ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ

Ότι αφορά τον κινητήρα του Terios
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ

Δημοσίευση από daiterios »

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω ότι υπάρχει μάστορας στο Ίλιον στην Αθήνα ο οποίος επισκευάζει εγκεφάλους.
Στείλε μου με π.μ. τα στοιχεία σου για να σε ενημερώσω.
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 31, 2017 4:03 pm

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ

Δημοσίευση από ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ »

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΣΕΛΙΝΙΩΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ Η ΕΝΔΕΙΞΗ ΣΦΑΛΜΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΚΥΡΙΕ.ΠΑΙΔΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΝΧΕΤΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΥΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΥΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ την Τετ Νοέμ 22, 2017 9:20 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ

Δημοσίευση από kostas »

Για όλα υπάρχει λύση απλά χρειάζεσαι καλούς γνώστες σε εκάστοτε αντικείμενο. Έχεις δίκιο καλό όμως είναι να μην δημοσιεύεις ονόματα καθώς το forum δεν έχει ρόλο κατηγορητηριου και μπορεί να σου γυρίσει μπούμερανγκ αν θες κανε επεξεργασία δημοσίευσης και διαγραφή των ονομάτων.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Οκτ 31, 2017 4:03 pm

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΕΣ

Δημοσίευση από ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΧΑΝΙΑ »

ΦΙΛΕ ΚΩΣΤΗ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ.ΑΛΛΑ ΜΕ 15ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗ ΚΑΜΜΕΝΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΥΓΡΑΕΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕ 400ΕΥΡΩ ΜΕΙΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΣΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟ ΟΔΗΓΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ 6 ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ....ΑΥΤΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ....
Απάντηση