καλως ηρθα!

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

καλως ηρθα!

Δημοσίευση από adam »

Καλησπερα σε ολους!
Νεο μελος, σε αναζητηση για ενα terios 1.5 automatic! Μπηκα να διαβασω τους παλαιοτερους κατοχους για να καταληξω καπου :)
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: καλως ηρθα!

Δημοσίευση από adam »

Κατι ακομα! Βρισκομαι Αθηνα και εν καποιος εχει το χρονο και την ορεξη να κανουμε παρεα μια βολτα το δικο του τεριος 1.5 θα με εξυπηρετουσε πολυ! Ντρεπομαι να παω σε καποιον πωλητη απλα κ μονο για να κανω τεστ ντραιβ ενω οι εμποροι που εχω ρωτησει δεν τα δινουν! Με ενδιαφερει κυριως η συμπεριφορα του οχηματος σε εθνικη. Δλδ να βγουμε ειτε ΑΟ ειτε Λαμιας για μερικα χιλιομετρα. Ευχαριστω
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: καλως ηρθα!

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Καλώς όρισες.
Σου προτείνω να επιλέξεις με το ESP.
Για βέλτιστη συμπεριφορά σε άσφαλτο, θα χρειασθεί να αλλάξεις τα εργοστασιακά αμορτισέρ με καταλληλότερα.
Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι, δεν απαιτείς, ζητάς, και το άλλο μέρος ανταποκρίνεται θετικά ή αρνητικά.
Αυτά από εμένα.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: καλως ηρθα!

Δημοσίευση από adam »

NEKTARIOS έγραψε:Καλώς όρισες.
Σου προτείνω να επιλέξεις με το ESP.
Για βέλτιστη συμπεριφορά σε άσφαλτο, θα χρειασθεί να αλλάξεις τα εργοστασιακά αμορτισέρ με καταλληλότερα.
Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι, δεν απαιτείς, ζητάς, και το άλλο μέρος ανταποκρίνεται θετικά ή αρνητικά.
Αυτά από εμένα.
Σε ευχαριστω. Εχω βρει καποιο οχημα που με ενδιαφερει εκτος Αθηνων, αρκετα μακρυα. Οποτε το να παω σε καποιον σαν πιθανος πελατης απλα κ μονο για να το οδηγησω δεν μου αρεσει.
Κοιταω για εκδοση με επιλογες dac + trc, υπαρχει και κατι επιπλεον απο αυτες τις επιλογες οσο αφορα τη συμπεριφορα του οχηματος. Οσο αφορα τα αμορτισερ, διαβασα και εδω διαφορα σχολια απο μελη, θα το ψαξω εκτενεστερα μετα την αποκτηση του οχηματος.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”