Λαβωμένοι Τέρηδες

Ότι άλλο θέμα σας απασχολεί για το Terios
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από geovil »

Καλα ξεμπερδεματα Σταυρο!!!!...και γρηγορα ευχομαι :D !!!!!
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από stev kar »

Σ΄ευχαριστώ φίλε!!!!!
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

ε ρε Στάυρο την γκάντεμια μου μέσα...
τί να πώ ρε φίλε, αφού είναι ατίθασο το Terας και δέν θέλει να το καβαλάει όποιος όποιος, γνώριζει μόνο τα αφεντικά του :D
τελοσπάντων κανόνισε πραγματογνώμονες και ιστορίες να καθαρίσεις το συντομότερο.

και αμα χρειαστείς κανένα καλό μάστορα μη διστάσεις ξέρουμε κάποιον να σε στείλουμε :lol: :lol:
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από manos man. »

Ωχ βρε Σταυρο! Τι να πω... Μεγαλη καντεμια... Ευχομαι να φτιαχτει το συντομοτερο η ζημια και να προλαβεις και την πανελληνια! Μετα εκει ξερεις! Για γρηγορη αναρρωση θα χρειαστουν και μερικα λασπολουτρα! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από daiterios »

Περαστικά Κ.Σταύρο και εύχομαι γρήγορη αποκατάσταση της ζημιάς.
Σχετικά με τις εγκαταλήψεις των χτυπημάτων η μόνη λύση είναι κάποια κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο σε λειτουργία.
Πρός το τέλος Ιουνίου και αφού ο Τέρης είχε βαφτεί από κάτι χτυπήματα μπροστά αριστερά και δεξιά στο προφυλακτήρα αλλά και στα φρυδάκια η χαρά μου δεν κράτησε για πολυ διότι πρίν από 1,5 μήνα περίπου ίσως παραπάνω και αφού πάρκαρα το Τέρη κανονικά 1 με 1,5 μέτρο πίσω από την γωνία του πεζοδρομίου (αριστερά ήταν παρκαρισμένος ο Τέρης) κάποιος πέρασε και κοπάνησε πάνω του.
Λόγω του ότι ήταν παρκαρισμένος αριστερά έτσι και εγώ μπήκα από τα αριστερά, ήταν βράδυ οπότε το κατάλαβα με το που ξεκίνησα, το αποτέλεσμα ήταν να πεσει κάτω το φρυδάκι και να ξεκουμπώσει ο ελάχιστα ο προφυλακτήρας.Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πώς κατόρθωσε κάτι τέτοιο αφού όταν έστριψε το τιμόνι δεξιά ο τροχός δεν βρήκε πουθενά.
Έπειτα από το συγκεκριμένο περιστατικό τις περισσότερες φορές τοποθετώ κάμερα και εν'κίνηση αλλά όταν είναι κάπου παρκαρισμένα, βέβαια είναι λίγο επικύνδυνα μήπως και κλέψει κανένας τη κάμερα αλλά τι να κάνουμε το ρισκάρουμε.
Sorry για την πολυλογία αλλά έπρεπε κάπου να πώ και εγώ το πόνο μου :) :) :)
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από stev kar »

:) :)
Περαστικά μας φίλε Ανέστη!!! Αυτό να είναι το κακό.
Σήμερα πάντως, μπήκε στην κλινική ο Τέρης μου για ένα καλό λίφτιγκ!!!!!!!!
Τον ανέλαβε ο Dr και πιστεύω να τον έχω στην πανελλήνια, σίγουρα!!!!! :D :D :D

Άντε να σε δούμε κι εσένα κάποτε, σε κάποια από τις συναντήσεις μας.
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από giorgos man. »

Σταύρο, σήμερα είδα τα μαντάτα σου..... :x :x
Πήρα θάρρος όμως διαβάζοντας ότι ο Τέρης σου μπήκε στην "κλινική" και τον ανέλαβε
ο Dr.
Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι έτοιμος για την πανελλήνια. Αλλωστε θα συνταξιδεύετε οπότε θα τον έχει σε επιτήρηση για την ¨καλή λειτουργία"...... ;) ;) ;)

Αντε ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ !!!!


Υ.Γ. Το "φακελάκι" μην ξεχάσεις, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά για να μην ξεχάσει κανένα "νυστέρι" μέσα.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Φιλιά
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Ο δικός μου Τέρης!!!

Δημοσίευση από stev kar »

Αντε ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ !!!!
Υ.Γ. Το "φακελάκι" μην ξεχάσεις, όχι για κανένα άλλο λόγο, αλλά για να μην ξεχάσει κανένα "νυστέρι" μέσα.... :lol: :lol: :lol: :lol:



Γειά σου φίλε Γιώργαρε!!! έτοιμο κ το φακελάκι, όπως συνηθίζεται στη χώρα μας!!! χα χα χα χα!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Λαβωμένοι Τέρηδες

Δημοσίευση από daiterios »

Περαστικά Κ.Γιώργο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος daiterios την Πέμ Αύγ 08, 2013 4:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Λαβωμένοι Τέρηδες

Δημοσίευση από daiterios »

Ορίστε και 3 φωτογραφίες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος daiterios την Πέμ Αύγ 08, 2013 4:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Υπόλοιπα προβλήματα & λύσεις”