6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 2012

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από TAG »

Φτασαμε είναι ... Μαγικά :o ;)
Περιμένουμε και το βόρειο γκρουπ... :P
Επίτιμος....
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από geovil »

Επεστρεψα απο μια ακομα καταπληκτικη εκδρομη ,σε ολους τους τομεις..........
Τοπια,διαδρομες,παρεα για μια ακομα φορα μου αφησαν τις καλυτερες εντυπωσεις......
Για να γραφω τοσο αργα,καταλαβαινετε οτι δεν πηγε χαμενο ουτε λεπτο απο ολο το τριημερο............
Φωτο και λεπτομερειες,εντος της εβδομαδας!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από theodora »

Καλημέρα 8-)

χτες επιστρέψαμε σχεδόν όλοι αρκετά αργά...όπως λεει ο φίλος geovil δεν αφήσαμε λεπτό να πάει χαμένο ;)

Θα μπορούσα να γράψω σελίδες για την εκδρομή αλλά νομίζω πως ότι και να πω θα είναι λίγο...

Περάσαμε Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Α!!!! :P :P :P :P

Την Παρασκευή φτάσαμε στο ξενοδοχειο σε 4-5 διαφορετικά γκρουπ.Κάθε φορά που φτάνανε κάποιοι ο ίδιος σαματάς...Αγκαλιές,φιλιά και χαιρόμασταν σα μικρά παιδιά που ανταμώναμε...Χάρηκα πολύ που είδα φίλους από μακριά
μιας και μου είχατε λείψει πολύ...πολύ...πολύ....

Από εκεί και πέρα...ο καιρός φανταστικός 8-) 8-) ήλιος και ζέστη!! Το μέρος μοναδικό και τα τοπία σου κόβαν την ανάσα :o ! Περάσαμε ήρεμα,όμορφα,χωρίς γκρίνιες και εντάσεις...ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους tetradusterios,manos man και fireman για την ευρεση των διαδρομων και για τον κοπο τους... :P

Αλλά θα μου επιτραπεί να πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον οδηγό και φίλο μας TETRADUSTERIO που με πολυ διαβασμα,ψαξιμο και προσωπικό κόπο ανέλαβε και μας οδήγησε με υπευθυνότα και χωρίς περιττές κινήσεις στα πιο όμορφα μέρη...Οι διαδρομές τα είχαν όλά...ποτάμια, off road,άσφαλτο, αξιοθέατα, χωριουδάκια,καταρράκτες τα πάντα για όλα τα γούστα...είδαμε πολλά πράγματα σε 2 ημέρες....ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!

Όσο για την παρέα τι να πω.....Μοναδική όπως πάντα...Δεν σας χόρταινα...Με τα ξενύχτια μας, τα ρακόμελα μας, τα γέλια μας και τις πλάκες μας...Και αυτοί που λείψατε να είστε σίγουροι ότι σας είχαμε στη σκέψη μας....Μιά παρέα μια γροθιά...Ο αποχωρισμός δύσκολος και όλοι ανυπομονούμε για την επόμενη συνάντηση...'Ετσι κι αλλιώς ιστορία γράφουν οι παρέες....Το ότι παίρναμε 5.000 τηλέφωνα στον δρόμο της επιστροφής για να βεβαιωθούμε ότι όλοι φτάσανε καλά αυτό τα λέει ΟΛΑ!!! ;)

Φωτογραφίες βγάλαμε άπειρες...εγω έβγαλα καμιά 600αριά οπότε θα μου δώστε λίγο χρονο για να τις ξεκαθαρισω και να τις ανεβάσω....

Καλή εβδομάδα και καλή αντάμωση μέχρι την επόμενη εκδρομή (μου λείπετε ήδη :oops: )

υγ. Υπενθυμιζω όσοι βγάζατε φωτογραφίες και θέλετε επιλέξτε μέχρι 5 φωτος και στείλτε μου εμαιλ τις επόμενες ημέρες στο symeonoglou@hotmail.com ώστε να τις μαζέψω και να τις ανεβάσω στο blog.
"Κοντέσα"
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από joannathom »

καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους! :P :P
πραγματικά περάσαμε υπέροχα, η Θεοδώρα τα είπε όλα.
καταπληκτική παρέα πρώτα απ' όλα, γνωρίσαμε καινούργιους φίλους :οικογένεια TAG και το Φάνη από τα Ιωάννινα.
οι διαδρομές για τις οποίες φρόντισαν οι συντεριούχοι μας και η διαμονή μας για την οποία φρόντισε ο Πέσκε και τους ευχαριστούμε τα είχαν όλα:σπιτάκια στο δάσος, καταρράκτες, πυκνή βλάστηση, έλατα αλλά και σκέτα βράχια όπως θα δείτε στις φωτογραφίες.
οι χωματόδρομοι, τα λασπόλουτρα και τα ποτάμια ήταν όλα τα λεφτά!
Πολύ όμορφα άγρια μέρη!
όλα κύλησαν ομαλά με την καλύτερη συνεργασία όλων μας, με λίγα λόγια:ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!! :D :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από joannathom »

ας πιούμε κι ένα καφεδάκι:
από το καφέ του Γιάννη (24 ώρες ανοικτό)!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Άλλη μία ωραία στιγμή απο αυτές που συνθέτουν το σύνολο της ζωής του καθενός μας,
κρίμα για όσους δεν μπόρεσαν να ΄ρθούν,μακάρι την επόμενη,
μπράβο και απο εμένα στο Γιώργο και στο Μάνο και στο Βασίλη για την δουλειά που έκαναν για τις διαδρομές,
για άλλη μια φορά αποδείξαμε οτι με ομαδική δουλειά και καλή διάθεση μπορούμε να κάνουμε πολλά
και να ξεπεράσουμε τα-όποια- κακώς κείμενα

να είστε όλοι καλά......μέχρι την επόμενη φορά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓιώργοςΠειραιάς την Δευ Νοέμ 05, 2012 8:16 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από manos man. »

Καλημερα σας κι απο μενα! :) Εφτασα κι εγω στην Κρητη...

Τι παραπανω να πω εγω; Τα εχετε πει ολα!!!
Το μονο που εχω να πω ειναι οτι αξιζε η οικονομικη θυσια που καναμε , μιας και περασαμε υπεροχα! :)
Ευχομαι να ειμαστε καλα και να εχουμε παντα την δυνατοτητα να κανουμε τις φανταστικες εκδρομες μας!!! :)

Υ.Γ Φωτογραφιες και βιντεακια θα αρχισουν να κανουν την εμφανιση τους μιας και το υλικο ειναι αρκετο ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
fireman
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 6:42 pm
Επικοινωνία:

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από fireman »

Επιστρεφουν ολοι σιγα σιγα και τα πρωτα σχολια ειναι καταπληκτικα.Περασαμε τελεια και περιμενουμε την επομενη συναντηση. Δε προλαβαμε να σας χαιρετισουμε ολους την κυριακη το πρωι αλλα ειναι σαν να εγινε(κρητικοι θα τα πουμε).
Συμφωνω με οτι ανεφεραν καποιοι.Με ομαδικη δουλεια τα αποτελεσματα ειναι εκπληκτικα.




Υ.Γ.
Οι κυνηγοι αργα το απογευμα περασαν απο τη σιδερενια γεφυρα και η μονη κουβεντα που ειχαν στο καφενειο το βραδυ ηταν για την εργολαβια μας χαχαχαχαχαχαχαχα
yrig
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 11:07 am

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από yrig »

Δυστυχώς δε κατάφερα να λάβω μέρος σε αυτή τη καταπληκτική εκδρομή, λόγω οικονομικής στενότητας και υποχρεώσεων.
Με γεμίζει όμως με απέραντη χαρά που όλοι σας περάσατε υπέροχα με άλλη μια πανελλήνια terio-συνάντηση να λαμβάνει τέλος αλλά αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

Περιμένω με ανυπομονησία ανάρτηση φωτογραφιών, βίντεο για εμάς που δεν παρευρεθήκαμε!!! Πιάστε δουλειά παιδιά!!!
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: 6η Πανελλήνια συνάντηση στα Τζουμέρκα 2-3-4 Νοεμβρίου 20

Δημοσίευση από TAG »

Πως πέρασαν τρεις μερες.. :roll: ..
Και τι να πρωτοθυμηθούμε... μόνο με τις φωτογραφίες και τα βίντεο θα καταλαβετε το δεσιμο αυτης της παρέας , τις offroad διαδρομες, το μεγαλειο των Τζουρμέκων ..
;)

Εγω , Η Δημητρα, και ο Γιάννης , θελουμε ΟΛΟΥΣ να σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ για τις 3 Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ε Σ μερες που περάσαμε..
Σαφως και περιμεναμε ότι θα δουμε φανταστικά τοπία, (ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ) , αλλά ... 8-)
Ολα τα "λεφτά" ηταν η δεμένη ΠΑΡΕΑ .
Για γνωστους και αγνωστους λόγους , αργήσαμε να "μπουμε" , (καμία σχεση, η παρεα μεσω.. πληκρολογιου.. :( , με την ζωντανη επαφη και συζήτηση)
αλλά νομιζω ότι δεθηκαμε σαν να ειμασταν χρόνια μαζί...

Ευχομαι , πρωτα να εχουμε την υγειά μας, και υστερα να συνεχισουμε να εχουμε την οικονομική δυνατότητα να βρισκόμαστε..
ερχονται δυσκολες μερες.. :roll:
Επίτιμος....
Απάντηση