Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Συζήτηση για ότι αφορά τις ανάρτησεις, το πλαίσιο και την μετάδοση
Απάντηση
chris.therios
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 13, 2017 12:20 am

Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Δημοσίευση από chris.therios »

Παιδια χαιρετω την παρεα, θα ηθελα τα φωτα σας , εχω ενα Terios 2003 J102 K3 κινητηρας 1300 το οποιο εχει μηχανικο σασμαν.
Πριν απο ενα χρονο ειχα ενα εργατικο ατυχημα στην δουλεια μου που ειχε ως αποτελεσμα
να χασω το δεξι μου χερι , το ξερω ειναι τραγικο αλλα πρεπει να συνεχεισω την ζωη μου οπως και να οδηγω το αγαπημενο μου Terios, χωρις να το αποχωριστω και να αναζητησω ενα αλλο αυτοματο, ετσι ρωταω εαν γινεται ή αν αξιζει να το μετατρεψω σε αυτοματο.
Οποιαδηποτε πληροφορια ή γνωμη θα την εκτιμησω πολυ, ευχαριστω εκ των προτερων.
Χρηστος.
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Δημοσίευση από kostas »

Καλως ηρθες! σε συμφερει να το πουλησεις και να βρεις αυτοματο η να βαλεις αγγελια ανταλαγης.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Συμφωνώ με τον Κώστα.
Αν έχεις τα χρήματα, πάρε ένα αυτόματο Terios2, με όλα τα συστήματα ελέγχου (VSC, TRC, DAC, κλπ).
Θα είναι τόσο πιο ασφαλές σε άσφαλτο και παιχνιδιάρικο σε χώμα σε σχέση με το Terios1 που θα το παίρνεις μαζί στην κρεβατοκάμαρα. :lol:
(Ελπίζω να μην παρεξηγήσουν οι κάτοχοι Terios1, να ξέρετε ότι λόγω του Terios1 κόλλησα στα Terios και πήρα Terios2!). :D
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Δημοσίευση από goranterios »

Καλησπέρα και από εμένα!!!! Κώστας και ποιο αναλυτικός ο Νεκτάριος με καλύψανε με τις προτάσεις τους :!: :!: Αν σε παίρνει οικονομικά κάνε την αλλαγή σε αυτόματο τέριος 2 με όλα τά καλούδια που αναφέρει ο Νεκτάριος θα σε καλύψει απόλυτα:!: :!: :!:
chris.therios
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Οκτ 13, 2017 12:20 am

Re: Μετατροπη σασμαν απο μηχανικο σε αυτοματο

Δημοσίευση από chris.therios »

Παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναρτήσεις-Πλαίσιο-Μετάδοση”