Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Παρουσιάστε μας τον Τέρη σας!
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

ρε μή μου πείτε οτι......................





γιατί άν,

τότε δεν παιζόσαστε με ΤΙΠΟΤΑ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


να πούμε τα καλορίζικα;;;;;;;;;;
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από Synteknos »

:D :D :D
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από TAG »

Ρε σεις....
Δε παιζεστε !!!!
Μπραβο Σπυρετο !! :lol: ;) :D
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από manos man. »

Η αληθεια ειναι οτι ενα Terios I ελειπε στην κρητικοπαρεα :lol: :lol: :lol: Ζουμε μεγαλες στιγμες λεμεεεεεε!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από Synteknos »

Όντως ζούμε μεγάλες στιγμές, όμορφες στιγμές που είχαν λείψει τους τελευταίους μήνες... Με λίγο υπομονή και επιμονή όμως, η ζωή γύρισε και πάλι σε θετικό πρόσημο και ήρθε και πάλι η ώρα για χαμόγελα :D Για όλα αυτα θα μου κάνετε λίγο υπομονή να βρω χρόνο να γραψω στο Από Καρδιάς, μαζί με άλλα ωραία νεα :)

Αυτό όμως ειναι το topic για το τερατάκι του Γιώργου και φυσιολογικά η ιστορία του θα συνεχιστεί εδώ! Μόλις λοιπόν συγκεντρωθούν οι φωτο από Αθήνα, Ηράκλειο και... Σίσι :lol: θα ποστάρω το χρονικό της εσωτερικής μεταγραφής!!!
Stay tuned!!


Οφείλω να πω πως αν δεν ήταν ο Γιώργος, η απόκτηση Terios θα παρέμενε - ως ήταν μέχρι στιγμής - ενα πολύ μακρινό όνειρο. Ακόμα δεν έχω ξεκαθαρίσει ποιός από τους δυό μας ήθελε πιό πολύ να πάρω τον γεροΤέρη. Μάλλον ο Γιώργος...

Φίλε, ειλικρινά σε ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου....
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από giorgos man. »

Synteknos έγραψε:Ακόμα δεν έχω ξεκαθαρίσει ποιός από τους δυό μας ήθελε πιό πολύ να πάρω τον γεροΤέρη. Μάλλον ο Γιώργος...
....όταν αποκαλούμαστε φίλοι το εννοούμε ..... :!: :!:

Απλά δεν ήθελα να πάει σε άλλα χέρια για 2 λόγους.
1. Ηθελα να συνεχίσει να είναι μάχιμος, να πατάει χώμα, όχι μόνο άσφαλτο και να μην κάνει συμβατική διαβίωση
κουβαλώντας μόνο ψώνια από το super market ή λαχανικά από "τη λαϊκή" και

2. Δεν μπορούσα να σε βλέπω να υπογράφεις "αteriαστος" , τώρα θα το αλλάξεις..."teriασμένος" ή κάπως έτσι...


ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ και να το χαρείτε όπως σας αξίζει και του αξίζει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giorgos man. την Δευ Νοέμ 04, 2013 12:41 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από giorgos man. »

Ο "Γερο Τέρης" απλά έκανε μεταγραφή στην άξια ομάδα της Κρήτης , για να συνεχίσει εκεί την ένδοξη ιστορία του.

Ταξίδεψε "ασυνόδευτος" ( μεγάλος πιά βλέπεις ) , με τις δέουσες τιμές και ενέργειες των " Επιτροπών παράδοσης και Παραλαβής "

Το οπτικό υλικό θα συγκεντρωθεί και από τις δύο " Επιτροπές " και θα αναρτηθεί σύντομα... ;) ;) :lol: :lol:
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από geovil »

Περα και πανω απο τα οποια αυτοκινητα,υπαρχουν οι ανθρωποι με μεγαλειο ψυχης οπως ο Γιωργος ο Μανουσακης!!!!

Ακομα σημαντικοτερο απο το αυτοκινητο ,ειναι το "μαθημα ανθρωπινων σχεσεων" που περικλειεται σε ολην αυτην την κινηση!!!

Εγω παντως θεωρω τιμη το γεγονος οτι τον γνωριζω και κυριολεκτω!!!

Αυτα ειχα να πω εγω.........οσο για τον Γερο-Τερη,ευχομαι καλοριζικος,καλοταξιδος,καλολασπωτος και οτι αλλο προκυψει!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από Marina »

Τα λόγια είναι περιττά.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ και στους δυο!!!!
Καλορίζικος ο Τέρης σου Σπύρο... να τον χαρείς και εσύ και εμείς...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
maverick
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2012 10:18 pm
Τοποθεσία: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: Ο Γερο Τέρης ετών 15 !!!

Δημοσίευση από maverick »

Τελικά μετά από μια μεγάλη απουσία μου απ την παρεούλα σας ξαναγράφω πάλι στο καλύτερο ποστ για αρχή .Με κάλυψε η Μαρίνα με αυτο που έγραψε :ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στους δυο.
RAV MKIII BF 225/70/R16
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παρουσίαση αυτοκινήτων των μελών”