Νέος με πολλά προβλήματα :)

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
Nastos
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Μάιος 01, 2018 9:56 pm

Νέος με πολλά προβλήματα :)

Δημοσίευση από Nastos »

Καλησπέρα σε όλους παιδιά.. Σαν τρελαμένος με το ψάρεμα έψαχνα ενα εργαλείο να ρίχνω τν βάρκα στ θάλασσα αλλα και αυτόματο παράλληλα για να τ Οδηγάει και η κοπέλα μ τ πιο τέλειο απο ένα terios 1300 ???
Η τρέλα μου λοιπόν με έφτασε από Αθήνα ορεστιάδα :lol: έχοντας κάποιες γνώσεις και αφού απέρριψα 3 terios σε 2 σε αθήνα και ενα Τύρναβο ( ναι ναι πήγα και Τύρναβο βα δω terios) κατέληξα σε ενα στν Ορεστιάδα 97 μοντέλο αυτόματο μιλώντας με τν άνθρωπο βρήκαμε κ ένα κοινό γνωστό και πήρα τν απόφαση να πάω... Πήρα τν κοπέλα μου κ ανεβήκαμε με το τρένο (19 ώρες περίπου) βλέπω τ αυτοκίνητο ατρακαριστο με πολύ ωραίο ήχο κινητήρα με πήγε και μια βόλτα ο άνθρωπος τπτ ανησυχητικό πέρα τ οτι τσίμπαγε λίγα λαδια.. Μ το είχε πει ο άνθρωπος βέβαια κ το διαπίστωσα κ εγώ.. Το βράδυ διανυκτέρευσαμε ορεστιαδα τν επόμενη το πρωί έγινε η μεταβίβαση και ξεκινήσαμε για Αθήνα.... Που θέλετε να γράφω τα προβλήματα που βρήκα στο αμάξι από τα πρώτα χλμ και να μ πείτε τν γνώμη σας???, Μπορώ να πιάσω όλες τς κατηγορίες :lol: δυστυχώς οι άνθρωποι δεν έχουν μπεσα... Αγόρασα ενα αυτοκίνητο σε πολύ καλή τιμή με τσ έξοδα μ πήγε σε ικανοποιητική τιμή και δεν ξέρω αν τλκ θα το φτιάξω η θα το κάνω σκραπ :twisted:
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: Νέος με πολλά προβλήματα :)

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Γράψε εδώ: viewforum.php?f=1
Nastos
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Μάιος 01, 2018 9:56 pm

Re: Νέος με πολλά προβλήματα :)

Δημοσίευση από Nastos »

Ευχαριστώ δεν με αφήνει να κάνω άλλο ποστ θα γράψω ενα απο τα θέματα που εχω εδώ και θα το μεταφέρω οπότε με αφήσει..
εχω το εξής πρόβλημα όταν είναι σταματημένο το αυτοκίνητο εν λειτουργία και βάζω οποιαδήποτε ταχύτητα ενα πατάω Φρένο σβήνει... Ρελαντι δουκευει 1500 στροφές αλλα μόλις μπει η ταχύτητα πέφτει στς 900 καμία φορά παθαίνει αναλαμπή και δεν σβήνει αλλα μόλις γυρίσω το τιμόνι η ανάψω air condition σβήνει χωρίς δεύτερη σκέψη.. Με λίγα λόγια όταν πρέπει να σηκώσει φορτίο το αυτοκίνητο με κουμπωμένη ταχύτητα απο σταματημένο σβήνει.. Υπάρχει κάποια βαλβίδα που το ελέγχει? Κάποιος αισθητήρας? Έχει και 7000 υποπιεσεις το άτιμο και δεν ξέρω τ να πρώτο τσεκάρω :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”