Ευρετήριο Δ. Συζήτησης TeriosClub Market TeriosClub.net boutique Παραγγελία ρούχων TeriosClub.net

Παραγγελία ρούχων TeriosClub.net

Σσσσσσσωραιος...... ;)
ΑΡΓΑ......ΑΡΓΑ!!!!!!
DANA 30-35 4WD Tmax 6500lbs

Παραλαβή ρούχων από Υπερνότιους!

Υπερνότιοι.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...

Εγώ δεν βλέπω ρούχα ,μόνο τα μοντέλα :lol: :lol: :lol:

Έχω μεταγενέστερες φωτό όπου γδύθηκαν για να αλλάξουν. Μαζί ΚΑΙ εσώρουχα, μία προσφορά του Αρμόδιου! Δεν μπορώ όμως να τις ποστάρω γιατί οι εν λόγω φωτό μου εξασφαλίζουν ενα σημαντικό μηνιαίο εισόδημα που έχω ειλικρινά ανάγκη - για αυτό άλλωστε και τις τράβηξα. Αλλά έτσι είναι, ο Μανουσάκης τραβάει τα τοπία και τα λουλούδια και παίρνει μπράβο και like, εγώ τραβάω ουσιαστικές φωτογραφίες και παίρνω λεφτά. Ωραίος λοιπόν και ο νέος αλλά σαν τον παλιό δεν έχει..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...

Καλησπερα

Θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο Σπυρο οχι μονο για το συντονισμο και την υλοποιηση του project για την παραγγελια των ρουχων αλλα και την παραδοση τους στον καθενα μας ..... τι να πω πιστευω οτι ενα ευχαριστω πιστευω οτι ειναι λιγο :oops: :oops: :oops:
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...

ΜΑΚΗ....................Η ρεζέρβα πού εχει το κουτί είναι ετοιμη για βολή κατά ριπάς :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Με τέτοιο όπλο που καβαλάμε,χρειαζόμαστε και μια Τέλαμονα για τις σφαίρες........ :lol: :lol: :lol:
ΑΡΓΑ......ΑΡΓΑ!!!!!!

ΩΡΑΙΟΣ Ο ΜΑΚΗΣ :lol: :lol: :lol:

Αύριο μετά τις 2 το μεσημέρι αφού ξεμπερδέψω με τον ΙΚΑ της μητέρας μου,που λέει και ο Χατζηχρήστος :lol: :lol: :lol:
Πιστεύω να μην χρειαστεί τίποτα το πρωί της παρασκευης ο ΙΚΑς οπότε μάλλον κατά 90 τις 100 θα ταξιδεψουμε μαζί τις ωρες που θα ωρισετε οκυ :?: :?: :?: :?: :D :D

Το νεότερο μέλος του club,απόκτησε και την δικιά του ζακέτα!!!!!Σπυρο σε ευχαριστούμε!!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
ΑΡΓΑ......ΑΡΓΑ!!!!!!

Ο μικρος εχει παρει τον δρομο του!! Και αυτος σιγουρα ειναι χωματινος!!! :D :D :D
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TeriosClub.net boutique