Καλωσόρισμα

Συζήτηση για τα υπόλοιπα οχήματα 4x4
Άβαταρ μέλους
Δημητρης
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 12:20 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από Δημητρης »

καλως ηλθες Γιαννη !!!! :D :D :D
Ο δυσκολότερος δρόμος στη ζωή είναι ο δρόμος της καρδιάς σου...
duster
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2013 8:35 pm

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από duster »

καλως σας βρηκα!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από Marina »

λοιπόν... (τώρα το είδα για το χρώμα...)
το άσπρο duster είναι σαφώς πιο επιβλητικό και δείχνει πιο μεγάλο απο το μαύρο.... τ'ακούτε.. tetradusteraki και illa+stella ;;;;;;
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
duster
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2013 8:35 pm

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από duster »

Marina έγραψε:λοιπόν... (τώρα το είδα για το χρώμα...)
το άσπρο duster είναι σαφώς πιο επιβλητικό και δείχνει πιο μεγάλο απο το μαύρο.... τ'ακούτε.. tetradusteraki και illa+stella ;;;;;;
αρα δεν θα μας μπερδευεις........ :lol:
duster
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2013 8:35 pm

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από duster »

καλησπερα!! καποιες πληροφορειες θα ηθελα..αν γνωριζετε..το duster που εχω ειναι diesell γνωριζετε τι καταναλωσει εχει; το εχω 10μηνες εχω κανει 10000χλμ (μισα εθνικη, κ τ αλλα εδω στην πολη) κ μου λεει καταναλωσει 7.6..
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από tetradusterios »

Marina έγραψε:λοιπόν... (τώρα το είδα για το χρώμα...)
το άσπρο duster είναι σαφώς πιο επιβλητικό και δείχνει πιο μεγάλο απο το μαύρο.... τ'ακούτε.. tetradusteraki και illa+stella ;;;;;;
Συνήθως Μαρίνα μου, τα μαύρα έχουν το όνομα οτι είναι μεγαλύτερα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
από άσπρα χορτάσαμε....... ;)
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από tetradusterios »

duster έγραψε:καλησπερα!! καποιες πληροφορειες θα ηθελα..αν γνωριζετε..το duster που εχω ειναι diesell γνωριζετε τι καταναλωσει εχει; το εχω 10μηνες εχω κανει 10000χλμ (μισα εθνικη, κ τ αλλα εδω στην πολη) κ μου λεει καταναλωσει 7.6..
έλα Γιάννη, εγώ έχω 20000χλμ και η κατανάλωση είναι άπο 7 με 8 σε μένα και για την γυναίκα μου 8 με 9. Για μεικτή κατανάλωση μιλάμε, βλέπεις οι γυναίκες έχουν βαρύ πόδι. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
duster
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2013 8:35 pm

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από duster »

οκ!! ευχαριστω!! κ απο το πρωτο σερβισ...τι εκανες κ ποσο σου πηγε περιπου; γιατι κ τελος μαιου παω για το 1 σερβισ..
Άβαταρ μέλους
teo
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 9:56 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από teo »

Γεια σου φιλε duster!!!Μια απλη αλλαγη λαδιων θα κανεις τωρα στα 10000 και μετα κανε αλλαγες καθε 15000χλμ.Θα σου κοστισει μονο 109,00 ευρω :shock: :shock: :shock: Τοσο μου εφτασε εδω στα μερη μου μαζι με φιλτρο λαδιου και εργασια.Μονο προσεξε λαδι elf solaris 5w-30dpf (αλλαξε ονομασια και εγινε elf fe 5w-30)και τιποτε αλλο.Να εισαι διπλα τους οταν κανεις την αλλαγη.Εμενα δυο φορες που αλλαξα λαδι (εχω 30000χλμ)μου εβαλαν λαθος προδιαγραφων λαδι και φυσικα μετα απο απαιτηση δικη μου αλλαχτηκαν με τα σωστα χωρις δευτερη κουβεντα.Λαδι μονο elf fe 5w-30 dpf προδιαγραφων RN0720.Οτιδηποτε αλλο θα κανεις ζημια στο φιλτρο dpf και δεν θελω να μαθω γρηγορα το κοστος του.
duster
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Παρ Μαρ 15, 2013 8:35 pm

Re: Καλωσόρισμα

Δημοσίευση από duster »

ευχαριστω φιλε να σαι καλα!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Για οχήματα 4x4 εκτός Terios”