Ευρετήριο Δ. Συζήτησης TeriosClub Market TeriosClub.net boutique Παραγγελία ρούχων TeriosClub.net

Παραγγελία ρούχων TeriosClub.net

Τελικα θα παραγγειλω και εγω...
Ελπιζω να προλαβα!!!!!

NORTH - 55000 μαυρο Μ τεμ.1
Γιλέκο PANOPLY μπλε/κοκκινο Μ τεμ.1 και L τεμ.1
Γιλέκο PANOPLY μαυρο M τεμ.1
TERIOS II 1500 M/T LSD
FULL UNDERCOVER
3000LB WITCH
JAMSPORT SUSPENSION +5cm
HANDMADE SNORKEL
Toyo Open Country A/T plus

Δημοσίευση Δευτ Φεβ 09, 2015 5:01 pm

Σήμερα έφυγε η παραγγελία. Μέχρι την Παρασκευή περιμένουμε τα ρούχα να έρθουν και να κεντηθούν Δευτέρα με Τρίτη. Οταν θα έχω νεότερα, θα ενημερώσω.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...

Τα ρούχα είναι πάνω στη μηχανή του κεντήματος :D Κάποιες ελλείψεις θα μας έρθουν στις 26/2. Αύριο θα παραλάβω όσα είναι έτοιμα και θα τα τακτοποιήσω για τις αποστολές. Περισσότερα αύριο!!!

Παρέλαβα σήμερα το κομμάτι της Sol's, τακτοποίησα τις παραγγελίες και περιμένω τη Δευτέρα τα γιλέκα για να κλειστούν οι αποστολές. Και μερικές φωτό :mrgreen:

Όλα.jpg

Ταμπελάκια.jpg

Έτοιμα.jpg

Με γειές!!!

Πρέπει βέβαια να σας ομολογήσω οτι ΨΟΦΑΩ για τέτοιες διαδικασίες!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.

ΠΡΩΤΟΣ Ο ΣΠΥΡΟΣ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ρε φιλαρακι και ΕΣΥ που θα κοιμασε μέχρι να έρθουν και τα υπόλοιπα ρούχα ,στο πάτωμα????"? :D :D :D
ΑΡΓΑ......ΑΡΓΑ!!!!!!
DANA 30-35 4WD Tmax 6500lbs

TAG Άβαταρ μέλους

Σπυρος ...Αξιος Αξιος !!!
Τον ...βλεπω να κοιμάται στο...χαλάκι...
:lol: :lol:
Επίτιμος....

Δημοσίευση Δευτ Φεβ 23, 2015 7:20 pm

Μπράβο Σπύρο, σε ευχαριστούμε και περιμένουμε ανυπόμονα!!! :D :D :D :D :D

Δημοσίευση Δευτ Φεβ 23, 2015 9:12 pm

Αφού σας εχω πεί οτι έχω φτιάξει ένα σπιτάκι από παλέτες στην αυλή για τα παιδιά. Η γυναίκα μου το έχει τάξει. Επειδή με αγαπάει, όταν δεν θα με αντέχει πιά, αντί να με διώξει θα με στείλει εκεί!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Για πείτε τώρα, θέλετε να τα στείλω με τον Μάνο στην πίτα ή νωρίτερα (πχ για να τα πλύνετε);

Και κάτι ακόμα. Παρήγγειλα για τον Φάνη ένα fleece North 5XL και ένα φούτερ Slam 5XL. Ο Αρμόδιος κατάφερε να παραγγείλει... 5 τεμ. North XL νούμερο και 5 τεμ. Slam XL νούμερο Εικόνα :lol: :lol: :lol: Όταν ανακάλυψα την πατάτα, προλάβαμε και σώσαμε τα φλις. Τα φούτερ, οχι, ήταν ήδη πάνω στην μηχανή και τελείωναν από το ράψιμο. Οπότε μας τα άφησε και όταν/αν πάρει κάποιος κανένα από αυτά, του δίνω τα χρήματα.

Άρα, έχουμε 5 φούτερ Slam ΧL σε μαύρο χρώμα που ψάχνουν μια στοργική αγκαλιά να τα υιοθετήσει! :lol: :lol: :lol: :lol: Υπενθυμίζω οτι η τιμή είναι 18 ευρώ :D

Δημοσίευση Δευτ Μαρ 02, 2015 9:20 pm

Έχουμε μέχρι στιγμής παραλάβει όλα τα ρούχα εκτός από τα γιλέκα... Αυτά θα είναι εδώ Τετάρτη με Πέμπτη - είπε!.... Αν όντως γίνει, θα φύγουν και αυτά για να τα παραλάβετε στην πίτα. Αλλιώς, δυστυχώς, θα τα πάρετε μετά. Πιστέψτε με, προσπάθησα, απλά κάποια πράγματα με ξεπερνούν....

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TeriosClub.net boutique