Το νεο μου παιχνίδι

Συζήτηση για ΙΧ ή επαγγελματικά οχήματα μπροστά ή πίσω κίνησης
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Το νεο μου παιχνίδι

Δημοσίευση από manos man. »

giorgos man. έγραψε:Σπύρο με τις υγειές σας
και καλά - πολλάάά χιλιόμετρα.



Υ.Γ. Προσοχή δεν είναι .....αμφίβιο.... ;) ;) ;)

Χαχαχαχαχα!!!! Εχω λιωσει :lol: :lol: :lol: :lol:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
Δημητρης
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 12:20 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Το νεο μου παιχνίδι

Δημοσίευση από Δημητρης »

Σπυρο καλοταξιδο & να το ευχαριστηθεις !!!!!!!!!
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Το νεο μου παιχνίδι

Δημοσίευση από Marina »

Ω ρε τι έκανε ο μουρλός;;;; τι είναι αυτό βρέ;;; την οικογένεια που θα τη βάλεις;;; θα την δέσεις στον ουρανό;;;;
χα...χα..χα :lol: :lol: :lol: μη μασάς πλάκα κάνω απο τη ζήλια μου τα λέω .... τα γκάζια ήταν και είναι η αδυναμία μου, μη κοιτάς που έπεσε στα βαρέων βαρών.. λόγω ανάγκης....
Καλορίζικο .. να το χαρείς και να το ευχαριστηθείς ... και όπως λέει και ο Γιώργος Πειραιάς θα κανονίσεις (όπως εσύ ξέρεις) να αριβάρεις στην πίτα με το καινούργιο σου παιχνίδι ... όχι τίποτε άλλο ...αλλά για να παίξουμε και εμείς οι λυσάριδες λίγο... ;)
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Το νεο μου παιχνίδι

Δημοσίευση από Synteknos »

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και ξέρετε πολύ καλά οτι θα ήθελα πολύ να έρθω στην Πανελλήνια αλλά... :cry: Άσχετα με την αγορά του ΜΧ-5, αναγκάστηκα αλλάζοντας δουλειά να αγοράσω και ένα παπάκι Crypton για το ντελίβερι, τις ίδιες μέρες που γινόταν η μετακόμιση. Φανταστείτε πόσο πίσω οικονομικά με έχουν πάει όλα αυτά. Ελπίζω να "τραβήξετε" την πίτα όσο πιο αργά γίνεται, μήπως καταφέρω και έρθω εκεί Εικόνα

Όσο για το αυτοκίνητο, επειδή κάποιες ψυχές ρωτήσανε, είναι μοντέλο του '99. Αρχικά 1.6, φοράει μοτέρ 1.8 από το προηγούμενο μοντέλο (1994-1997, με τα ανοιγόμενα φανάρια) με εγκεφαλο και πλεξουδα, αλλά με γιαπωνέζικες προδιαγραφές. Αυτό σημαίνει 130 άλογα για ένα αμάξωμα πολύ κοντά στα 1000 κιλά... Εικόνα

Από άλλα εξτρα, φοράει φίλτρο αέρα ΚΝ , ολόκληρη εξατμιση Fujitsubo με χταπόδι απο Ιαπωνία και καταλύτη Americat, μπουζοκαλώδια magnecor (πάσχουν εκεί τα μαμά ΜΧ-5), ανάρτηση coilover Raceland ρυθμιζόμενη καθ' ύψος, μπάρα θόλων εμπρός, δεσίματα στο σασσί από κάτω, ζαντες 15'' σε χρωμα bronze ματ και αυτές από Ιαπωνία και ένα ωραίο MP3 player της Sony με 4 ηχεία που βγάζουν ωραίο ήχο Εικόνα

Όσο για την οικογένεια, Μαρίνα μου, αυτή κινείται με το Παντάκι μια χαρά! Έτσι κι αλλιώς, η μικρή είναι πια 3,5 χρονών, άρα και με ένα απλό booster την βάζω σε όποιο αυτοκίνητο να 'ναι. Επίσης, το αγαπημένο μου Μ80 παραμένει - ΔΕΝ το δίνω λέμε! Εικόνα - και συνεχίζει να εξυπηρετεί με το μοναδικό του τρόπο την οικογένεια.

Αυτά τα λίγα (έτσι είναι βρε τα λίγα? Εικόνα ) Προς το παρόν πάντως, περνάει πολύυυυυυυ χρόνο παρκαρισμένο στο πάρκινγκ του. Ας φύγουν πρώτα οι υποχρεώσεις... 8-)
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Απάντηση