Μπρελόκ TeriosClub.net

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από Synteknos »

Όπως πολλοί από εσάς θυμάστε, είχαμε φτιάξει και μπρελόκ μαζί με τα φούτερ, που όμως δεν ήταν και... τεράστια επιτυχία 8-) Από τότε προσπαθούσα να βρώ μια καλύτερη επιλογή για να τα φτιάξουμε. Και ενώ φανταζόμουν οτι η λύση ήταν να βρεθεί κάποιος να μας κεντήσει καλύτερα το περίγραμμα, εμφανίστηκε στο Miata Club αυτή η πολύ ενδιαφέρουσα επιλογή.
MCoG keyring.jpg
Το μπρελόκ είναι ολομεταλλικό και χαρακτό. Η ποιότητα της χάραξης δεν είναι και η καλύτερη αλλά εμένα - και του Μάνου που κάθεται δίπλα μου :D - μου κάνει. Έχω ρωτήσει και μου έχουν πει οτι η κοπέλα που τα κατασκευάζει μπορεί να φτιάξει και για εμάς. Μένει να της στείλω την φωτό από το σήμα του club.

Επειδή στα κλειδιά μου έχω και αυτό
MX-5 keyring.jpg
ο Μάνος σκέφτηκε οτι μπορεί να θέλουμε κάτι τέτοιο. Η δική μου άποψη είναι να ρωτήσουμε αν μπορούμε να έχουμε το έμβλημα του club ή την σιλουέτα ενός Terios λίγο πιο βαθειά χαραγμένα, ούτως ώστε να βάψουμε μόνοι μας με κάποιο σμάλτο μαύρο τις χαρακιές και να φαίνεται περισσότερο όπως η σιλουέτα στην φωτό. Σημειωτέον οτι το σχήμα σε αυτό το μπρελόκ είναι έτσι γιατί το μπροστινό κομμάτι αντικαθιστά τα... κέρματα για το καρότσι του σουπερμάρκετ!

Ακούμε γνώμες για να πάρουμε μπροστά!

Υ.Γ. Κύριε geovil, μάλλον το κονεδάκι με την δεσποινίδα-κυρία (δεν ξέρω και τι είναι....) θα το αναλάβετε οταν χρειαστεί, έ; :mrgreen:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από geovil »

Μην αγχωνεσαι Σπυρο..............αυτο,άστο πανω μου!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από Synteknos »

Θα θέλαμε τις γνώμες σας για το τί να φτιάξουμε για να ρωτήσω την κοπελιά που τα φτιάχνει και να πάρουμε τιμή. Λοιπόν, τί λέτε, φανταστικοί συμφορουμίτες? :D
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από TAG »

Εγώ μέσα..
(εχω πολλες φορες "συχτιριάσει" :evil: , ψάχνοντας να βρω νομισμα για καροτσάκι )

π.χ :
TeriosClub.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από TAG »

ιδέες για σκαλιστό σχέδιο του αυτοκινητου
ωστε στην μια πλευρά να εχει το λογοτυπό μας , στην άλλη αυτό
έχω έμπνευση σήμερα ... 8-) :lol: :mrgreen:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Μπρελόκ TeriosClub.net

Δημοσίευση από Synteknos »

Μ' αρέσουν! Για να δούμε κι εδώ!

Συγχωρήστε μου τις ατέλειες, ετσι κι αλλιώς αυτά θα γίνουν απλά σχέδια στην τελική χάραξη.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Απάντηση