Υποψηφιος..

Συστηθείτε μας...Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Απάντηση
Colossos
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2016 12:14 pm

Υποψηφιος..

Δημοσίευση από Colossos »

Παιδια γεια σας,
Ψαχνω να παρω το Terios 1.Εχω βρει μερικα μοντελα που αντεχει το πορτοφολι μου γυρο στα 4000€ μοντελα 2000-2001.Η χρηση που το θελω ειναι καθημερινη,για κανα ταξιδακι και για να σερνω μπαγκαζιερα,κυριος για ξυλα.
Τα ερωτηματα μου ειναι αν λογο παλαιοτητας αντιμετωπισω προβληματα και τελος αν θα βρισκω ανταλλακτικα ευκολα και αν θα ειναι ακριβα λογο που η Daihatsu αποσυρθηκε απο την Ευρωπη.
Ευχαριστω πολυ.
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Υποψηφιος..

Δημοσίευση από TAG »

Καλως ηρθες Φιλε
Καλη διαμονη στο forum και βεβαια καλη αγορά να κανεις !
Το Τεριος ειναι ενα αμαξι που δε χρειαζεται ανταλλακτικα γιατι απλα...δε χαλαει..
:D :D
Περαν της πλακας τωρα , σιγουρα ακούγεται περιεργο για ενα υποψηφιο αγοραστη ή και
Κάτοχο να μην υπαρχει η ομπρελα της global μαμας εταιρίας στην Ευρωπη..

Υπαρχει ομως ενα νεο που αφηνει υποσχέσεις και προσδοκίες χαλαρωσης:
Ειναι επισημο πια οτι η Toyota απορρόφησε το 100% της daihatsu
Οποτε πιστευω μακροπρόθεσμα να λυθουν οποια προβληματα...

Καλη συνεχεια !
Επίτιμος....
dimiteis
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 10, 2012 12:06 am

Re: Υποψηφιος..

Δημοσίευση από dimiteis »

ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΝΤΑΙΧΑΤΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΩΝ.
ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΛΠ, ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΤΗΣ ΝΤΑΙΧΑΤΣΟΥ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΓΩΝΙΣΜΟ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ, ΣΠΑΝΙΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΕ.... ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ... ΣΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ Η ΝΤΑΙΧΑΤΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Υποψηφιος..

Δημοσίευση από Pesketzis »

Φίλε μου αν θέλεις επικοινώνησε μαζί μου (6977-294440), υπάρχει αυτοκίνητο άψογο λίίίίγο πάνω από τα λεφτά σου προσεγμένο και συντηρημένο από εμένα αν θυμάμαι καλά 2004 μοντέλο. Αν κιόλας είσαι από Αθήνα μπορείς να το δεις και επιτόπου και να τα κανονίσεις απευθείας με τον πωλητή.
Colossos
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2016 12:14 pm

Re: Υποψηφιος..

Δημοσίευση από Colossos »

Παιδια ευχαριστω πολυ για τις πολυτιμες απαντησεις σας,με καλυψατε πληρως.Επομενος αρχιζει το ψαξιμο.Δυστηχως λογο του οτι μενω σε νησι (Ροδος) περιοριζομαι σε μικρη αγορα.Ελπιζω να βρω κατι καλο.
Καλες διαδρομες!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία-παρουσίαση νέων μελών”