Νέο Μέλος

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOTIRIS VOL1
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2019 6:31 am
Τοποθεσία: Volos
Επικοινωνία:

Νέο Μέλος

Δημοσίευση από SOTIRIS VOL1 »

Καλησπέρα σε όλη την όμορφη παρέα.
Το όνομα μου είναι Σωτήρης από Βόλο και ειμαι
αρκετά ή μάλλον πάρα πολλά χρόνια ιδιοκτήτης Terios .... αρχικά με τον Τερι 1 από το 2004 έως και το 2007 και απο το 2007 έως και σήμερα με τον Tερι 2 1.5sx που τον αγόρασα καινούργιο. Τα χρόνια είναι πάρα πολλά και πλέον μπορώ να πω πως αυτό το αυτοκίνητο είναι κάτι παραπάνω από σημείο αναφοράς σε θέματα αξιοπιστίας και όχι μόνο.....και το λεω αυτο διοτι στα χέρια μου εφαγαν πολυ ξυλο σαν αυτοκίνητα. Βουνα λαγκάδια ρυάκια και ποταμια και πολύ δουλεια ....δ ο υ λ ε ι ά λεμε. Είναι αυτό που λέμε σκύλοι μαύροι. Κοινώς δεν το αλλάζω με τίποτα.
Επίσης κοντεύω τα 100.000 χλμ με lpg και όλα είναι οκ...μάλλον ψέματα....το κιτ αερίου έφαγε τα ψωμιά του και το αντικατέστησα με ελάχιστο κόστος με νεότερης γενιάς.
Κρίμα φιλοι μου που αυτή η εταιρεία αποσύρθηκε από την Ευρώπη γιατί τουλάχιστον το Terios ήταν ένα αυτοκίνητο με λαμπρό μέλλον εδώ στην Ελλάδα κυρίως.
Από πλευράς μου να συγχαρώ τους δημιουργούς του TERIOSCLUB.NET για την πολύ καλή δουλειά σε όλους τους τομείς και εύχομαι κάποια στιγμή να αξιωθώ να παρευρεθώ σε κάποιο event.
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευση από kostas »

Καλώς ήρθες!
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευση από goranterios »

Καλώς ήρθες Σωτήρη :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
panos_t2
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Παρ Ιαν 24, 2014 11:37 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευση από panos_t2 »

Καλώς ήρθες Σωτήρη!!!!
Isuzu Dmax 4jj1
OME Suspension by ARB
Marshal MT51
Mekik Motors Air Camp RoofTopTent
T-Max dual battery system
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Kαλωσόρισες Φίλε!!Αύριο παραλαμβάνω και εγώ το δικό μου από εγκατάσταση lpg.Ελπίζω μετά από 100.000 κμ να λέω και εγώ τα ίδια!!Όντως πολύ κρίμα που έφυγε η DAIHATSU από την Ευρώπη :oops: :oops: Δεν βγαίνουν πλέον τέτοια αυτοκίνητα..
Άβαταρ μέλους
SOTIRIS VOL1
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιαν 30, 2019 6:31 am
Τοποθεσία: Volos
Επικοινωνία:

Re: Νέο Μέλος

Δημοσίευση από SOTIRIS VOL1 »

GIOTIS_JDM έγραψε:Kαλωσόρισες Φίλε!!Αύριο παραλαμβάνω και εγώ το δικό μου από εγκατάσταση lpg.Ελπίζω μετά από 100.000 κμ να λέω και εγώ τα ίδια!!Όντως πολύ κρίμα που έφυγε η DAIHATSU από την Ευρώπη :oops: :oops: Δεν βγαίνουν πλέον τέτοια αυτοκίνητα..
Καλώς σας βρήκα παιδιά...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”