που αναφερουν,Καστανιάς και Τσουκάτος, μα ο κυριοτερος οσο αφορα τις ημερομηνίες πρεπει να βρίσκετε και O καθιερωμενος ποια στον χωρο σκηνοθέτης ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ (MANOS MAN ) ;) :D :D
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από Marina »

Γεια σας βρε παιδιά....
λοιπόν και εγώ ψηφίζω 8-9 Νοεμβρίου για τους λόγους που αναφέρθηκαν... και όσον αφορά τον προορισμό πραγματικά δεν έχω πρόβλημα όπου και να πάμε, απλά θα προτιμούσα να πάμε κάπου που δεν έχουμε πάει, για μένα "τουλάχιστον" αυτές οι εκδρομές με το club είναι μια ευκαιρία (πέρα απο την συνάντησή μας) να δώ μέρη που δεν έχω πάει και να τα γυρίσω με τον τρόπο που μόνο εμείς ξέρουμε να οργανώνουμε... ;)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από giorgos man. »

...."ψήνω" Ζαρίγκα για συμμετοχή στην Πανελλήνια, αν και δεν χρειάζεται και πολύ........ ;) ;) ;)

Εχετε πολλά χαιρετίσματα από το φίλο μας , τον οποίο συναντήσαμε χθές, που αλλού στο χωράφι με ροδάκινα, πιπεριές κι ενα πλατύ πλατύ χαμόγελο :!: :!: :!: :D :D :D

Οπως καταλάβατε είμαστε Β. Εύβοια ....μέχρι νεωτέρας ;) ;) ;)

Για ημερομηνία, σαφώς και θα συμφωνήσω τότε που θα βολεύει τους περισσότερους, όπως επίσης πολύ χαίρομαι που θα υπάρχουν και αρκετές καινούριες συμμετοχές (goran, panos_t2, gerorge69 και όποιος άλλος ;) ;) ) :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από Pesketzis »

Ναμαι και εγώ!!!
Βλέπω ήδη άρχισε να "βράζει" το θέμα της Πανελλήνιας και πολύ με αρέσει!!!
Όπως βλέπω οι περισσότερες προτάσεις είναι για Πήλιο η για κάποιο μέρος που δεν έχουμε επισκεφθεί.
Η δική μου πρόταση είναι το Βόρειο Πήλιο όπου έχουμε ξανακάνει Πανελλήνια και περάσαμε άψογα και μπορούμε να συνδυάσουμε και μια βολτούλα στο Κίσαβο που είχαμε κάνει την πρώτη μας Πανελλήνια και για τους περισσότερους από εσάς είναι άγνωστο μέρος μιας και τότε ακόμα το club μας ήταν μικρούλι και δεν σας είχαμε στην παρέα μας.
Έτσι πιστεύω πως καλύπτουμε την επιθυμία των περισσοτέρων μιας και καλύπτουμε και αυτούς που προτιμούν το Πήλιο αλλά και αυτούς που ζητούν κάτι καινούργιο.
Αν τελικά επιλέξουμε την συγκεκριμένη πρόταση μπορώ να αναλάβω την πλήρη οργάνωση της εκδρομής και φυσικά εννοείτε πως θα έχουμε στο πλευρό μας, τους καλούς μας φίλους από τον σύλλογο τετρακίνησης Μαγνησίας.
Για ημερομηνία πιστεύω πως είναι πολύ καλή η επιλογή του Νοέμβρη αλλά ότι και να αποφασίσετε... μαζί σας.


Υ.Γ. Γιώργοοοο πολλά χαιρετίσματα στον Γιάνναρο, να είναι καλά και να μας έρθει να κάνουμε καμιά... τρέλα
Άβαταρ μέλους
fireman
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 6:42 pm
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από fireman »

ξέρω πως εχω πολλές απουσίες αλλά εσείς όλοι δε μου κρατάτε κακία.με κάποιους από σας τα λέμε κατά καιρούς με κάποιους άλλους εύχομαι να τα πούμε στη συνάντηση.Δε νομίζω να εχω θέμα μημερομηνίες ούτε και με τοποθεσίες .θε ματα λεφτα.........συγνώμη λεπτά ήθελα να πω .αλλά αν βάζουμε στο κουτάκι από τώρα κάτι μπορεί να γίνει.ανυπομονώ να τα πούμε.Ναι σε όλα
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: ΣΥΖΉΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 8'η ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΑ

Δημοσίευση από geovil »

Κι εγω με τη σειρα μου να πω οτι ακολουθω οπου αποφασισει η πλειοψηφια,αν και στα Αγραφα δεν εχω παει.
Νομιζω οτι σκοπος ειναι να βρεθουμε οσο το δυνατον περισσοτεροι,η τοποθεσια ειναι δευτερευουσας σημασιας.

Οσο για την ημερομηνια,θα συμφωνουσα για μεσα στο Νοεμβρη,για να εχει και καμμια λασπουλα να γουσταρουμε κιολας!!!!!

Αυτα για τωρα και βλεπουμε για προσεχως !!!! :D :D :D
Απάντηση