VSC-TRC-DAC-HAC

Ότι αφορά τα φρένα και τα συστήματα αντιολίσθησης, ευστάθειας κτλ.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από adam »

ειμαι σε αναζητηση ενος αυτοματου 1.5. Μεχρι πριν λιγες μερες εψαχνα αποκλειστικα αυτοκινητο με dac+trc. Ο μηχανικος που ειχα μιλησει για να με κατευθυνει στις επιλογες μου, μου ειπε οτι τα περισσοτερα με dac ειναι εισαγωγης και εφοσον μιλαμε για μεταχειρισμενο φυσικα καλυτερα να μην τα κοιταω γιατι παιζουν πολλα με χιλιομετρα κτλ. Επισης μου ειπε οτι εαν παθει ζημια το σασμαν τοτε λογω αυτων των συστηματων θα ειναι μεγαλυτερο το κοστος. Ισχυουν πιστευετε αυτα που μου ειπε; Δεν εχω στο μυαλο μου off road διαδρομες, βατους χωματοδρομους σε διακοπες και ισως ελαφρια χωματινη διαδρομη απο περιεργεια μιας και δεν ειχα ποτε οχημα αποδεκτο για τετοιες διαδρομες.
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Πάρε το εργαλείο που σου κάνει την εργασία και την ευχαρίστησή σου, πάρε αυτό με όλα τα συστήματα ελέγχου.
Σε κάθε αγορά μεταχειρισμένου ελέγχουμε ή/ ή και εμπιστευόμαστε αν γνωρίζουμε τον προηγούμενο χρήστη.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από adam »

NEKTARIOS έγραψε:Πάρε το εργαλείο που σου κάνει την εργασία και την ευχαρίστησή σου, πάρε αυτό με όλα τα συστήματα ελέγχου.
Σε κάθε αγορά μεταχειρισμένου ελέγχουμε ή/ ή και εμπιστευόμαστε αν γνωρίζουμε τον προηγούμενο χρήστη.
Αναζητω οχημα μεσω αγγελιων οποτε στα τυφλα!
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Δεν είναι στα τυφλά, το αυτοκίνητο θα το ελέγξεις και αν ο πωλητής είναι ιδιώτης να κουβεντιάσεις μαζί του.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από adam »

NEKTARIOS έγραψε:Δεν είναι στα τυφλά, το αυτοκίνητο θα το ελέγξεις και αν ο πωλητής είναι ιδιώτης να κουβεντιάσεις μαζί του.

ναι προφανως, εννοω οτι δεν υπαρχει παραπανω γνωριμια.
Απλα ενω κοιταζα αποκλειστικά για οχημα με dac πλεον κατευθυνομαι για χωρις.
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Μην υποχωρήσεις.
Βρες το Terios με όλα τα καλούδια, άλλο αυτοκίνητο.
Έχεις πολύ ασφαλέστερη συμπεριφορά και εντός και εκτός δρόμου. Θα το εκτιμήσεις και θα το ευχαριστηθείς περισσότερο.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από adam »

NEKTARIOS έγραψε:Μην υποχωρήσεις.
Βρες το Terios με όλα τα καλούδια, άλλο αυτοκίνητο.
Έχεις πολύ ασφαλέστερη συμπεριφορά και εντός και εκτός δρόμου. Θα το εκτιμήσεις και θα το ευχαριστηθείς περισσότερο.
σε ευχαριστω για το χρονο σου
Άβαταρ μέλους
Nikos-ter1959
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Δευ Ιουν 12, 2017 10:41 pm

Re: VSC-TRC-DAC-HAC

Δημοσίευση από Nikos-ter1959 »

Παιδια καλησπερα!!Συγνβμη κιολας περιμενω να παρω ενα Terios toy 2008 sx ολλα
αυτα τα συστηματα τα εχει πανω η αν τα εχει ενεργοποιουνται καπως??Και αν τα εχει η οχι
πψς μποεω να το δω!!Ευχαριστω!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Φρένα & Συστήματα ABS, VSC, TRC, DAC, HAC”