New car.....new rules

Παρουσιάστε μας τον Τέρη σας!
Απάντηση
kostasxin
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 10:45 pm

New car.....new rules

Δημοσίευση από kostasxin »

Και είναι ακόμα η αρχή...

https://www.youtube.com/watch?v=lrWgya3UN-o&t=177s
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: New car.....new rules

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Πολύ όμορφο!!Καλοτάξιδο και καλές εξορμήσεις!!Κρίμα βέβαια για την ζημία αλλά υγεία να έχουμε πάνω από όλα!!
Εγώ από την μέρα που αγόρασα το δικό μου εδώ και 1μιση χρόνο δεν θέλω να βγω από μέσα
kostasxin
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 10:45 pm

Re: New car.....new rules

Δημοσίευση από kostasxin »

GIOTIS_JDM έγραψε:Πολύ όμορφο!!Καλοτάξιδο και καλές εξορμήσεις!!Κρίμα βέβαια για την ζημία αλλά υγεία να έχουμε πάνω από όλα!!
Εγώ από την μέρα που αγόρασα το δικό μου εδώ και 1μιση χρόνο δεν θέλω να βγω από μέσα
Japan rules....
Όχι μόνο εγώ αλλά όλη η οικογένεια το λάτρεψε από την πρώτη στιγμή! Βέβαια εδώ να αναφέρω ότι μεγάλο ρόλο πρέπει να έπαιξαν και τα Koni τα κίτρινα του civic :D που είχα!
Με χόμπι την φωτογραφία και οι βόλτες που γουστάρουμε σε όλα τα τερεν ήταν μονόδρομος η αγορά του Terios. Με την αγορά τοποθέτησα και φιμέ γιατί ο ήλιος μας πέθαινε. Τώρα σειρά έχει το multimedia player 2din, σκαλοπάτια και τα φρύδια στο πλάι! Εν τω μεταξύ μου έχει γυαλίσει και η παρακάτω μπάρα αλλά στην Ελλάδα δεν την βρήκα οπότε έχω επιστρατευσει φίλους στο εξωτερικό μπας και την βρούμε!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
ΓιώργοςΠειραιάς
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:56 am
Τοποθεσία: Πειραιάς

Re: New car.....new rules

Δημοσίευση από ΓιώργοςΠειραιάς »

Να θυμάσαι μόνο οτι μπάρα μπρος, κοτσαδόρος και σκαλοπάτια σε "κατεβάζουν" και θα αρχίσεις να βρίσκεις!
The Black Pearl
M/T LSD SX PLUS 1500CC
Και CB με άδεια έχομεν
Και παίζουμε και ερασιτεχνικά
SY1BWK
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παρουσίαση αυτοκινήτων των μελών”