Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Τα μέλη του TeriosClub.net Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών Νέο μελος

Νέο μελος

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Δημοσίευση Δευτ Δεκ 09, 2019 1:35 pm

Γειά χαρά σε όλους,είμαι ο Γιάννης,νέο μέλος μιας και μόλις αγόρασα ένα terios 2 του 2007.Έχω ήδη ψάξει πληροφορίες για το αυτοκίνητο,και καθώς φαίνεται θα τα μάθω όλα εδώ μέσα! :D :D

Δημοσίευση Δευτ Δεκ 09, 2019 5:07 pm

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Γιαννη!!!! Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα με το εργαλείο!!!!
TERIOS II 1500 M/T LSD
FULL UNDERCOVER
KANGAROO POWERWINCH 6000lbs
JAMSPORT SUSPENSION +5cm
HANDMADE SNORKEL
Toyo Open Country A/T plus 215/65/16
+25mm wheels spacers

Δημοσίευση Τρί Δεκ 10, 2019 10:39 am

Καλημέρα, καλώς ηρθες!!!!
Να μεγαλώνει η κρητικοπαρέα :D
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

Δημοσίευση Τετ Δεκ 11, 2019 10:24 am

Ευχαριστώ πολύ παιδιά να είστε καλά!!

Δημοσίευση Κυρ Δεκ 15, 2019 8:09 pm

καλως ηρθες στην παρεα μας,απο πιο μερος?
ΑΡΓΑ......ΑΡΓΑ!!!!!!
DANA 30-35 4WD Tmax 6500lbs

Δημοσίευση Δευτ Δεκ 16, 2019 11:40 am

Λοιπόοον,μένω στο Ηράκλειο αλλά είμαι από Λάρισα και είμαι εδώ τα τελευταία χρόνια λόγω δουλειάς.Έχω αγοράσει από μάντρα το Terios 1.5,όμως θα το κατεβάσω εδώ μετά την πρωτοχρονιά.Στην ουσία δεν το έχω οδηγήσει ακόμα,αλλά μόλις ανέβω στις γιορτές αφού αλλάξω λάστιχα και κάνω και ενα καλό γενικό service καλού κακού,θα επιστρέψω Ηράκλειο.Όλα τα χρόνια είχα στρωτά αυτοκίνητα γκάζια κλπ...όμως μου έχουνε περάσει πλέον αυτά..και από την στιγμή που ο πατέρας μου πήρε jimny και το οδήγησα αρκετά,μου έκανε αρκετή εντύπωση το ότι πας σχεδόν παντού (άλλο αυτοκίνητο μόλις πατήσει εκτός δρόμου),και έτσι επέλεξα να πάρω το daihatsu όχι τόσο για extreme καταστάσεις αλλά για να σταματήσουνε να μου φεύγουνε τα σφραγίσματα στις λακούβες και για να μπορώ να οδηγήσω σε χιόνι και σε καμιά πιο δύσβατη παραλία.Να περνάω γενικά από πάνω βρε αδερφέ.Μιας και έγραψα το σεντόνι για πείτε και καμια γνώμη για ελαστικά 50-50 (έχω διαβάσει ήδη περι ελαστικών εδώ μέσα).Γενικά θα οδηγώ σε άσφαλτο αλλά όπως είπα και πιο πάνω είμαι πλέον αρκετά πιο προσεκτικός οδηγός και οδηγώ αργά,οπότε με ενδιαφέρει να μπορώ να κινηθώ αξιοπρεπώς και εκτός σε χώμα και χιόνι.

Δημοσίευση Πέμ Δεκ 26, 2019 11:55 pm

Καλώς ηρθες στην παρέα του terios klub Καλορίζικο και καλοτάξιδο εντός και εκτός δρόμου!!!!! Καλές γιορτές σου έυχομαι :!: :!: :!:

Δημοσίευση Παρ Δεκ 27, 2019 11:33 am

Νομίζω καλά το σκέφτηκες με το Terios, είναι πραγματικά πολύ τιμιο αμάξι!
Και σίγουρα είναι πιο αμάξι από το jimny.
Καλές γιορτές, με το καλό να το κατεβάσεις Κρήτη!!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

Δημοσίευση Δευτ Ιαν 20, 2020 9:53 am

καλημερα σε ολη την Τερατοπαρεα

Δημοσίευση Δευτ Ιαν 20, 2020 12:59 pm

Καλημέρααα...καλωσόρισες! Πολλές και καλές εξορμήσεις ;)

Επιστροφή στο Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών