Terios II Giotis_jdm

Παρουσιάστε μας τον Τέρη σας!
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από Synteknos »

Καλώς μας βρήκες και καλά πόστ!

Πάντως μην αισθάνεσαι μόνος. Εκτός απο τον Κώστα με το Starlet είμαι κι εγώ με MX-5 '00 1.8. Και φαντάσου λέει να συναντηθούμε στην Αθήνα για καφέ, να μιλήσουμε για Terios! :lol:

Βέβαια, πέρα από την πλάκα, όταν σου αρέσει η αυτοκίνηση γενικώς, πάντα ψάχνεσαι για κάτι πιό ενδιαφέρον από ενα αυτοκίνητο απλής μετακίνησης, είτε είναι γρήγορο στριτάδικο, είτε off-road, ή όπου τον βγάλει τον καθ´έναν.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Synteknos έγραψε:Καλώς μας βρήκες και καλά πόστ!

Πάντως μην αισθάνεσαι μόνος. Εκτός απο τον Κώστα με το Starlet είμαι κι εγώ με MX-5 '00 1.8. Και φαντάσου λέει να συναντηθούμε στην Αθήνα για καφέ, να μιλήσουμε για Terios! :lol:

Βέβαια, πέρα από την πλάκα, όταν σου αρέσει η αυτοκίνηση γενικώς, πάντα ψάχνεσαι για κάτι πιό ενδιαφέρον από ενα αυτοκίνητο απλής μετακίνησης, είτε είναι γρήγορο στριτάδικο, είτε off-road, ή όπου τον βγάλει τον καθ´έναν.
Eυχαριστώ για το θερμό καλωσόρισμα!!
Ακριβώς της ίδιας λογικής είμαι και εγώ,δηλαδή θεωρώ το αυτοκίνητο κάτι παραπάνω από ένα απλό μέσο μεταφοράς.
Γι αυτό και πάντα ήθελα αυτοκίνητο με δική του προσωπικότητα.Έτσι από την στιγμή που αποφάσισα να αφήσω το τουρμπάτο starlet και τα external,χταπόδια κτλ προτίμησα το terios που επίσης είναι αυτοκίνητο με δικό του ιδιαίτερο χαρακτήρα!!
Και φυσικά πάνω απ όλα made in japan!!!
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Και μιας και άρχισε να χειμωνιάζει λοιπόν το περασμένο ΣΚ βρέθηκα στο Καιμακτσαλάν αναζητώντας παθιασμένα να πατήσω το πρώτο μου χιόνι με τον terh..
Δυστυχώς αν και ανέβηκα σχεδόν μέχρι την κορυφή δεν βρήκα ιδιαίτερο χιόνι, ωστόσο ήταν να μην γίνει η αρχή...
Πρώτα ο Θεός σύντομα θα ξανανέβω γιατί με τρελάθηκα από την χαρά μου με το καμάρι μου όπως ήταν αναμενόμενο πατώντας έστω και σε αυτό το πολύ λίγο χιόνι (η αλήθεια είναι πήγαινα και πολύ προσεκτικά όντας πρωτάρης :lol: :lol: )
Παρακάτω μερικές φωτογραφίες της πρώτης μου εξόρμησης...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
adam
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Δευ Σεπ 25, 2017 7:02 pm

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από adam »

ωραιος! του παει το χιονι! :D
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Ξαναπατήσαμε χιονάκι το Σ/Κ στο Σέλι...Κάθε μέρα που περνάει το απολαμβάνω και περισσότερο αυτό το αυτοκίνητο...Χωρίς βέβαια να υπάρχει τόσο πολύ χιόνι στον δρόμο ο ΤΕΡΗΣ δεν μάσησε εννοείτε πουθενά!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παρουσίαση αυτοκινήτων των μελών”