Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από manos man. »

Pesketzis έγραψε: 05 Μαρ 2011 16:17
Μας έτρεχε μες στην νύχτα, μας άφησε όλο το βράδυ να περιμένουμε και να αγωνιούμε και αφού μας έσκασε καλά καλά είπε να εμφανιστεί στις 6:30 το πρωί να μας πει την πρώτη καλημέρα.

Το συναίσθημα ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!!!
Μου το έλεγαν, όπως θα το λέω και εγώ στους επόμενους αλλά είναι αδύνατο να το περιγράψεις με λόγια αυτό που νιώθεις.

Είχα την εντύπωση πως είχα ζήσει όλες τις συγκινήσεις της ζωής αλλά αυτή η συγκίνηση είναι πολύ πάνω από όλες.
Ότι καλύτερο μου έχει συμβεί στη ζωή μου!
Η ποιο ευτυχισμένη στιγμή που έχω ζήσει μέχρι σήμερα.

Ευχαριστώ το Θεό που με αξίωσε να το ζήσω και ευχαριστώ την γυναίκα μου που μου έφερε αυτό το πλασματάκι στη ζωή μου!!!

Όσοι το έχετε ζήσει είμαι σίγουρος πως με καταλαβαίνεται και όσοι δεν το έχετε ζήσει σας το προτείνω ανεπιφύλακτα.


ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙΣ!!!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
Λεωνιδας
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:49 am

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από Λεωνιδας »

Αντίγραφο από __1_~1.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΝΟ !
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

Λεωνιδας έγραψε:
Αντίγραφο από __1_~1.JPG
χα χα χα χα :lol: :D :lol:
πανος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 4:38 pm
Τοποθεσία: Αιτ/νια

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από πανος »

να σας ζησει το μωρακι σας . υγεια και καλη τυχη να εχει στην ζωη του το αγγελουδι . εχω και εγω δυο κοπελαρες η μια 3 χρονων η αλλη ποιο μεγάλη...... κατά 9 χρονια .. :lol: τα λατρευω , και ειμαι πολυ υπερηφανος που ειμαι χαζοτρελομπαμπας !!!!! και οι δυο τους είναι οι καλύτεροι συνεπιβάτες για off road η δε μανα τους τρεμει και μονο στην ιδεα . :lol:
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από Pesketzis »

Ευχαριστώ Πάνο να είσαι καλά και να χαίρεσαι τις κορούλες σου και να τις καμαρώνεις μέχρι τα βαθιά γεράματα.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από Pesketzis »

Λεωνίδα είσαι άπαιχτος... μέσα στο μυαλό μου είσαι :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από Marina »

Άντε ρε δεν ντρέπεστε... θα καταντήσετε το παιδί έτσι;;;; σαν κατάδικο;;; τη καημένη τη μαμά τη ρωτήσατε;;;
Απο αυτή τη φωτογραφία μόνο τα κάγκελα λείπουν.....
Α ρε τι τραβάνε τα παιδάκια μέχρι να μπορέσουν να μιλήσουν και να εκφράσουν την γνώμη τους.... όοοοτι τρέλα κουβαλάει ο μπαμπάς στο κεφάλι πρέπει να την υποστούν....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
πανος
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ Απρ 11, 2012 4:38 pm
Τοποθεσία: Αιτ/νια

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από πανος »

:lol: χαχαχααα μαρινα !!!!! καλο !!!! αλλα ετσι ειναι οι μπαμπάδες .... ίσως γιατί απουσιαζουμε ποιο πολυ απο το σπιτι και μας λυπουν και ποιο πολύ . πάντως εμένα άμα βάλει κανένας κάμερα και με τραβήξει ,οταν επιστρέφω σπίτι , και το ανεβάσει you tube θα γελαει ο πασα πικραμένος . και θα σας πω γιατι . οταν εκανα παιδια και εγώ κατάλαβα το γιατι :
:idea: Οτι τα ποιο όμορφα πράγματα τελικά στην ζωη δεν ειναι πράγματα .
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε, αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα.
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Είμαι ένας χαζομπαμπάς

Δημοσίευση από Synteknos »

πανος έγραψε: Οτι τα ποιο όμορφα πράγματα τελικά στην ζωη δεν ειναι πράγματα .
Κάθε μέρα κατα τις 19:40 φεύγω για δουλειά. Πριν η μικρή μου καταλάβει οτι αυτό είναι στάνταρ διαδικασία, όταν έλεγα καληνύχτα με ρωτούσε "πού πάς;". Μόλις απαντούσα "πάω στην δουλειά", έπαιρνε φόρα, μου αγκάλιαζε το πόδι και επαναλάμβανε παιχνιδιάρικα "μην πας στη δουλειά, μην πας στη δουλειά, μην πας στη δουλειά"! Αυτό κόστιζε 10 λεπτά καθυστέρηση κάθε φορά! :D :D :D
Αν κάποιος δεν καταπλακωθεί συναισθηματικά από κάτι τέτοιο και καταλάβει οτι αυτό είναι ένα παιχνίδι για το παιδί, είναι από τις πιό γλυκιές στιγμές (και μετέπειτα αναμνήσεις) που μπορεί να έχει ένας γονιός Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Απάντηση