Terios II Giotis_jdm

Παρουσιάστε μας τον Τέρη σας!
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους!

Εδώ και λίγες ημέρες είμαι κάτοχος ενός Τerios II έχοντας αλλάξει εντελώς κατηγορία καθώς πριν είχα στην κατοχή μου ένα Τoyota Starlet Glanza.

Έτσι είπα και εγώ να μπω σιγά σιγά στην παρέα παρουσιάζοντας το δικό μου πλέον τερατάκι.

Έχουμε και λέμε:
Το αυτοκίνητο αγοράστηκε από τον πρώτο του ιδιοκτήτη από τον Κ. Πεσκετζή και είναι από πρώτα της 2ης γενειάς (Μοντ. 2006)
Πέραν του Stadard εξοπλισμού (έκδοση SX PLUS) φοράει φιμέ και στα μπροστινά παράθυρα,ανεμοθραύστες,κάμερα οπισθοπορείας,τεμπέλη και την πρώτη δική μου προσθήκη το κάλυμμα της ρεζέρβας.

Παρακάτω και 2 φωτογραφίες και φυσικά θα ακολουθήσουν κι άλλες με την πρώτη ευκαιρία από off-road καταστάσεις.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από goranterios »

Καλορίζικο Καλοτάξιδο Πανέμορφο :!: :!: ωραίο το Χρώμα :!: :!: Ας μην είναι ασπρο ;) ;) Είναι όχημα φροντισμένο από Γκουρού της Νταιχάτσου (( ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ ))Αυτό έχει πολλά ++++(για ησυχο κεφάλι ) :!: :!: Περιμένουμε φωτό και από off road διαδρομές :!: :!:
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

goranterios έγραψε:Καλορίζικο Καλοτάξιδο Πανέμορφο :!: :!: ωραίο το Χρώμα :!: :!: Ας μην είναι ασπρο ;) ;) Είναι όχημα φροντισμένο από Γκουρού της Νταιχάτσου (( ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ ))Αυτό έχει πολλά ++++(για ησυχο κεφάλι ) :!: :!: Περιμένουμε φωτό και από off road διαδρομές :!: :!:
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε!Αν ήθελα ενα χρώμα πιο πολύ από το κόκκινο όντως θα ήταν το άσπρο αλλά εντάξει μην είμαστε και πλεονέκτες :D

Σύντομα θα ανεβάσω κι άλλες φωτό..
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από goranterios »

Και εγώ Ασπρο η Κοκκινο :D ήθελα αλλά μού έτυχε μάυρο η 3η μου επιλογή δεν το πήρα από καινούργιο το όχημα !!!!Να δείς πόσο θα το ευχαριστηθείς :!: :!: εμείς δεν το χορταίνουμε :!: :!: Φοράς και Ελαστικά καλά πού έχουν δοκιμαστεί σε όλα τά τερρέν με αξιοπρέπεια και μιλώ ιδικά για τά τερατάκι μας :!: :!: Μακάρι να συναντηθούμε σε Πανελληνια η. Κοπή Πίτας :!: :!: Καλή μελέτη στο φόρουμ :!: :!:Πάρε και μερικές φωτογραφίες για να σου ανοίξω την όρεξη για τις συναντήσεις :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

Πολύ δυνατές οι φωτογραφίες!!

Μακάρι όντως να βρεθούμε σε κάποια συνάντηση το συντομότερο δυνατόν...

Από λάστιχα φοράει MICHELIN Latitude Cross 215/60/16
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από goranterios »

Το δικό σου φορά 215/65/16 όχι 215/60/16 !!Τά ίδια λάστιχα φοράμε και ίδια μάρκα ;) ;)
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

215/65/16 φοραω Εχεις δικιο φιλε λαθος δικο μου
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από kostas »

καλοριζικο! μηπως εγραφες και στο ep789? αν ναι μαλλον ειχα παρει την αεροτομη σου μια πρασινη για το starlet μου.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
GIOTIS_JDM
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 22, 2016 9:06 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από GIOTIS_JDM »

kostas έγραψε:καλοριζικο! μηπως εγραφες και στο ep789? αν ναι μαλλον ειχα παρει την αεροτομη σου μια πρασινη για το starlet μου.
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε!!!
Χαχαχα...Οντως αυτός είμαι απο το ep789 που σου πούλησα κάποτε την αεροτομή για το Starlet.
Δεν ήξερα βέβαια οτι υπάρχει και άλλος που ακολούθησε την ίδια διαδρομή-μετάβαση από starlet σε Terios. :lol:
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: Terios II Giotis_jdm

Δημοσίευση από kostas »

Αστα τα πανε τα εχω και τα 3 terios niva starlet ευτηχως που τα συντηρω μονος μου και μου κοστιζουν την τιμη του ενος αν πηγαινα σε συνεργειο ;)
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παρουσίαση αυτοκινήτων των μελών”