Νέος χαιρετάει την παρέα

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
gmara
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 13, 2020 9:28 pm

Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από gmara »

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!

Είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος που γράφω αυτό το μήνυμα. Και αυτό γιατί σήμερα έδωσα την προκαταβολή για το τέριος μου! Οπότε αναμένω ότι την επόμενη βδομάδα θα μπορώ να το έχω και στα χέρια μου (οπότε και θα στείλω και τις πρώτες φωτογραφίες).

Επίσης είμαι ενθουσιασμένος γιατί είναι το πρώτο μου τζιπάκι, που αν και από μικρός μου άρεσαν έπρεπε να περάσουν αρκετά χρόνια για να φτάσει το πλήρωμα του χρόνου. Και με αφορμή την αλλαγή του αυτοκινήτου (γιατί πλέον είμστε τρεις) βρήκα την κατάλληλη ευκαιρία.

Χαιρετώ την παρέα του φόρουμ και ελπίζω σύντομα να τα πούμε και από κοντά σε κάποια εκδρομή.

Φιλικά
Γρηγόρης (gmara)

υγ η βάση μου είναι το Ηράκλειο αλλά με πολλές επισκέψεις στα Χανιά, οπότε και θα προσπαθήσω να έρθω σε επαφή με τα κοπελια της παρέας (ήδη έχω δει το νήμα με τα στοιχεία επικοινωνίας).
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από panos_t2 »

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Καλά χιλιόμετρα και καλά λασπωματα!!!
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από manos man. »

Καλώς ήρθες Γρηγόρη!
Με το καλό να παραλάβεις το νέο όχημα. Να έχετε καλά χιλιόμετρα και πολλές όμορφες στιγμές!!! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από goranterios »

Καλώς ήρθες Γρηγόρη !!!με το καλό να παραλάβετε το τερατάκι σας !!!! Να είναι απροβλημάτιστο,( Καλοτάξιδο )_ Στην Ασφαλτο ,στις λάσπες.στά χιόνια.καί στις ατελείωτες παραλίες της Κρήτης και όχι μόνο :!: :!: :!: ;)
gmara
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 13, 2020 9:28 pm

Re: Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από gmara »

Ευχαριστώ! Άντε να δούμε ... έχει πρόβλημα το μηχανολογικό με το σύστημα και ακόμα να τελειώσουμε από κει. Δυο βδομάδες και ακόμα περιμένω... :(
gmara
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 13, 2020 9:28 pm

Re: Νέος χαιρετάει την παρέα

Δημοσίευση από gmara »

Επιτέλους μετά από αρκετές μέρες ανμονή το πήρα στα χέρια μου (ή στα πόδια μου ??).

Και αυτό έγινε την προγηούμενη Πέμπτη 5 Νοεμ, οπότε και μας κάτσανε την καραντίνα μετά από το Σάββατο....
Δεν θα γκρινιάξω που δεν μπορώ να το βολτάρω αλλά θα φορτώσω μπαταρίες για την πρώτη ευκαιρία.

Μερικές φωτογραφίες εδω: viewtopic.php?f=28&t=1628

Γρηγόρης
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”